Ankara Gezen Tavuk Yumurta Fiyatları

Ankara Gezen Tavuk Yumurta Üretimi

Organik Yumurta Siparişi İçin
0532 066 47 18
Teslimat Ankara içi Aynı gün içinde.

Şehirler Arası Siparişlerinizi Ertesi Gün Aras Kargo ile Kapınıza Ulaştırıyoruz.

Tek yapmanız gereken Siparişlerinizi en geç saat 10.00’a kadar bize iletmeniz gerekmektedir.

Organik Doğal Yumurta Faydaları

Ankara yüksek verimliliği olan bir şehirdir ve son yıllarda organik yumurta üretiminin de oldukça fazla arttığı bir şehirdir. Bizler de uzun yıllardan beri Ankara ilinde Gezen tavuk yumurta üretimini yapıyor ve müşterilerimize kaliteli bir şekilde organik yumurta üretiyor ve hızlı bir şekilde aynı gün ellerine ulaştırıyoruz.

Organik sağlıklı bir yumurta tüketmek varken neden sağlıksız ve hormonlu market yumurtalarından neden tüketelim ki market yumurtalarının üretimi talepten ötürü hızlandırılmış bir şekilde yapılıyor ve vitamin protein açısından organik yumurtalara göre de oldukça düşük bir verimlilik sağlıyor.

Gezen Tavuk Yumurtası

Anne sütünden sonra tüketmemiz gereken en önemli besin kaynağı içerisin de bulunan protein miktarından ötürü tabi ki yumurtadır ancak sağlıksız bir yumurta tüketip vitamin almayı denemek bizce düşüncesi bile gereksizdir.

Market yumurtalarının fiyatları uygundur ancak tavuklar hiç bir şekilde güneş ışığı görmeden şişirilmiş yemlerle beslenerek bizlere hormonlu yumurtaları üretirler  bu yumurtalardan tüketeceğinize hiç yumurta yemeyin bizce daha iyi en azından sağlıksız bir gıda beslenmemiş olursunuz.

Organik köy yumurtası

Bizim üretmiş olduğumuz yumurtalar tamamen kendi çiftliğimizde hiçbir katkı maddesi bulunmayan yemlerle aynı zamanda tavukların topraktan ve bitkilerden de tüketmiş oldukları gıda takviyesi yoluyla tamamen organik şekilde yetişen gezen tavuk yumurtaları dır.

Sizlere en kaliteli şekilde organik yumurtalarımız dan satın almak istiyorsanız haftanın 7 günü boyunca 0532 066 47 18 telefon numaramız dan bizleri arayarak organik yumurta için kayıt bırakabilir ve aynı gün hızlı kargo avantajımız dan sizler de faydalanabilir ve sağlıklı yumurtalarımız dan satın alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Organik Doğal Yumurta hakkında oldukça detaylı bir içerik yazımız bulunmakta organik yumurtanın bizlere ve çocuklarımıza ne kadar faydalı olduğu hakkın da çok daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız Organik Doğal Yumurta hakkında yazmış olduğumuz detaylı bilgiler için içerik yazımıza tıklayabilirsiniz.

Ankara Gezen Tavuk Yumurta Fiyatı/Ücreti

Organik tavuk yumurta fiyatları

Ankara Gezen Tavuk Yumurta Fiyatı/Ücreti hakkın da çok daha fazla bilgiye sahip olmak ve güncel organik yumurta fiyatları hakkın da bilgi sahibi olmak istiyorsanız 0532 066 47 18  telefon numaramız dan bizleri arayarak yumurtaları hangi şartlarda üretiyoruz, organik yumurta fiyatları ne kadar gibi sorularınıza en doğru adresten yanıt bulabilirsiniz.

Bizim işimiz müşterilerimize yüksek kalitede yumurtalar üretip müşteirlerimizin sağlıklı bir şekilde bu yumurtaları tüketmeleri ve market yumurtalarını da hormonların dan kurtulmalarından başka bir şey değildir.

köy yumurtası ücretleri

Neden sağlıklı bir yumurtayı çocuğumuza yedirmek varken sağlıksız ve hormonlu bir gıda yı çocuğumuza yedirip onun sağlığıyla oynayalım ki?

Organik yumurtalar müşterilerin düşündükleri gibi çok pahalı değillerdir oldukça uygun fiyatlarla sizlere organik yumurta üretiyor ve organik yumurta tüketimini sizlere alışkanlık haline getirmeye çalışıyoruz.

Peki bu organik yumurtlar ın fiyatları ne kadar ?

Organik yumurtlar ın tane fiyatı 1.5 tl olarak hesaplanmaktadır. Ancak biraz ucuz olsun marketten alayım düşüncesi oldukça yanlıştır sebebini yazımızın üst satırlarında detaylı bir şekilde anlattık.

Sadece Ankara ili için organik yumurta üretimi yapmadığımızı da ayrıca özellikle belirtmek isterim Türkiye nin hangi ilinde olursanız olun 0532 066 47 18 numarasın dan arayarak kayır bırakabilirsiniz organik yumurtalarınız aynı gün kargoya verilecektir.

Ayrıca firmamız Gezen Tavuk Yumurta Fiyatları 2019 hakkın da da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır konu hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayabilirsiniz.

Organik Yumurta Dolandırıcılığı

Organik yumurta üretiminin artması ile birlikte Organik Yumurta Dolandırıcılığı da oldukça fazla artış göstermiştir.

Dolandırıcılar tüketicileri organik yumurta satıyoruz diye kandırarak aslında organik olmayan bu yumurtaları piyasaya sürüyorlar sizler bu durumla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız organik bir yumurta almadan önce organik yumurtalar nasıl oluyor gibi konular da almış olduğunuz üreticiye sorular sormalısınız ve üreticinin vermiş olduğu cevaplar sizleri tatmin ediyorsa yumurtalardan alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Ankara Köy Yumurtası Satan Yerler/Firmalar hakkında detaylı bir içerik yazımız bulunuyor konu hakkında ki detaylı için tıklayın.