nilüfer alarko servisi

Nilüfer Alarko Servisi – Isıtma Soğutma Sistemleri Bursa

Nilüfer Alarko Kombi Servisi 

0224 250 16 06

Nilüfer Alarko kombi servisi olarak Nilüfer ve tüm mahallelerine kombi bakım, tamir ve petek temizleme hizmeti sunuyoruz. 

Nilüfer Alarko kombi servisimizin prensibi kaliteyi en uygun fiyata sunmak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek ve sizleri mağdur etmeden söz verdiği saatte adresinize gelmek.

Nilüfer servisimiz ekibimizin sizlere kaliteli hizmet sunacağından şüpheniz olmasın. 20 yıldır hizmet verdiğimiz Nilüfer bölgesinde en çok tercih edilen servis olmayı bugüne kadar verdiğimiz kaliteli hizmetlere referans olan müşterilerimize borçluyuz.

Kış ayının olmazsa olmazı petek temizleme ve kombi bakımdır. Bursa Nilüfer petek temizleme hizmetini sizlere en uygun fiyatlardan sunuyoruz.

Peteklerin temizliğini en az kombi bakım kadar önemlidir. Özel makinelerle gerçekleştirilen petek temizleme işlemi doğalgaz tasarrufu da sağlar, kombinin de daha verimli çalışmasını sağlar. 

Servisimiz profesyonel hizmetiyle sizlere en uygun fiyat çerçevesinde sizlere sunmaktadır. Petek temizleme fiyatı peteğin sayısına ve boyuna göre değişmektedir. 

Ekibimiz yerinde petek temizleme hizmeti vererek sizlere zaman tasarrufu da sağlarlar. Gelişen teknolojiye de ayak uyduran servisimiz makinelerle içinde ki bütün boruları temizlemektedir.

Şehir suların kireçli olması peteklerin izin kireç kaplamasına neden olmaktadır. Suda ki kalıntılar yüzünden petekleriniz iyice tıkanmaktadır. 

Nilüfer Alarko kombi servisimizin verdiği petek temizleme hizmetiyle petekleriniz daha temiz olur. Temizlenmeyen petekler de kombiniz daha çok efor harcar bu da faturanızın daha yüksek gelmesine neden olur. 

Petek temizliği size ciddi anlamda tasarruf sağlar. Bunun yanında petekleriniz daha çabuk ısınır. Kombi ve petek temizliği hizmetlerimiz yaz kış her mevsim geçerlidir. 

Kombi bakım yaptırmak kombiniz de oluşabilecek arızaların da önüne geçmektedir. Bu sayede kombi bakımı yaptırarak kombinizin verimini ve ömrünü uzatmış olabilirsiniz. Servisimizden alacağınız hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. 

Sizde kombi bakım ve petek temizliği hizmeti alarak kış ayınızı daha sıcak bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Servisimize ulaşarak daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz de randevu oluşturabilirsiniz. 

Haftanın 7 günü 24 saati çağrı merkezime ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size ne yakın ustamızı yönlendirecek bu sayede gün içinde arızlarınızdan kurtulacaksınız.

nilüfer alarko kombi servisi

nilüfer alarko kombi servisi

Nilüfer Alarko Klima Servisi

Klimanın çalışacağı voltaj, kablo kesintisi, otomatik sigorta değerlerinin yeterli düzeyde olması gerekir. Klimaların bakımı düzenli olarak yapıldığında klimaların arızalandığı görülmez. 

Klimanın neden olduğu lejyoner hastalığı, çok tehlikeli olabilen bir zatürre çeşididir. Bu yüzden periyodik olarak klima bakım yaptırmalısınız.

Klimalarda görülen arızalar parça değiştirmeye yönelik veya hızlı şekilde yapılabilen arıza giderme işlemleridir. Ustalarımız hem fiyatları uygun tutup hem de en iyi işi yapmaktadırlar. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermek için çalışır.

Alarko klimanızın bakım, tamirat ya da yedek parça ihtiyacını en kısa zamanda gidererek sizlere söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz. Çağrı merkezine klima bakım talimatı vererek aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz. 

Klimalar her ne kadar farklı marka ve modellerde olsalar da ortaya çıkardıkları arızalar genellikle aynıdır. Ev klima filtresi temizliğini 15 günde bir yapmanızı tavsiye ederiz.

Bilinçsiz yapılan klima montaj işlemi çeşitli sorunlara yol açabilir. Tipi ve modeli kullanacağınız alana uyumlu olmalıdır. Klima sökme işlemine geçmeden önce klima gazının toplanması gerekir.

Klima cihazlarında yılda bir kez periyodik koruyucu bakım, arızalı cihazın müşteri yerinde onarılamadığı durumlarda klima Teknik merkezinde onarım işleminin yapılması gerekmektedir.

%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışan Klima Servisimiz teknik araçlarıyla günün her saatinde, yerinde tamir-bakım-parça değişimi hizmetleri sunabilmektedir. 

Alarko Klima Servisimiz ile her tip klimaların arıza, bakım ve onarım hizmetlerini yetkili servis kalitesinde adresinizde gerçekleştiriyoruz. Klima motoru arızası nasıl anlaşılır? arıza tespiti için Nilüfer klima servisinden yardım alabilirsiniz.

Hiçbir yerde bulamayacağınız kaliteli hizmet anlayışımız ile en güzel çözümleri siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız. Klima U5 hata kodu uzaktan kumanda ile iç ünite arasında iletişim hatası olduğunu gösterir. Klima gazı azalırsa ne olur? cihaz verimi düşer ve etkin bir ısı elde edilemez.

Hizmetlerimiz sadece Bursa kombi ve klima servisi olarak kalmamakla birlikte birçok ile beyaz eşya üzerine de hizmet sağlamaktayız. 

Dilerseniz de Sincan-Etimesgut Buzdolabı Tamircisi – Servisi  yazımızı okuyarak Ankara servisimiz hakkında bilgili alabilirsiniz.

nilüfer alarko klima servisi

nilüfer alarko klima servisi

Nilüfer Alarko Servisi olarak hizmet verdiğimiz mahalleler:

19 Mayıs Mahallesi Alarko Servisi

23 Nisan Mahallesi Alarko Servisi

29 Ekim Mahallesi Alarko Servisi

30 Ağustos Zafer Mahallesi Alarko Servisi

Ahmet Yesevi Mahallesi Alarko Servisi

Akçalar Mahallesi Alarko Servisi

Alaaddinbey Mahallesi Alarko Servisi

Altınşehir Mahallesi Alarko Servisi

Ataevler Mahallesi Alarko Servisi

Atlas Mahallesi Alarko Servisi

Ayvaköy Mahallesi Alarko Servisi

Badırga Mahallesi Alarko Servisi

Balat Mahallesi Alarko Servisi

Balkan Mahallesi Alarko Servisi

Barış Mahallesi Alarko Servisi

Başköy Mahallesi Alarko Servisi

Beşevler Mahallesi Alarko Servisi

Büyükbalıklı Mahallesi Alarko Servisi

Cumhuriyet Mahallesi Alarko Servisi

Çalı Mahallesi Alarko Servisi

Çamlıca Mahallesi Alarko Servisi

Çatalağıl Mahallesi Alarko Servisi

Çaylı Mahallesi Alarko Servisi

DağyeniceMahallesi Alarko Servisi

Demirci Mahallesi Alarko Servisi

Doğanköy Mahallesi Alarko Servisi

Dumlupınar Mahallesi Alarko Servisi

Ertuğrul Mahallesi Alarko Servisi

Esentepe Mahallesi Alarko Servisi

Fadıllı Mahallesi Alarko Servisi

Fethiye Mahallesi Alarko Servisi

GökçeMahallesi Alarko Servisi

Gölyazı Mahallesi Alarko Servisi

Görükle Mahallesi Alarko Servisi

Gümüştepe Mahallesi Alarko Servisi

Güngören Mahallesi Alarko Servisi

Hasanağa Mahallesi Alarko Servisi

Işıktepe Mahallesi Alarko Servisi

İhsaniye Mahallesi Alarko Servisi

İnegazi Mahallesi Alarko Servisi

İrfaniye Mahallesi Alarko Servisi

Kadriye Mahallesi Alarko Servisi

Karacaoba Mahallesi Alarko Servisi

Karaman Mahallesi Alarko Servisi

KayapaMahallesi Alarko Servisi

Kızılcıklı Mahallesi Alarko Servisi

Konak Mahallesi Alarko Servisi

Konaklı Mahallesi Alarko Servisi

Korubaşı Mahallesi Alarko Servisi

Kurtuluş Mahallesi Alarko Servisi

Kuruçeşme Mahallesi Alarko Servisi

Kültür Mahallesi Alarko Servisi

Makşempınarı Mahallesi Alarko Servisi

Minareliçavuş Mahallesi Alarko Servisi

Minareliçavuşosb Mahallesi Alarko Servisi

Odunluk Mahallesi Alarko Servisi

Özlüce Mahallesi Alarko Servisi

Tahtalı Mahallesi Alarko Servisi

Unçukuru Mahallesi Alarko Servisi

Üçevler Mahallesi Alarko Servisi

Üçpınar Mahallesi Alarko Servisi

Ürünlü Mahallesi Alarko Servisi

Yaylacık Mahallesi Alarko Servisi

Yolçatı Mahallesi Alarko Servisi

Yüzüncüyıl Mahallesi Alarko Servisi