Petek Temizleme

Kombi Petek ve Radyatör Temizliği

kombi petek temizleme firmaları

merkezi sistem tesisat kombi bakımı

Kombi Petek ve Radyatör Temizleme Servisi

Isınma sistemi olarak kullandığımız kombilerin tesisatlarının düzenli bir şekilde döşenmesi gerekmektedir. Çünkü tesisatlar ne kadar iyi döşenirse kombideki ısı peteklere daha iyi gider. Soğuk kış günün de ısınma da problemler yaşıyorsunuz ? , Yüksek derece de kullandığınız kombiler de halen ısınma problemleri mi var ? bir de buna rağmen yüklü doğalgaz faturaları  mı ödüyorsunuz ? Petek temizliği ne zaman yapılmalıdır ?gibi sorunlarınız da bizleri arayarak destek alabilirsiniz. Petek temizliği yapılmazsa eğer tesisatlar da tıkanıklığa sebep olur ve bu tıkanıklık kombiden ısı almasını engeller bu da ısınma konusun da sizlere sorun olmaya başlar. Petek temizliğini yıl da 2 defa yaptırırsanız peteklerin ısınmasın dan randıman alabilirsiniz.

Peteklerin kirlendiğini nasıl anlarsınız ?

 • Peteklerin üzerin de ısınmayan yerler var ise ,
 • Peteklerin alt kısmı ısınmıyor ise,
 • Peteklerin üst kısmı ısınmıyor ise,
 • Petekleriniz den siyah pis su geliyor ise,
 • Daireniz deki en son petek hiç ısınmıyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı gelmiştir.

Etkili ve doğru bir şekilde petek temizliği yaptırmak için ve tesisatlara zarar vermemek için işinin ehli ustalara başvurarak nasıl yapıldığını ve ne tür işlemlerle temizlendiğini öğrenip ona göre servis çağırabilirsiniz. İşi bilen biri yaparsa eğer kombinin tesisatlarına zarar gelmez eğer bilmeyen biri yaparsa sorun büyür ve cebinizden fazla bir miktar çıkar . Servis olarak sizi bunlar dan kurtarmak için uzman ekiple gelip peteklerin temizliğini titiz bir şekilde yapmaktayız. Petek temizliği fiyat ve ücretleri hakkında bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

Petek temizliğin de yapılan işlemler nelerdir ?

Petek temizliğin de yapılan işlemler vardır. Bunları düzgün bir şekilde yaparak ve arızalara sebebiyet vermemek için en iyi şekilde yapılması gerekir. Bunlar sırasıyla aşağıda ki gibidir. Sizde detaylı bilgi için bizleri arayarak veya web sitemize girerek araştırabilirsiniz.

 1. Kombi kapatılır ve peteklerin tesisatına giden 2 vanayı da kapatıyoruz. Çünkü kapatmadığımız zaman cihazın için deki ilaç devir daim yaptığı için kombiye de ilaç gider se eğer kombi de arızaya sebep olur.
 2.  Makinayı banyo da ki peteğe bağlıyoruz. Çünkü devir daim yaparak için deki pis suyu dışarı verdiği için hem temiz suya hem de kirli suya ihtiyacımız vardır. Bunun için en uygun yer banyodur.
 3. Makinayı peteğe bağladıktan sonra cihazı çalıştırıp 10 ya da 20 dk beklememiz gerekmektedir.
 4. Temiz su musluğunu açarak peteklere su vermeye başlıyoruz. Tesisatın için de temiz su devir daim yaparak kaba pisliği boşaltıyoruz.
 5. Kimyasal ilaçlarımızı ayarlayıp cihazdan peteğe verdiğimiz de içinde zamanla oluşan yosunlaşmayı , kireci ve pisi temizleyip sizlere ısı ve yakıt tüketimin de oldukça avantaj sağlar.
 6. Her petekte ki temizleme işlemi bittik ten sonra durulamaya geçerek tesisatın içini temizleyip pis suyu atıyoruz.
 7. Kombiyi çalıştırıp peteklere ısı verip peteklerin havasına bakarak peteklere aynı değerde ısı gelip gelmediğine bakıyoruz. Güzel bir şekilde ısı geliyor ve sizler de bizler den memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetli çalışan servisimize güvenip her daim hizmet alabilirsiniz. ECA ,DEMİR DÖKÜM , VAİLANT , BAYMAK ve bir çok marka peteklerin temizliğini en iyi şekilde yapan tek servisiz. Bizleri aradığınız da işin ehli ustalarımız la sizlere kaliteli , güvenilir ve garantili hizmet vermekteyiz. Servisimiz petek temizliğini titiz bir şekilde yaparak sizlerin kış boyu konforunu düşünerek verim almanızı sağlar. Bizleri arayıp destek alabilirsiniz.

Teknik servisi Tamiri ve Bakımı işlemi Yaptığımız Kombi Markaları;

Eca, Lambert, Opex,  Beretta, Protherm,  Altus, Beko,  Arçelik,  Auer,  Alarko,  Baxi,  Fellini,  Ariston,  Ferroli,  İmmergas,  Viessmann,  Vaillant,  Bosch, Demirdöküm, Baymak,  Buderus

Kombi Bakım Fiyatları ücreti ve fiyatı için bizi aramanız durumunda detaylı bilgi verilir.

petek temizliği konusunda bu makalemizde bilgi vermeye çalışacağız. Petek temizleme fiyat fiyatları yada ücreti için bizi arayın detaylı bilgi verelim. petek temizleme Broşür yada  petek temizleme cihazı ile özel kimyasallar kullanarak yapmaktayız. petek temizleme evde nasıl yapılır, petek temizleme ekşi,   petek temizleme forum haberleri hususlarında sizlere bilgi aktarmak için su tesisatçısı ustaları mız tüm şehir geneline hizmet veren petek temizleme firmaları arasında yer almaktayız. petek temizliği konusunda bu makalemizde bilgi vermeye çalışacağız.

Petek temizleme fiyat fiyatları yada ücreti için bizi arayın detaylı bilgi verelim. petek temizleme Broşür yada  petek temizleme cihazı ile özel kimyasallar kullanarak yapmaktayız. petek temizleme evde nasıl yapılır, petek temizleme ekşi,   petek temizleme forum haberleri hususlarında sizlere bilgi aktarmak için su tesisatçısı ustaları mız tüm şehir geneline hizmet veren petek temizleme firmaları arasında yer almaktayız.

 

Petek temizleme faydalımı, temizliği gerekli mi, petek temizleme haberleri, petek temizleme hizmetleri, petek temizleme hakkında,  petek temizleme işlemi, petek temizleme ilacı nasıl kullanılır, petek temizleme iyimi, petek temizleme kaç lira, kampanya, nasıl olur, nedir, petek temizleme ne kadar sürer, petek temizleme ne zaman yapılır, petek temizleme nasıl yapılır forum, ne işe yarar neden yapılır gibi aklınızdaki tüm sorularınızda bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

petek temizleme teknikleri, petek temizleme tavsiye, petek temizleme tuzla, petek tesisat temizleme, petek tesisatı temizleme,  petek temizleme ücreti, petek temizleme vaillant petek temizleme fiyatı, petek temizleme yorum, petek temizleme youtube, petek temizleme yöntemleri, yöntemi, yaptıranlar, yorumlar, zararlımı, zararları her konuda telefon numarası iletişimde olan numaraları arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.