Kombi

Kombi Bakımı ve Tamir Servisi

Kombi Tamiri Petek Temizleme Servisi

444 2 846  

Bursa Yıldırım kombi servisi

kombi servisi

 

Başta Ankara Olmak Üzere, İstanbulun Avrupa ve Anadolu Yakasına, Kocaeli, Bursa, İzmir, Ankara, konya, Antalya Aydın ve Muğla illerimizde Haftanın Her günü Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz.

 

Günümüz de en çok kullandığımız cihazlar dan biri de kombidir. Kombiler 2 ye ayrılır.Bunlar;

 1. Hermatik  tip kombi
 2. Bacalı kombi
 3. Yoğuşmalı kombi

Kombi hem ısıtma olarak hem de sıcak su gereksinimi sağlayan bir cihazdır. Yazın sıcak su kullanılmaktadır. Kışın ise hem ısınma hem de sıcak su kullanmaktayız. Kombi deki arızaları uzman olmayan birine yaptırdığınız da cihazdaki arıza daha büyük bir sonuca mal olabilir Bu yüzden güvenilir bir servis çağırmanız gerekmektedir.

Bosch Beyaz Eşya Servisi Antalya

Beyaz Eşya Servisi

Güvenilir servis için web sitemize girip iletişim numaralarımız dan bizleri arayıp servis arıza kaydı bıraktığınız da gün içerisin de gezici ekiplerimiz le gelerek cihazın her türlü arızasına bakarak çözüm yolu üretip ona göre sizden onay alıp kombinin tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tavsiye edilen servis olarak sizlerin her daim bir adım ötenizdeyiz.

Ayrancı Arçelik Kombi Bakım Tamir Servisi 

Kombi Bakım Tamir Servisi

BAYMAK , DEMİRDÖKÜM ARİSTON BOSCH VAİLANT, BUDERUS, ALARKO, PROTHERM, TERMODİNAMİK,  ECA, vaillant ferroli ve bir çok kombi markalarının tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Kombiniz de ki arıza da tedirgin olmadan , mağdur olmadan bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

Kombi çalışmıyor ?, Kombi den su akıyor ? , Sıcak suyu açtığım da petekler de aşırı ısınma var ? Kombide ateşleme sorunu var ? Kombim normalden fazla ses çıkarıyor ? , gibi sorunlarınız da servis olarak bizleri web sitemiz den ve ya telefonlarımız dan ulaşarak destek alabilir ve servis çağırabilirsiniz. Kombi arızaların da fiyat ve ücret hakkın da bilgi alarak sizlere uygun kampanyalarımız dan yararlanabilirsiniz.

Periyodik Kombi bakımı

Kombi bakımı uzman kişilerle yapılmadır. Çünkü kombi bakımını uzman biri yapmaz ise kombi de büyük bir arıza meydana gelebilir ve ekonomik açıdan sizlere zarar verir. Kombi bakımını yetkili birilerine yaptırırsanız kombiden randıman alırsınız. Kombi bakımını yılda bir kez yaptırırsanız yakıt tüketimin de ve ekonomik açıdan büyük bir avantaj sağlarsınız.

Kombi bakımın da yapılması gereken işlemler

 1.  Kombinin için deki kirli suyu tahliye etmek ,
 2. Kombinin su sızdırmazlık kontrolü yapılır ,
 3. Genleşme tankının havasını kontrol etmek 0.75 mbar dan az ise hava basıyoruz ,
 4. Yanma odasını söküp temizliyoruz ,
 5. Ptek dönüşüm fitresini temizliyoruz.
 6. Elektrik bağlantı noktalarını kontrol edip sorun var ise çözüyoruz.
 7.  Kombinin için de oluşan bütün pislikleri ve tozu temizliyoruz.
 8.  Söktüğümüz parçaları temizliğini yaparak titiz bir şekil de yerlerine yerleştirerek kombinin suyunu dolduruyoruz.
 9. Gaz ayarlarını kontrol ediyoruz.
 10. Gaz sızdırmazlık testi yapıyoruz.
 11. Ve kullanıcı ile birlikte çalıştırıp sizlerin memnun kalmasını sağlıyoruz.

Kombi bakımı için sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Kombi bakımını önemsemeyip yaptırmadığınız zaman kombiniz de arızalanmalar meydana gelir ve maliyet açısın dan oldukça büyük bir sorun yaşayabilirsiniz. Kombi bakımını eksiksiz yaptırırsanız eğer kombi den verim alır ve konforlu bir kış geçirirsiniz. Kombi bakımını yaptırmak istediğiniz servisi araştırıp ona göre servis çağırabilirsiniz. İşi bilen personeller le çalışarak güvenilirliği ön plana çıkarıyoruz.  Yaptığımız cihazlara garanti imkanı sağlamaktayız.

 

 

Başta Ankara Olmak Üzere, İstanbulun Avrupa ve Anadolu Yakasına, Kocaeli, Bursa, İzmir, Ankara, konya, Antalya Aydın ve Muğla illerimizde Haftanın Her günü Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz.