Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisat ve Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisat Nedir ?

Tesisat denince akla lavabolar , duş tekneleri , klozetler , giderler gelmektedir.  Klozet musluklarının çalışmaması ,  giderlerin tıkanması , tesisat boruların da sızıntılar ,  kötü kokular hayatımızda yaşadığımız bazı sorunlardır. Bu sorunları gidermek için uzman bir tesisatçı çağırarak sizlerin sorunlarını çözüp ona göre onarım işlemlerini yapmaktadır. Sıhhi tesisat boruları döşenirken erişebilirlik ön plan da olması gerekmektedir. Bu yüzden her türlü tesisatlar da bizleri arayarak işinin ehli ustalarla görüşüp sorunlarınızı sorup destek alabilirsiniz.Su tesisat borusu döşeme işi ciddi bir konudur. Eski su borularını değiştirmek istediğiniz de işi bilen bir ustayı çağırdığınız da eski boruların yerini tespit edip fayansları fazla kırmadan boruları en iyi şekilde yapıyoruz.

Su tesisatçısı

Su tesisatçılarının işi bilmesi çok önemlidir. Bu yüzden tesisatçı olarak her kese güvenemezsiniz. Firma olarak su tesisatın da uzman ekiplerle çalışarak sizlerin her türlü sorunların da bir telefon kadar yakınız. Su tesisatı 2 ye ayrılır. Kirli ve temiz su tesisatları dır. Temiz su tesisatlarını döşerken sıva altı döşenmesi gerekmektedir. Terlemeyi önlemek için bu yöntemler uygulanmaktadır. Kırmadan dökmeden en iyi şekilde yaparak sizlerin memnun kalmasını sağlamaktayız. Mağdur olmamak için işin ehli ustalarla çalışırsanız yaptığı işlerden memnun kalıp ilerde sorun yaşamazsınız.

Tesisatlar da ne tür sorun var ise bizleri aradığınız da tesisatçımıza ne tür malzeme kullanacağını sormanız gerekmektedir. Çünkü bazı firmalar işe yaramaz malzeme kullandığı için döşenen borular sağlam olmayabilir ve ilerde sağlık açısından ve masraf açısından sorun yaratabilir. Servis olarak daima en iyi şekilde işi bilen ustaları sizlerin mağdur olmaması için sizlere yollayıp sorunun nereden olduğunu tespit ederek ona göre işlemleri yapmaktayız. Su tesisatın da uzman ekipler sizlerin bir telefon kadar yakınınız da .

 

Pis su giderlerin den , kötü kokular mı geliyor ? , Lavabolar da tıkanıklık mı var ? dert etmeyin tesisatçı olarak bizlere ulaştığınız da gün içerisin de gelerek pis su gideri açma işlemini eski usul yöntemlerden çok uzak olarak son derece modern cihazlarla yapmaktadır. Bir çok sebepler den dolayı sorun çıkabilir bu yüzden uzman bir ekip gelerek sizi bu sıkıntılardan kötü kokular dan kurtarıyoruz.

Servis olarak eğitimli ustalarımız la çalışarak müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Sıhhi tesisat ne demek ? su tesisat ustaları ;? Su tesisatı ne işe yarar ? gibi sorularınız da bizleri web sitemiz den ve irtibat telefonlarımız dan arayarak destek alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Bir tesisatçı‘sın yapması gereken Lavabo tıkanıklığı , gider tıkanıklığı , klozet , şifon arızaları , musluk bağlantıları gibi hizmetlerin yanı sıra petek temizleme , lavabo montajı , su kaçağı tespiti de yapmaktayız .Hizmetlerimiz den yararlanmak için bizleri iletişim numaralarımız dan arayabilirsiniz.