Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabı Tamir Servisi

Arıza Kaydı için :

444 2 846

Batıkent Bosch - Siemens Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz eşyalar ilk üretiminden itibaren bizlerin yaşamlarını kolaylaştırmak için üretilmiştir. Eskiden beyaz eşya üretilmeden önce neler yapılırdı kısaca bahsedelim.

Buzdolabı icat edilmeden önce insanlar yiyeceklerini bozulmadan muhafaza etmek için birçok yöntem denemiş ve uygulamışlardır. En yaygın olanı yiyeceklerini soğuk şeylerin içinde koymalarıdır. Örneğin bozulacak yiyecekleri toprağı kazarak gömerlerdi. Güneş görmeyen yerlere küçük odalar çukurlar  yaparak yiyecekleri buralarda muhafaza ederek veya yiyecekleri tuzlama yöntemleriyle de  bozulmadan uzun süre saklayabilir istenildiği zaman tüketilmeye hazır sağlıklı bozuk olmayan gıdalar tüketmeye hazır hale getirilirdi.

 

Buzdolabı Tüm Marka Servisleri

Kullanım alanlarının sağladığı yararlar sayesin de vazgeçilmeyen beyaz eşyalar arasında olan buzdolapları yaz kış kısacası 4 mevsim 365 gün boyunca kullandığımız eşyalar arasında olan buzdolabı sayesinde yiyeceklerimiz uzun süre bozulmadan saklanabilir ve ne zaman istersek her an taze gıdaya elimizi uzatma mesafesinde olduğumuz için buzdolaplarını ilk seçerken nasıl marka model özellik ayrımları yapılıyor ise kullanım talimatlarını da bir o kadar özen ve dikkat etmek gerek ki yanlış ve hatalı kullanımlar ve uzun süre bakımları yapılmayan  buzdolapların da telafisi olmayan arızalara ve cihaz kayıplarına rastlamamız an meselesi. İşimizi şansa bırakmadan beyaz eşyaların doğru kullanımından en doğru uygulama yöntemlerini uygulamak için doğru zaman da doğru kişilerce yapılan tamir ve bakımlar beyaz eşyalarımız için son derce önem arz eder.

Alanında uzman deneyim ve tecrübe sahibi sertifikalı  ustalarımızla beyaz eşya sektöründe ki varlığımızın 20. yılını bitirmek üzereyken sizlere daha iyi imkanlarda servis hizmetleri için teknoloji ve dünya pazarını çok yakından takip ediyoruz. TSE belgeli en son çıkan donanımlı malzemelerle sadece buzdolabı tamirleri için değil tüm marka ve modelde ki beyaz eşyalarınız için güvenle arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Buzdolabı Tamircisi – Ustası

Buzdolabı tamir servisi Antalya

Buzdolabı tamir servisi Antalya

Beyaz eşya tamirleri bakımları usta uzman deneyim ve tecrübe işinin ehli kişilere ve firmalara yaptırıldığında zamanımız ve paramız boşa gitmeyeceği gibi buzdolabının ömrünü daha fazla artırmış ve kullanım performanslarını artırmış oluruz. Beyaz eşya sektöründe çekirdekten yetişme her biri alanlarında uzmanlaşmış tecrübe sahibi sertifika sahibi ustalarımızla tüm beyaz eşyalarınız garantili olarak bakımları ve tamirleri uzman kişilerce yapılır. Sıradan kişilere ve firmalara itibar etmeyin ve lütfen acelece kararlar vermeyin. Önceliğimiz sizlerin can güvenliğini korumak ve muhafaza etmek sonrasında yaptığımız işte en iyisi olmak için azimle gayretle çalışmak. Bunca zaman beyaz eşya sektöründe varlığımızı en önemli 2 şeye borçluyuz. İlki işini önemseyen titiz ve disiplinli güler yüzlü çalışanlarımız sizlere en iyi hizmetleri sunmak için gece gündüz yaz kış demeden gayretle çalışmaları, diğeri ise bunun karşılığı olarak sizlerin güven ve memnuniyetinizi kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bunca zaman çizgimizi bozmadan her geçen gün firma olarak beklentilerinizin daha yukarısında hizmetler için gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buzdolabı tamir ücretleri? Buzdolabı motor arıza fiyatları? Gibi merak ettiğiniz tüm konuların yanıtını servisimizden bulabilirsiniz.