Beyaz Eşya Garantili Tamir Servisi 444 9 587

Beyaz Eşya Garantili Tamirci Servisi 444 9 587

Hemen arayın arıza kaydınızı oluşturalım 444 9 587

Beyaz Eşya Garantili Tamirci Servisi

Beyaz eşyalarımızın hayatlarımıza ne kadar konfor kattığını hepimiz biliriz.Görünen kısımda tüm işleri bizler hallediyor olsakta aslında evimizin her alanında gizli kahramanlarımız tarafından tamamlanıyor bütün işler.Bilimsel bir araştırmaya göre  beyaz eşya kullanımı toplumun kalkınma seviyesinin bir göstergesidir.Bir toplumda ne kadar beyaz eşya kullanımı yaygınsa o kadar teknoloji yaygınlaşmış ve kullanılıyor demektir.

Beyaz eşyaların üretimi de ihtiyaca göre şekillenmektedir.Beyaz eşyalarda ihtiyaç sürekli arttığı için teknoloji kullanımı da hızla uyumlanarak ilerlemektedir.Artık  daha dijital,daha otomatik programlar içeren sistemler şeklinde üretimler devam etmekte ve her geçen gün ihtiyaçlarda bu doğrultuda yenilenmektedir.

Beyaz eşyalarımızın üretimi bu kadar elektronik ve teknolojik sistemlerden oluştuğundan bazı problemler oldukça karışık olabilir ve teknik sebeplerden kaynaklanabilir.Her problemi ya da arızayı gidermemiz mümkün değildir çünkü böyle bir teknik bilgiye sahip olmayabiliriz.Bu durumda beyaz eşyamızı kaybetmek istemeyiz aksine ne kadar uzun ve verimli kullanırsak o kadar fayda sağlarız.Bunun için de bir uzman desteği almak  yararlı olacaktır.

Zeki Teknik Beyaz Eşya Garantili Tamir Servisi olarak her marka ve model de deneyimli kadromuz beyaz eşyalarınızda karşılaşılabilecek her türlü arıza durumunda hizmet vermektedir.Birçok il ve ilçede yaygın hizmet ağımız ile müşterilerimizin acil usta ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Uzman ekibimiz arıza kaydının kendilerine ulaşmasından itibaren aynı gün arıza tespiti yapar ve en hızlı,en uygun çözüm önerilerini sunar.İşleminizi itina ile tamamlayan uzman ekibimiz 1 yıl süreli servis fişi vererek işlemi garanti altına alır.Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamaktır.

Arçelik/Beko Garantili Tamir Servisi 444 9 587

Acil Servis Çağır 444 9 587

Arçelik/Beko Garantili Tamir Servisi

Arçelik A.Ş kuruluşundan bu yana ülkemizde ilklerin öncüsü olmasıyla sektörde önemli bir yere  sahip olmuştur.Teknolojiyi üretimlerine çok iyi entegre ederek faaliyetlerine devam eden Arçelik A.Ş 2001 yılında Beko markasının yurtiçi pazarlama ve satış faaliyetlerini de yürütmeye başlamıştır.Birçok ilklere sahip olarak sektörün aranan markası haline gelerek global operasyon ağını oldukça genişletmiştir.2015 yılının sonlarında Arçelik A.Ş. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ve UNEP’in 2 ayrı etkinliğinde ülkemizi temsil eden tek sanayi şirketiydi.

Beyaz eşyalarımızın üretiminde teknoloji artık sonuna kadar kullanılmaktadır.Teknoloji uyumlu eşyalar üretildikçe ihtiyaç artık daha üst seviyelere çıkmış ve üretimin teknoloji düzeyi artık bir gereklilik halini almıştır.Daha üst düzey teknoloji kullanılarak kumanda ile kontrol edilebilen hatta dijital ekranlardan kontrol edilebilen beyaz eşyaların yaygınlaşması kaçınılmaz olmuştur.

Beyaz eşyalarımızın bu kadar teknolojik çalışma sistemleri ile üretilmesiyle arızalar da artık daha karmaşık ve elektronik problemler halini almıştır.Her arıza durumunda değiştirme olanağı bulunmayan beyaz eşyalarımızın hayati önemi de yadsınamaz.Gündelik yaşantımızın en çok kullanılan alanlarına sahip beyaz eşyalarımızın arızalandığı durumlarda en yararlı çözüm bir uzman desteğine başvurmaktır.

Zeki Teknik Garantili Beyaz Eşya Servisi Arçelik ve Beko markaları için de yaygın servis ağı ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.Deneyimli ve konusunda uzman ekiplerimiz öncelikle yerinde arıza tespiti yaparak siz en hızlı ve en uygun çözüm alternatiflerini sunar.

İşlemin tamamlanmasının hemen ardından 1 yıl süreli servis fişi vererek işlem garantilenir.Arızalarınızın çözümü ve onarımı ile ilgili tüm işlemler orjinal parçalar ile yapılır ve garantilidir.Her türlü arıza ve teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda  çağrı merkezimizi arayarak  arıza kaydınızı oluşturabilir ve her konuda detsek alabilirsiniz.

Vestel Garantili Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 9 587

Acil arıza kaydı oluşturmak için hemen arayın 444 9 587

Vestel çamaşır makinesi bulaşık makinesi tamircisi
Vestel Garantili Beyaz Eşya Tamir Servisi

Vestel,18 i yurt dışında olmak üzere toplam 28 şirketten oluşmaktadır.Sektörde piyasaları yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel,teknoloji ve ihracat alanında Türkiye’nin gururu olan ve simgesi olmuştur.Kaliteli ve dayanıklı beyaz  eşya üretiminde öncü olan Vestel beyaz eşya pazarında ilk üç üreticiden biridir.

Beyaz eşyalarımız hayatımızın her alanında en büyük yardımcımızdır. Buzdolapları,çamaşır ve bulaşık makinaları en çok kullandığımız ve gündelik yaşantımızın içinde en çok yer alan gruptur. Besinlerimizin saklanmasından temizliğe kadar bir çok alanda hayati önem arz etmektedir.Bu kadar önemli beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda yaşantımız sekteye uğramış gibi hissederiz.Her arızayı kendimiz tespit edemeyebilir ve tamirini gerçekleştiremeyebiliriz.

Her türlü arıza ve problem durumunda her marka ve modelde olduğu gibi Vestel markasında da Zeki Teknik Vestel Garantili Tamir Servisi olarak hizmet vermekteyiz.Uzman kadromuz teknolojik gelişmeler ile kendini sürekli yenileyerek siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.Arıza yada problem durumunda yerinizde arıza tespitini yaparak en hızlı ve en uygun çözümü sunar.

Parça değişimi yada serviste tamir gerektiren durumlarda beyaz eşyanızı güvenle teslim edebileceğiniz teknik ekibimiz işlem başladığında size 1 yıl süreli servis fişi vererek yapılan işlemi garanti altına alır.Parça değişimi yada yedek parça işlemleri orjinal parçalar ile tamamlanır ve aynı hizmet kalitesiyle teslim edilir.Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren ekibimiz yaygın hizmet ağı ile bir çok bölgede teknik destek hizmeti vermektedir.Acil durumlarda 444 9 587 çağrı merkezi numaramızı arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Birçok marka ve modelde hizmet verdiğimiz beyaz eşya tamir servisi olarak Samsung Tamir Servisi yazımızı detaylı bilgi edinmek için okumanızı öneririz.

Uzman Teknik kadromuz ile hizmet verdiğimiz bölgeler;

Ankara ilimizde;

Abidinpaşa, Akdere, Aydınlıkevler, Aktepe, Altındağ, Ayrancı, Atapark, Anıttepe, Batıkent, Balgat,Bahçelievler, Bağlum, Boğaziçi, Birlik Mahallesi, 100.Yıl, Beşevler, Beysukent, Bilkent, Cebeci, Cevizlidere, Çukurambar, Çankaya, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Dikimevi, Elvankent, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Esat, Emek, Esertepe,İlker, İncek, İncirli, Güneşevler, Gazi Mahallesi, Hasköy, Hüseyingazi,Hoşdere, Karapürçek, Keklikpınarı, Gaziosmanpaşa, Gölbaşı, İvedik, Karşıyaka, Kuşçağız, Kurtuluş, Kızılay, Kırkkonaklar,Kavaklıdere, Keçiören, Mamak, Macunköy, Maltepe, Natoyolu, Tuzluçayır, Tunalı, Türközü, Oran, Ostim, Ulus, Ufuktepe, Öveçler, Pursaklar, Serhat, Sanatoryum, Siteler, Sıhhıye, Sokullu, Subayevleri, Seyranbağları, Söğütözü, Sincan, Şentepe, Saimekadın, EgeMahallesi, Saray, Yenikent, Çakırlar/Batıkent, Ümitköy, Yaşamkent, Yükseltepe, Yeşilbayır, Yenimahalle, Zerdalitepe.

İzmir ilimizde;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya ilimizde;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa,Döşemealtı

Bursa ilimizde;

Çalı, Sırameşeler, Osmangazi, Gürsu, Kestel, Yıldırım, Mudanya, Nilüfer, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, Nilüfer, Demirci, Osmangazi Bursa, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Yıldırım, Bursa, Bademli, Bursa Osmangazi, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek, Hamitler, FSM, Bursa, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü, Konak, Yıldırım, Beşevler

İstanbul ilimizde,

Esenyurt; Mehterçeşme, Yeşilkent, Esenyurt, Osmangazi, İncirtepe, Haramidere, Mehterçeşme, Saadetdere, Ardıçlıevler,

Küçükçekmece;Atakent,Halkalı, Merkez, İnönü, Kanarya, Mehmet Akif Mahallesi, Cumhuriyet, Atatürk Mahallesi, İstasyon, Tevfikbey Mahallesi,

Bağcılar;Demirkapı, 15 Temmuz Mahallesi, 100. Yıl, Güneşli, Fatih, Kirazlı, Yıldıztepe, Göztepe, Çınar Mahallesi,

Pendik;Kavakpınar, Yenişehir, Kaynarca, Velibaba, Fevzi Çakmak, Güzelyalı, Kurtköy, Esenler, Çamçeşme Mahallesi,

Ümraniye;İstiklal Mahallesi, Armağanevler, Çakmak, İnkılap, Namık Kemal Mahallesi, Altınşehir, Necip Fazıl, Esenevler, Çamlık,

Bahçelievler;Zafer Mahallesi, Kocasinan, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Hürriyet, Cumhuriyet, Yenibosna, Çobançeşme,

Üsküdar;Yavuztürk, Ünalan, Bulgurlu, Acıbadem, Ferah, Kısıklı, Küçüksu, Barbaros, Küplüce,

Sultangazi;50. Yıl Mahallesi, Esentepe, Cebeci, İsmetpaşa, Yunus Emre, Uğur Mumcu, Sultançiftliği, Gazi Mahallesi, 75. Yıl,

Maltepe;Zümrütevler, Fındıklı, Bağlarbaşı, Cevizli, Altıntepe, Altayçeşme, Küçükyalı, İdealtepe, Başıbüyük,

Gaziosmanpaşa;Karadeniz Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa, Kazım Karabekir,Karayolları Mahallesi, Yeni Mahalle, Hürriyet, Bağlarbaşı, Sarıgöl, Yıldıztabya,

Kartal;Kartal, Hürriyet, Uğur Mumcu, Karlıktepe, Atalar, Orhantepe, Petrol İş, Esentepe, Soğanlık, Gümüşpınar, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Kadıköy;Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Esenler;Turgut Reis, Fatih Mahallesi, Oruçreis, Nine Hatun, Kazım Karabekir, Havaalanı, Fevzi Çakmak, Tuna Mahallesi, Menderes Mahallesi,

Kağıthane;Hamidiye, Sultan Selim, Çeliktepe, Talatpaşa, Çağlayan, Gürsel Mahallesi, Nurtepe, Ortabayır, Seyrantepe,

Fatih;Akşemsettin, Seyyid Ömer, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Şehremini, Koca Mustafapaşa,Molla Gürani, Mevlanakapı, Derviş Ali Mahallesi, Yavuz Sultan Selim,

Avcılar;Yeşilkent Mahallesi, Cihangir, Tahtakale, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Gümüşpala, Ambarlı, Firuzköy, Üniversite,

Başakşehir;Kayabaşı, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe, Bahçeşehir 2. Kısım Mah., Şahintepe, Bahçeşehir 1. Kısım Mah., Ziya Gökalp Mah., Altınşehir Mah.,

Ataşehir;İçerenköy, Kayışdağı, Barbaros, Atatürk Mahallesi, Küçükbakkalköy, İnönü Mahallesi, Esatpaşa, Örnek Mahallesi, Ferhatpaşa,

Sancaktepe;Osmangazi, Abdurrahmangazi, Fatih Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Meclis, Emek, İnönü, Sarıgazi, Yunus Emre Mahallesi,

Eyüpsultan;Akşemsettin, Yeşilpınar, Göktürk, Güzeltepe, Çırçır Mahallesi, Karadolap, Esentepe, Düğmeciler, Nişancı Mahallesi,

Sarıyer;Ayazağa, Zekeriyaköy, Reşitpaşa, Tarabya, İstinye, Fatih Sultan Mehmet, Yeniköy, Ferahevler, Maden Mahallesi,

Beylikdüzü;Adnan Kahveci, Barış Mahallesi, Yakuplu, KavaklıMarmara Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir, GürpınarDereağzı,

Sultanbeyli;Battalgazi, Ahmet Yesevi, Abdurrahmangazi, Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Adil Mahallesi, Mecidiye, Turgut Reis, Yavuz Selim

Güngören;Güneştepe, Merkez Mahallesi, Gençosman, Mareşal Çakmak

, Abdurrahman Nafiz Gürman, Haznedar, Akıncılar, Tozkoparan, Güven,

Zeytinburnu;Telsiz, Sümer, Çırpıcı, Nuripaşa, Veliefendi, Merkezefendi, Seyitnizam, Beştelsiz, Yeşiltepe,

Şişli;Gülbahar, Mecidiyeköy, Paşa Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa, Fulya, Halide Edip Adıvar, Kuştepe, Feriköy, 19 Mayıs, Teşvikiye,

Bayrampaşa;Yıldırım, Kartaltepe, Muratpaşa, Altıntepsi, Kocatepe, Cevatpaşa, Yenidoğan, Terazidere, Orta Mahallesi,

Arnavutköy;Anadolu, Hadımköy, İslambey, Yunus Emre Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa, Yavuz Selim, İmrahor, Boğazköy, İstiklal Mahallesi, Hastane,

Tuzla;Aydınlı, Şifa Mahallesi, Yayla Mahallesi

, Aydıntepe, Mimar Sinan, İstasyon, Postane, Evliya Çelebi, Ortaİçmeler,

Çekmeköy;Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Mimar Sinan, Çamlık, Aydınlar, Sultançiftliği, Cumhuriyet Mahallesi, Nişantepe, Güngören,

Büyükçekmece;Hürriye, Pınartepe, Fatih, Mimaroba, Murat Çesme, Ulus, Sinanoba, Türkoba, Kumburgaz,

Beykoz;Kavacık, Çubuklu, İncirköy, Tokatköy, Gümüşsuyu, Çiğdem Mahallesi, Soğuksu, Rüzgarlıbahçe, Ortaçeşme,

Beyoğlu;Piyalepaşa, Kaptanpaşa, Piripaşa, Hacıahmet, Fetihtepe, Keçeci Piri, Halıcıoğlu, Sütlüce, Örnektepe,

Bakırköy;Kartaltepe, Şenlikköy, Ataköy 7–8–9–10. Kısım, Osmaniye, Yeşilköy, Zuhuratbaba, Ataköy, Sakızağacı, Yeşilyurt,

Silivri;Yeni Mahalle, Semizkumlar, Selimpaşa, Alibey, Mimar Sinan, Piri MehmetPaşa Mahallesi, Gümüşyaka, Sancaktepe,

Beşiktaş;Dikilitaş, Akat, Konaklar, Gayrettepe, Nisbetiye, Etiler, Mecidiye, Türkali, Ortaköy,

Konya ilimizde;Karatay, Meram, Selçuklu, Havzan, Yaka, Yeniyol Meram, Nalçacı, Yazır-Yenikent, Sille, Hocacihan,

Kocaeli ilimizde;Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe,

Eskişehir ilimizde; Odunpazarı, Tepebaşı,

Adana ilimizde; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam,

Mersin ilimizde; Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke,

Aydın ilimizde; Aydın, Kuşadası, Söke,Nazilli, Didim,

Muğla ilimizde; Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,

Balıkesir ilimizde;Ayvalık’tır