Ostim Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

Ostim Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

0312 4184007

Ostim Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi olarak Ostim semtimiz başta olmak üzere Ankara nın bütün semtlerine haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. Teknik servisimizi arızanız olduğunda 0312 4184007 numaralı telefonlarımızdan arayarak arıza kaydı bırakmanız gerekmektedir. Arıza kaydınızı bıraktıktan kısa zaman sonra size en yakın semtten teknik servis elemanımızı göndermekteyiz. Teknik elemanlarımız beyaz eşyalarınızı en titiz şekilde tamirini gerçekleştirir. Teknik elemanlarımız işinde tecrübe edinmiş ve alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Size en iyi hizmete vererek memnuniyetinizi kazanmak için en kaliteli hizmeti verme gayretindeyiz.

Ostim Vestel Beyaz Eşya Tamir Servisi 

Beyaz eşyalarımızdaki birçok arıza doğru kullanılmadığı, kullanım talimatlarına uyulmadan ve düzenli bakım ve temizlikleri yapılmadığı için arıza göstermektedir. Cihazlarımızın daha uzun ve verimli çalışmasını istiyorsak rutin olarak bakım ve temizliklerinin muhakkak yaptırılması gerekir. Beyaz eşyalarımızdaki arızaların neden kaynaklandığını bilmek önemlidir. Buzdolabım neden soğutmuyor? Buzdobının motorundan neden çok ses geliyor? Buzdolabı neden eritme yapar? Bulakış makinesi neden iyi durulama yapmaz? Bulaşık makinesi neden yıkamaya geçemez? Çamaşır makinesinin kazının neden dönmez? Çamaşır makinesi neden sıkma yapamaz? Çamaşır makinesi suyu neden boşaltamaz? gibi birçok sorunun cevabını teknik servisimizi arayarak edinebilirsiniz. Teknik ekibimiz bütün arızalarınızın çözümü için her zaman en titiz ve en kaliteli hizmeti vermektedir. İşlerinde uzman ekibimiz sürekli kendini geliştirmekte ve tüm marka ve bütün beyaz eşyalarınızın tamiri için bizi aramanız dahilinde en hızlı şekilde yardımınıza koşar.

Ostim Vestel Derindondurucu Teknik Servisi

Ostim Vestel Derindondurucu Teknik Servisimiz bütün marka derin dondurucuların tüm arızalarını tamir etmektedir. derin dondurucunuz soğutmuyor ve buzlanma yapıyorsa bu arıza buzdolabındaki buz çözme ile ilgili bir arızadan olduğunun bir işaretidir. Derin dondurucular sistematik olarak çalışan sisteme sahiptir. Dondurucu bölümün bu sorun dondurucu sisteminin tıkalı olduğundan kaynaklanabilir. Derin dondurucu kısmındaki arıza kaynağı kompresörden kaynaknaklanabilmektedir ve eğer kompresör bozulmuşsa derin dondurucu kısmı beklenen performansla çalışmaz ya da bazen hiç soğutmaz. Derin dondurucuların soğutmamasının diğer nedeni sızdırıyor olabilmesidir.  Derin dondurucunuz elektrik fazlalılığından olumsuz etkilenebilir. Bu durum evlerde sık karşılaşılan bir durumdur. Derin dondurucudaki soğutma sorunu kondanser fanından kaynaklı bir arızadan  meydana gelmiş olabilir. Fanı herhangi bir sebeple çalışmıyorsa o zaman dondurucuda performans düşüklüğü nedeniyle soğutmaz. Bütün sorunlarınız için teknik ekibimizi aramanız yeterlidir. Bir önceki yazımız olan Natoyolu Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.