Karabağlar İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi  Karabağlar

7/24 arıza kaydı bırakacağınız telefon numaramız

0553 794 18 78

Karabağları İmmergas kombi bakım servisi

Karabağlar İmmergas Kombi Tamir Servisi

 

İmmergas Kombi Teknik Servisi Karabağlar

Kombiler yıl boyu sürekli her saat aktif olarak kullandığımız cihazlar arasında olduğundan bakımlarını ertelemeden yaptırmak bizlerin yararına olacağından bakım revizyon işlemlerini mutlaka zamanında yaptırmak gerekir. İmmergas Kombi Teknik Servisi Karabağlar servisimiz kombi bakımını kısaca şu şekilde yapmaktadır. Kombi bakımında neler mi yapılır? Cihazın tozları temizlenir. Kalorifer ve sıcak su filtreleri temizlenir. Fan sökülüp kimyasal ilaçla temizlenip yağlanması gerekir. Genleşme tankında ki gaz oranı ölçülüp eksikse gazı basılmalıdır. Çakmak ayarlarının yapılması ve Ntc termostatlar değerleri ölçülüp özelliğini yitirmiş NTC’ler değiştirilmelidir. Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli. Kombinin müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmesi firmamız İmmergas Kombi Teknik Servisi Karabağlar firmamız sizlere kombi bakımı tamiri yanında klima tamiri klima bakımı klima temizliği klima gaz dolumu klima de montaj işlemlerini de itinalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca sizlere Karabağlar Baymak Kombi Servisi  hizmetleri de vermekteyiz.

 

İmmergas Kombi Tamiri ve Petek Temizleme Servisi

İmmergas Kombi Tamiri ve Petek Temizleme Servisi olarak sadece aynı markada ki kombilere değil BAYMAK, BUDERUS, AİRFEL, ALARKO, ECA,  KİTURAMİ, FERROLİ, DEMİRDÖKÜM, VAİLLANT, ARİSTON, BOSH, VİESSMANN, İMMERGAS, PROTHERM,  TERMOTEKNİK gibi bir çok marka kombi klima bakımı tamirini garantili olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kombi bakımları bazı durumlarda tek başına yeterli olmaz. Yılda en az 1 kere yapılması gereken petek temizliğini ihmal etmek daha büyük faturalar ödememize sebep olmaktadır. Petek temizliği sayesinde petek içinde ki kirli su çamur tortu kireç pas su taşı gibi cisimler %100 arınarak derinlemesine temizliği yapılır. Temizliği yapılan peteklerde duvarda is lekesi veya kombi derecesi yüksek olmasına rağmen istenilen ısıyı bir türlü vermiyor mu? Her biri alanında uzmanlaşmış deneyim ve tecrübe sahibi teknisyenlerimiz sayesinde kombilerdeki bakım revizyon işlemleri ve petek temizliği işlemleri özenle titizlikle yapılmaktadır. İmmergas Kombi Tamiri ve Petek Temizleme Servisi’miz tüm yaptığı işlemleri özenle ve garantili olarak yapmaktadır. Servis sonrası mağduriyet ve sorun yaşama olanağınız bizim servisimiz de olmaz. Aynı zaman da sizlere Karşıyaka-Çiğli Ferroli Kombi Servisi  hizmetleri ile Gaziemir-Bayraklı Beko Kombi Servisi  hizmeti de veriyoruz.

 

Bir önceki makalemizi okumak içinGaziemir-Bayraklı İmmergas Kombi Servisi yazının üzerindeki linke tıklayınız.

İzmir de Kombi bakımı ve tamiri servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Konak,Çankaya, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol