Vaillant Kombi Servisi Yenimahalle 444 28 46 Zeki Teknik 

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Hemen Arayın. 

444 28 46

Vaillant Kombi Bakım Servisi Çayyolu

Vaillant Kombi Bakım Servisi Çayyolu 

Vaillant Kombi Bakım Servisi Çayyolu

Vaillant marka kombiler özellikle sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Alanında deneyimli teknik personeller ile kaliteli hizmeti sizler için sunuyoruz.

Vaillant Kombi Bakım Servisi Çayyolu servis ekiplerimiz yılların deneyimli ekip ve ustalarıdır. En uygun fiyata kombi bakım tamir servis hizmeti sunmaktayız. Bizi 444 28 46 numaramızı arayarak detaylı bilgi edinebilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Çayyolu Vaillant Kombi servisimiz karşılaştığımız arızaları başlıcalarını sıralayacak olursak;

Vaillant komi aşırı gürültülü çalışıyor, vaillant kombi kart tamiri, vaillant kombi ateşleme arızası, vaillant kombi anakart arızası, vaillant kombi baca arızası, vaillant kombi brülör arızası, vaillant kombi bar arızası, vaillant kombi su basma arızası, vaillant bacalı kombi arıza kodları, vaillant kombi arıza kodları, vaillant kombi arıza ve çözümleri, vaillant kombi arızaları ve çözümleri, vaillant kombi diyafram arızası, vaillant kombi ecofit start arıza kodları, vaillant kombi arızaları nasıl giderilir, vaillant kombi arıza ışığı, vaillant kombi musluk arızası, vaillant kombi fan motoru arızası, vaillant kombi devirdaim pompası arızası, vaillant kombi arıza resetleme, vaillant kombi arıza sembolleri, vaillant kombi arıza servisi, vaillant kombi sıcak su arızası, vaillant kombi baca sensörü arızası, vaillant kombi termostat arızası, vaillant kombi genleşme tankı arızası, vaillant kombi arıza ve çözümleri, vaillant kombi ariza veriyor, vaillant kombi arızaları ve çözümleri, vaillant kombi gaz valfi arızası, vaillant yoğuşmalı kombi arıza kodları ve buna benzer birçok kombi arızasında sizlerin arızalarını en kısa süre içerisinde çözerek mağduriyetinizi gideriyoruz.

Ayrıca firmamız Yenimahalle Vaillant Kombi Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Vaillant Kombi Bakım Petek Temizleme Batıkent

Vaillant Kombi Bakım Petek Temizleme Batıkent

Vaillant Kombi Bakım Petek Temizleme Batıkent

Kış aylarında cihazınızdan yüksek performans elde etmek için havalar soğumadan mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınız. Bu hizmet servisimiz tarafından periyodik olarak yapılan cihazın ömrünü uzatan, kabarık faturaları engelleyen ve sizi soğuk sürprizlerden koruyan çok önemli bir işlemdir . Cihazın verimini artırır ve gazdan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.
Ayrıca yıllık cihaz temizliği yaptırmak cihazınızda oluşabilecek büyük arızaları önceden tespit etmenize ve olası kazaları engellemenize yardımcı olup daha büyük arızaların oluşmasını engellemis olursunuz.
Kombi bakımı yılda iki defa yapılması tavsiye edilir. Kışa girerken havalar soğumadan sonbahar başlangıcında eylül ve ekim aylarında, yaza girerken nisan ve mayıs aylarında yapılmalıdır.
Kombi bakımı yaptırırken güvenliğiniz için uzman teknik servisleri tercih edin. Ucuza hizmet veren sertifikasız merkezleri tercih ettiğinizde size arıza ve patlama gibi ölümcül kazalar olarak döneceğini unutmayın.

Her hangi bir arıza durumu ile karşılaştığınızda lütfen kendiniz müdahale etmeden  kombi servisi müşteri hizmetlerimize başvurun.

Ayrıca firmamız Kombi Servisi Ankara Batıkent hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Kombi Bakımını Nasıl Yapıyoruz ?

 • Her yıl düzenli olarak kış ayına girmeden mutlaka  kombi bakımı yaptırmanızı öneriyoruz.
 • Kombi bakımı yaptırmak demek iyi bir performans, sorunsuz bir şekilde kışı geçirmek demektir.
  Kombi Bakım Tamir servisi

  Kombi Bakım Tamir servisi

 • Kombi cihazının öncelikle üzerinde bulunan tozları fırça yardımı ile temizlenmeli
 • Kombi yanma haznesinde biriken tozlar fırça yardımı ile  temizlenmeli.
 • Tesisat Filitresi sökülüp temizlenme işlemi yapılmalı
 • Kombi içerisinde bulunan Brulör sökülüp güzelce  yıkanmalı.
 • Meme gözenekleri içerisindeki tozlar fırça yardımı ile temizlenmeli.
 • Ateşleme Elektrotları zımpara yardımı ile zımparalanmalı
 • Prop gözleri Temizlenmeli.
 • Fan Motoru fırça yardımı ile tozları alınmalı
 • Genleşme tankın Hava oranı ölçülmeli hava oranı yeterli değilse  gerekirse gaz basılmalı
 • NTC termostat değeri ölçülmeli. Düşük değerli Termostat değişmeli
 • Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılmalı.
 • Kombi  bakımı bittikten sonra kombi  çalıştırılıp kontrol edilmeli.
 • Kombi Sıcak su akışı kontrol edilmeli.
 • Bütün işlemler bittikten sonra kombi son kontroller yapıldıktan sonra müşteriye  teslim edilir.

Arıza ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar;  Bosch,Viessmann,Buderus,Vaillant,Demirdöküm,Airfel,Eca,Ariston ve Baymak Kombi markalarına orjinal yedek parça ve 1 yıl işçilik parça garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Ayrıca firmamız Batıkent-Eryaman Kombi Servisleri hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Ankara’da Vaillant Kombi Servisi 444 28 46 Hizmeti Verdiğimiz Semtler; 

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle