Ümraniye Klima Bakımı Montaj Tamir Servisi 444 28 46

Klima Montaj Yıllık Bakımı Tamir ve Temizleme Servisi

Arıza Kaydı İçin Bizi Arayın

444 2 846

Klima bakım montaj servisleri

Klima bakım montaj servisleri

Klimalar ısıtma-soğutma özellikleri ve çok sessiz fonksiyonlu cihazlardan oldukları için yaz kış sürekli kullanılan cihazların başında gelmektedir. Klimaların bakımı ve temizliği mutlaka yıl içinde en az iki kere yapılması gerekir.

Klima yaza girerken veya kışa girerken yaptırılan bakım ve temizlik işleri klimaların uzun süre daha sağlıklı çalışmasına katkı sağlar.  Klimalar yapı gereği teknik özellik ve hassas cihazlar oldukları için bakımı temizliği montajı ve de montajı için mutlaka uzman bilir kişiler tarafından yapılması gereken işlemdir.

Klima Montaj Yıllık Bakım Tamir Temizleme Servisi olarak sizler her tip ve model klima bakımı klima temizliği klima de montaj hizmetleri için  klima servisi uzman desteği sağlıyoruz.

 

Ümraniye Profilo Servisi

Profilo beyaz eşya servisi

Profilo beyaz eşya servisi

En dayanıklı beyaz eşya markaları içinde ön sırada olan Profilo 7’den 70’e herkesin ihtiyacını karşılayan beyaz eşya üretimleri sebebi ile en çok tercih edilen markalar arasındadır.

1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne eklemiş, Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce satış noktası ile ülkemizin en geniş beyaz eşya dağıtım ağına sahip markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ nin beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Her beyaz eşya belirli işlere  ve belirli zaman içinde bize yardım amaçla üretilmiştir. Zamana ve kullanım kalitesine bağlı beyaz eşyaların kullanım performanslarında azalma gözlemlenebilir. Ümraniye Profilo servisi olarak tüm Profilo beyaz eşyalarınızın acil arıza ve genel bakımları için lütfen bizi arayın. Ayrıca Regal Altus Ümraniye teknik servisi olarak da hizmetinizdeyiz.

Ümraniye Protherm Servisi

Protherm Ümraniye servisi

Protherm Ümraniye servisi

Protherm markası birçok Avrupa ülkesinde kombi satışı bulunmaktadır. 1999 tarihinde İngiltere de faaliyete başlamış 2001 tarihinde Türkiye de Vaillant iş birliği ile ithal edilmeye başlamıştır.

Ptotherm markasının üretimleri arasında; kombiler, yoğuşmalı kombiler, kazanlar, radyatör,petek,şofben ve termosifonlar gelmektedir. Protherm ürünleri her zaman son teknoloji baz alınarak kaliteli ve güvenli cihazlar üretmişlerdir. 

Her elektronik cihaz gibi kombi ve diğer kullanılan cihazlar da belirli aralıklarla bakım periyotlarının yapılmasını ve düzenli kullanılmayı gerektirmektedir.

Her türlü Protherm kombi ve termosifon arızası için alanında uzman teknik servis personelimizden tam kalite ve garantili hizmet Ümraniye Protherm Servisimizi ihtiyaç duyduğunuz her vakit yukarıda yazılı telefondan arayabilirsiniz. Ümraniye kombi bakım ücretleri için de bizi arayabilirsiniz.

Ümraniye Regal Servis

Ümraniye Regal servisi

Ümraniye Regal servisi

Beyaz eşyaların dayanıklı ve kaliteli  olması uzun süreli kullanımları için gerekli durumdur. Zorlu Grubu markalarından biri olan Regal, 2002 yılında elektronik ve beyaz eşya sektörüne yenilikçi ve kaliteli  ürünler sunmak üzere üretilmiş günümüzde Regal, ürünlerindeki kalite, dayanıklılık ve verdiği güven ile Türkiye’nin önde gelen Teknoloji markaları arasında yerini almış durumdadır.

Ümraniye Regal Servisi olarak tüm buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, kurutma makineleri için garantili ve kaliteli bakım onarım işleri uzman teknisyenlerimiz aracılığı ile Ümraniye Regal Servis olarak haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Beyaz eşyalar sayesinde birçok işimizde hızlı ve güzel sonuçlar almamızı sağlayan harika donanıma sahip cihazlardır. Aynı zaman da Ümraniye Vestel beyaz eşya televizyon servisi olarak da hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Ümraniye Samsung Servisi

Ümraniye samsung servisi

Ümraniye samsung servisi

Beyaz eşyalar arasında kaliteli ve fonksiyonlu birçok özelliğe sahip olan Samsung markası kaliteli ve garantili cihazlarının yanı sıra sıra dışı görüntü ve renkleriyle de beyaz eşya içinde farkıyla göz kırpıyor. 

Dünyada beyaz eşya sektöründe yüzlerce ülke da satış noktası bulunan Samsung Türkiyede de hatırı sayılır kullanıcıya sahip markanın kullanıcıları bulunmaktadır.

Örneğin çamaşır makinesi sayesinde her zaman en temiz çamaşırlar en kolay şekilde bize ulaştıran bu harika donanımlı beyaz eşyalar sayesinde her işimizi daha kısa ve kolay tamamladığımız için beyaz eşyalara olan rağbet istek her zaman daha da artış göstermektedir.

Ümraniye Samsung Servisi olarak tüm beyaz eşya bakım ve tamiri için uzman personelimiz ile en iyi hizmetleri almanızı sağlıyoruz. Ümraniye kombi temizliği içinde bizi her zaman arayabilirsiniz.

Ümraniye Siemens Servisi

Siemens Ümraniye beyaz eşya servisi

Siemens Ümraniye beyaz eşya servisi

Beyaz eşya içinde kaliteli ve dayanıklı uzun süre kullanım kolaylığı ve garantisini veren Siemens ürettiği beyaz eşyalar evde ve iş yerlerinde oldukça yararı olan cihazlar içinde olmuştur.

Ümraniye Siemens Servisi olarak bulaşık makinesi valf, dağıtıcı ve çekmecelerin onarımı, bulaşık makinesi pis su vanası onarımı, bulaşık makinesi ısıtıcı onarımı, bulaşık makinesi su girişi valfinin onarımı,  bulaşık makinesi kapak kilidinin bakımı ve onarımı, bulaşık makinesi kapak anahtarı tamiri ve diğer çamaşır makinesi buzdolabı kurutma makineleri kombi ve klima arızaları içinde hızlı ve etkili hizmet sunuyoruz.

Ümraniye Siemens Servisi olarak tüm beyaz eşya bakım ve tamirleri için yapılan hizmete ve değiştirilen parçaya 1 yıl garanti süresi veriyoruz. Siemens buzdolabı çamaşır makinesi tamiri için garantili hizmet verdiğimiz için servis sonrası olası sorun ve problem yaşam riskleri yaşamazsınız.

 

 

Ümraniye Tv – Televizyon Servisi

Televizyon tamir servisi

Televizyon tamir servisi

Dünyada olan biten her şeyi internet ve televizyonlar sayesinde kısa sürede sıcağı sıcağına haberdar olmamızı sağlayan kitle iletişim araçlarıdır.

Televizyonun hayatımıza girişi Ekim 1967 yılında Ankara televizyonu’nun teknik deneme yayınları yapılmış 31.01.1968 de Ankara televizyon demeye yayınları resmen başlamış oldu.

İlk başlarda tek tük kanal seçenekleri ve siyah beyaz renkte ki televizyonlar zaman içerisinde uzaktan kumandalı internetli LCD plazma HD görüntü ve renkli görüntü kaliteli televizyonlar ile daha net görüntü kalitesi ile ve sayısız kanal seçenekleri ile dünyada olan her şeyi ama her şeyi anında öğrenebilme kolaylığı da beraberinde getirmektedir.

Her elektronik cihaz gibi televizyonlarda zamana bağlı ve yanlış kullanımlardan kaynaklı arızalar meydana gelmektedir. Ümraniye Tv – Televizyon servisi olarak tüm televizyon arızası televizyon led tamiri için kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Vestel Servisi

Ümraniye Vestel servisi

Ümraniye Vestel servisi

Vestel Türkiye’nin beyaz eşya da gurur markası olan Vestel çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kurutma makineleri, klima ve televizyon gibi birçok beyaz eşya elektronik cihazlar hayatlarımızda ki  tek başımıza yapmakta zorlandığımız bir çok işte en büyük yardımcımız olmuştur.

Çamaşır makinesi sayesinde her zaman en temiz çamaşırlar en kolay yoldan bize ulaştıran bu harika donanımlı beyaz eşyalar sayesinde her işimizi daha kısa ve kolay tamamladığımız için beyaz eşyalara olan rağbet her zaman daha da artış göstermektedir.

Ümraniye Vestel Servisi olarak İstanbul da Ümraniye başta olmak üzere Avrupa ve Anadaolu yakalarında hızlı ve garantili hizmet almanız için elimizden gelen tüm çaba ve emeği sizlere sunuyoruz. Vestel buzdolabı tamir fiyatları içinde uygun fiyatlarla sizlere her zaman kaliteli destek sağlıyoruz.

Ümraniye Vaillant ve Whirlpool Servisi

vaillant servisi Ümraniye

vaillant servisi Ümraniye

Isıtma ve sıcak suya olan ihtiyaç insanlar için önemli bir gereksinimdir. Teknolojinin ilerlemesi ve sürekli değişen arz ve talepler elektronik cihazlarda da yenilenmeye değişikliklere gitmiş günden güne bizler için oldukça yararlı faydalı cihazlar üretilmeye başlamıştır.

Günümüzde ısınmak ve sıcak su ihtiyacı veya bulunduğumuz havanın yan etkilerini ortadan kaldıran klimalar sayesinde daha rahat ve konforlu yaşamlarımızı bu cihazlar sayesinde daha güzel geçirmemizi sağlamıştır. Isıtma soğutma özelliğinden dolayı klimalar yaz kış sıklıkla kullanılmakta ve kolay kullanım ve kolay montaj sayesinde her yerde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Ümraniye Vaillant ve Whirpool Servisi olarak tüm kombi klima bakımı klima temizliği montajı ve gaz dolumu için her zaman Ümraniye Vaillant ve Whirpool servisimizi arayarak fiyat ve detayları öğrenebilirsiniz. Vaillant kombi bakım fiyatları 2019-2020 için bizi arayabilirsiniz.

Ümraniye Vestel Servis Numarası

Vestel beyaz eşya bakım servisi

Vestel beyaz eşya bakım servisi

Beyaz eşyaların her biri bizlerin yaşamlarına kolaylık ve rahatlık yanı sıra zamanımızı bize geri kazandıran harika sistematik cihazlardır. dünyada beyaz eşya sektöründe dev markalar arasında kıyasıya rekabet halinde iken ülkemizde Türkiyede de 90’lı yılların sonun da üretilmeye başlamıştır.

Vestel zaman içerisinde beyaz eşya üretimlerine yüksek mühendislerin veya yüksek teknoloji kullanarak icat ettiği harika donanımlara sahip cihazlar üreterek evlerde ve iş sanayi dede iş gören iş yükünü alan donanımlı cihazlar sayesinde bir çok işimizi kısa sürede ve yorulmadan beden gücüne ağırlık yüklemeden tamamlamış oluyoruz.

Ümraniye Vestel Servisi Numarası 444 2 846 numaradan haftanın her günü pazarlar dahil ulaşarak  beyaz eşya bakımı tamirleri hakkında uzman desteği alabilirsiniz.

Ümraniye Vestel Servisi Ümraniye/İstanbul
Ümraniye Vestel beyaz eşya klima tamircisi

Ümraniye Vestel beyaz eşya klima tamircisi

İstanbul Ümraniye Servisi olarak Vestel marka tüm beyaz eşya kombi klima televizyon buzdolabı derin dondurucular çamaşır makinesi bulaşık makinesi gibi tüm beyaz eşyaların genel bakımı ve acil arıza durumlarında Ümraniye Vestel Servisi Ümraniye/İstanbul olarak  garantisi geçmiş beyaz eşyaların tüm bakım ve parça değişimleri için bir yıl garanti süresi veriyoruz.

Türkiye de üretilen Vestel beyaz eşya gelişen teknoloji ile her geçen sürede daha hızlı çalışan ve dayanıklığı sağlam ve görüntü açısından harika donanımlı cihazlar üretilmiştir. Her kullanılan eşya gibi beyaz eşyalarda ayrı bir özen ve itinalı kullanımı getirir.

Bakımları unutulan ve kullanım talimatlarına uyum gösterilmeyen beyaz eşyalar beklenilen verimi vermez. Vestel buzdolabı ve çamaşır makinesi servisi olarak da hizmet vermekteyiz.

 

Ankarada Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Klima Bakımı Montaj Tamir  Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.