Eca Junkers Kombi Arızaları 444 28 46

Servis Çağır: 444 28 46

Eca Kombi Arızaları Tamiri

Eca Kombi Arızaları Tamiri

Eca Kombi Arızaları Tamiri

Ortama  sıcak su sağlayan ve ısınma ihtiyacını gideren kombiler elektrik, su,doğalgaz sisteminin düzenli çalışması sonucu çalışır.  Bu sistemden birinde oluşabilecek bir  arıza, kombinin arızalanmasına  sebep olur.

Kombiler periyodik bakımları yapılması gereken hassas cihazlardır. Bakımların genellikle yaz sonlarında, kış aylarına girmeden mutlaka kombi bakımını deneyimli işin ehli bir  kombi servisi tarafından yapılmasını öneriyoruz.

Eca kombi sıcak su ihtiyacını karşılamak istediniz anda birde baktınız ki kombi çalışmıyorECA kombinin açılması daha  sonrasında hemen kapanması olarak görebilirsiniz. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında  yapılması gereken öncelikli birkaç husus vardır. Bu kontroller sayesinde kombiyi çalıştırmayı, ve  sıcak su gelmesini sağlayabilirsiniz. Eğer bunlara rağmen kombi su ısıtmıyorsa, kombi teknik servisini aramanızı öneriyoruz.

Eca Kombi Arıza servisimiz her zaman deneyimli usta ve ekip kadrosu ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Eca kombi de hangi arıza olursa olsun en kısa süre içerisinde tamirini yaparak sizlere hizmet veriyoruz.

Kombi arızalarında sıklıkla karşılaştığımız arızaların başında; kombi sıcak su vermiyor, kombi ateşleme yapmıyor, kombi anakart arızası, kombi gazvalfi arızası, kombi aşırı gürültülü çalışıyor, kombi kırmızı ışık uyarısı veriyor gibi arızalar kombilerde karşılaştığımız sıklıkla arızaların başında gelmektedir.

Sizde kombi ile alakalı herhangi bir arızada bizleri 444 28 46 numarasından arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Maltepe Kombi Petek Temizliği Servisi ve Fiyat Bilgisi 444 28 46 yazı içeriğimizi okuyabilirsiniz.