Kombi Bakımı Kaç Yılda Bir Yapılır Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846

Kombi Bakım Önemi Kaç Yılda Bir Yapılması Gerekli

444 28 46

Kombi bakım servisimizden hizmet almak istiyorsanız 444 28 46 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir deneyimli işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde hizmet alabilirsiniz.

Kombi bakım önemi

Kombi tesisatı içerisinde su, elektrik ve doğal gaz üçlüsünü barındıran bir sistemdir zamanla sistemin ve cihazın yıpranması ile beraber de bizim yapmış olduğumuz işe kombi bakım da diyebiliriz.

Yapmış olduğumuz işin de her zaman arkasında durarak kombi bakım işlemleri esnasında eğer ki cihazın herhangi bir parçasında arıza durumu olmuş ve parçanın da değiştirilmesi gerekiyorsa parçayı değiştiriyorlar ve değiştirmiş oldukları her parça için de bir yıl yedek parça garantisi hizmeti veriyorlar.

Kombi bakım işlemlerini ne zaman yaptırmam doğru olur sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim;

Kombi cihazlarınızın bakım işlemlerini yaptırmak için kış aylarına girmeden önce hem kombi hem de peteklerinizin bakım işlemlerini yaptırarak oldukça fazla yarar sağlayabilirsiniz.

Yani kombilerinizin ve peteklerinizin bakım işlemlerini yılda bir defa muhakkak yaptırarak hem maddi hemde manevi olarak oldukça fazla da yarar sağlamış olursunuz.

Kombi bakım servisimizde haftanın 7 günü boyunca siz değerli müşterilerine her zaman kesintisiz bir şekilde hizmet vererek kesinlikle sizlere sorun sıkıntı yaşatmadan tamamen hizmet odaklı çalışan ustalardır.

Ayrıca firmamız bir önceki içerik yazısında Kombi Bakımı Kaç Lira Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/Fiyatı 75 Lira hakkında oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır konu hakkında çok daha detaylı bilgi edinmek için içerik yazımıza tıklayabilirsiniz.

Kombi Bakım Nasıl Yapılır

Kombi cihaz bakımı esnasında kombi servisi ustaları ekibi kombiyi kış ayarında çalıştırarak peteklerin yanma performansını da kontrol ederler ve petek temizliği gerekli ise bu işlemi de bakım işlemleri arasına ekler ve petek temizleme işlemlerinizi yaparlar peki ya kombi bakım işlemleri esnasında ustalarımız neler yapıyor;

• Kombi cihazının tesisattaki filtresi çıkarılarak kirleri tamamen temizlenmelidir
• Kombi cihazı bacalı ise baca çekişini kontrol eden  sensör kontrol edilir eğer herhangi bir arıza durumu varsa tamir işlemi yapılır.
• Yoğuşmalı kombi cihaz bakımı yapılıyorsa yoğuşma su haznesi temizlenmelidir
• Kaloriferlere su gitmesini sağlayan hat filtre temizlenir bakımı yapılır
• Kombi cihazının yanma odasındaki kombi brülörü temizlenmelidir
• Kombi cihazının genleşme tankının sağlamlığı kontrol edilir aynı zamanda bar basıncı olması gereken seviyeye ayarlanır
• Radyatörlerden kombiye dönüş yolunda bulunan tutucular kontrol edilerek temizlenmelidir.
• Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir ve buna neden olabilecek parçalar ya değiştirilir ya da tamir işlemleri yapılır
• Elektrik ile elektronik bağlantılarının kontrolü yapılarak sorunlar giderilir
Bu işlemlerin yanı sıra daha bir çok kombi bakımının da aşamaları bulunmaktadır kombi bakım hakkında çok daha  detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Kombi Bakımı Garanti Kapsamında mı hakkında detaylı bir içerik yazısı bulunmakta konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kombi Bakımı Garanti Kapsamında mı başlıklı içerik yazımıza tıklayabilirsiniz.

Kombi Bakım Fiyatları Kampanyası

Kombi bakım fiyatları ücretleri

Kombi bakım konusunda uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerine kesintisiz bir şekilde neredeyse bir çok şehir de hizmet veren firmamız aynı zaman kombi bakım ücretlerini de her zaman sizler için en uygun fiyatlar ile yaparak her hangi bir memnuniyetsizlik durumu da yaşatmamaktadır.

Sizler için kombilerinizin çalışma performansları oldukça önemlidir bizler için de cihazlarınızın bakım işlemlerini en doğru şekilde yapmak oldukça önemli.

Bakım işlemlerini alanlarında uzman arkadaşlarımız en iyi şekilde gerçekleştirmekte ayrıca bizden ya da başka bir firmadan hangi servis gelmiş olursa olsun işlem sonrası ödeme yapmadan önce muhakkak servis fişi veya fatura almayı da unutmayınız.

Firmamız sizlere kombi bakım hizmetlerini alışkanlık haline getirmek adına oldukça yararlı bir kampanya başlattı kampanya kapsamı içerisinde kombi bakım hizmetlerimizin ücretleri 75 tl olarak belirlenmiştir. Ne duruyorsunuz kış aylarına girmeden önce yüksek verimlilikte kombi bakım yaptırmak istemezmisiniz kombi bakım servisimiz için 444 28 46 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Petek Temizleme Ücreti Kombi Servisi hakkında detaylı bir içerik yazısı bulunmakta konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Petek Temizleme Ücreti Kombi Servisi başlıklı içerik yazımıza sizlerde tıklayabilirsiniz.