ANTALYA KLİMA KOMBİ

ANTALYA KLİMA KOMBİ

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

0242 344 5 344

antalya klima kombi tamir servisi
antalya klima kombi tamir servisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANTALYA KOMBİ SERVİSİ

Kombi nedir?

Kombi kelimesi birleştirmek anlamında olan combine Fransız kelimesinden gelmektedir. Sıcak su ve ısıtma suyunun kullanımını sağlamak için elektronik ve hidrolik sistemi toplayan cihazlarda kullanılır.

Kombinin hayatımıza getirdiği faydalar:

Doğalgaz ve LPG’ye dönüşüm için kullanılabilen, hem ısıtma hem de ısıtma suyu için bir sistem olarak kullanılır. Kullanıcı için diğer sistemlerden farkı, bağımsız (opsiyonel) ısıtma konforu ve sıcak su sağlamasıdır.

Atık Gaz Sistemine Göre Tipler:

  1. a) Havalandırmalı: Yanma için gerekli oksijeni sağlayan ve atık gaz doğal dolaşım ve baca ile dış ortama yerleştirilen cihazlardır.
  2. b) Hermetik: Harici bir ortama ihtiyaç duyan taze havayı baca ile temizleyen ve atık gazın dış ortama başka bir baca ile tahliye edildiği cihazlardır.

Evsel Su Isıtma Sistemine Göre Türleri:

  1. a) Bitermik (Tek Eşanjör)
  2. b) Monoterm (Çift Eşanjör)

Günümüzde kullanılan birçok kombi modeli, su olmadığında güvenlik olarak çalışmaz.  Standart su basıncı 1,5 bardır.

KOMBİ ARIZALARI

Elektrik şalteri açılmamış olabilir.

Gaz vanası kapalı olabilir.

Isıtma termostatı derecesi düşük olabilir.

Isıtıcının dönüş hattındaki filtre tıkanmış olabilir

Peteklerin ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir.

Cihaz birkaç saniye geç çıkarsa, içindeki gaz birikecektir, bu nedenle ciddi yanma ve gaz ve daha hafif ayarların kontrolü gereklidir.

Cihazın yıllık bakım ihtiyacı var. Sorununuz çözülmezse, kombi servisinizi arayın.

Sıcak su açıldığında petek ısınır.

Bu arıza meydana geldiğinde, musluktaki sıcak su akışında dalgalanma olması gerekir. Normalde sadece musluğa gitmesi gereken sıcak su ikiye bölünür. Bu sorun, suyu açtığınızda ısıtıcıyı tamamen kapatamadığımız için oluşur. Sorun çözülmezse, lütfen arızalarınız için servisimizi arayın.

Antalya Kombi-Servisleri
Antalya Kombi-Klima-Servisleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radyatörler soğuk altındaysa, filtre tıkanmış olabilir

Peteğin suları kirli olabilir. 

Cihazın sıcak ayarında bir sorun olabilir.

Suyunuzu aşırı doldurmuş olabilirsiniz. (1.5 bar olmalı)

Kurulumlarda aşınma olabilir.

Rezervuarda problemler olabilir (genişleme problemi).

Fan motoruyla ilgili bir sorun olabilir 

Devridaim motorunda bir sorun olabilir.

Rezervuardaki suda hava olabilir.

Sıcak su vermeyebilir.

Özellikle kış aylarında su açıldığında, cihaz açık fakat suyu gerekenden daha fazla ısıtmıyor. 

Isıtılmış suyun bir kısmı ısıtma sistemine karışabilir.

Hizmet verdiğimiz markalardan bazıları Buderus, Baymak, Demirdöküm, Bosch, Vaillant, Viessmann, Eca, Alarko, Protherm, Arçelik, Ferroli, Baykan, Ariston’dur.

Antalya Klima Tamir Bakım Servisi
Antalya Klima Tamir Bakım Servisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANTALYA KLİMA SERVİSİ

Ayrıca kullandığımız klimalarda aşağıdaki gibi sorunlar yaşayabiliriz.

Klimam soğutmuyor.

Klimam çalışırken çok yüksek sesle çalışmaya başladı.

Klimam çalıştığı ortam da nem bırakıyor.

Klimamın elektrik bağlantısında sorun var.

Klimam ısıtmıyor.

Klimamın ışıkları yanmıyor.

Klimam derece geçişi yapmıyor.

Klimam su akıtıyor.

Yukarıda belirtilen tüm durumlarda çağrı merkezimizi arayabilir ve teknik servis elemanlarımızdan kombi ve klimanız ile ilgili destek talep edebilirsiniz.

Klima ve Kombi Tamir Servisi olarak firmamız tarafından klimanız ve kombinizin bulunduğu yerde en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde uzman klima teknisyenlerimizle onarım, bakım, tamir, montaj ve demontaj işleri de yapılmaktadır.

Klima Bakım Onarım Hizmeti Haftanın her günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar) cihazınızla ilgili her türlü problemi içeren Klima ve Kombi Tamir servisimizin sorunlarını ortadan kaldırır ve sorunları düzeltmek için mükemmel bir çaba gerektiriyor.

Klima ve kombinizle ilgili arızalardan önce önlem almak için web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Her Marka Klima ve Kombi Tamir, Bakım ve Onarım, Montaj, Demontaj Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır.

 

antalya klima kombi teknik servisi
antalya klima kombi teknik servisi

En iyi fiyat veren klima ve kombi tamircisi olarak hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize bir telefon mesafesidir. Hizmetimizden faydalanarak en iyi hizmeti alacaksınız ve her zaman çözüm odaklı bir yaklaşımla çalışarak memnuniyetinize dâhil olacağız.

Antalya’da birçok şubede hizmet vermekteyiz, böylece sorunları en hızlı şekilde çözerek size en iyi hizmeti vermekteyiz.

Klima ve kombi Teknik Servisimiz, verdiği hizmetlerde garanti vermektedir.  Antalya ili tüm bölgelerinde birçok şubesiyle, memnuniyet ve güvenliğinizi en üst düzeyde tutarak, en iyi hizmeti alabilmeniz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Web sitemize ulaştıktan sonra 0242 344 5 344 numaralı telefondan bizi her zaman bulabilirsiniz. Klima ve Kombi markalarının tüm marka ve modellerini tamir eden servis personelimiz için en son tercihimiz işin en iyi uzman ekiplerini seçmektir.

Bir kerelik hizmet alarak sorunlarınızın tekrarlanmasını önlemek için, yıllardır en iyi servis kalitesini koruyan Klima  ve kombi Tamir Bakım Servisimizi seçebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için ANTALYA KLİMA KAMPANYALARI linkine tıklayabilirsiniz.

Antalya Geneli Klima ve Kombi Bakım, Onarım ve Tamiri Konusunda Hizmet Verdiğimiz Semtlerden Bazıları;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Arapsuyu, Ahatlı, Altınkum, Altındağ, Barınaklar, Bahçelievler, Çağlayan, Çallı, Doğu Garajı, Dokuma, Dutlubahçe, Gürsu, Güllük, Gülveren, Güvenlik, Güzeloba, Etiler, Ermenek, Hurma, Habibler, Lara, Kırcami, Kızılsaray, Karşıyaka, Kızılarık, Kızıltoprak, Konuksever,  Muratpaşa, Kepez, Memurevleri, Meltem, Meydan, Sütçüler, Soğuksu, Sarısu, Şarampol, Şirinyalı, Örnekköy, Öğretmenevleri, Teomanpaşa, Toros, Pınarbaşı, Uluç, Uncalı, Varsak, Varlık, Yeşilbahçe, Zeytinköy, Zerdalilik