ANTALYA KLİMA KAMPANYALARI

ANTALYA KLİMA KAMPANYALARI

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

0242 344 5 344

antalya-klima-bakım-servisi

antalya-klima-bakım-servisi

 

Her Marka Klima Tamir, Bakım ve Onarım Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır.

Antalya Profesyonel Klima Tamir Servisi

Dünyadaki teknolojik gelişmeler sonucunda hayatımıza klimalar girmiştir. Teknolojik gelişmelere paralel klimalar da gelişmeler meydana gelmiştir. İnsanlar yaşadığı çağın getirdiği koşularla yaşamak zorundadır. Klima kullanımı gündelik hayatın getirmiş olduğu zorunluluklardan bir haline gelmiştir. Globalleşen dünyada hayat şartları değiştikçe ağır, yer kaplayan, bizi uğraştıran, yer kaplayan klimalar yerine daha kullanışlı klimalar kullanılmaya başlanmıştır.

Klimalar her geçen gün daha kullanışlı hale gelse de her elektronik cihaz gibi yıllık veya aylık bakıma ihtiyaç duymaktadır. Klimalar için gerekli olan bakım yapılmadığı müddetçe klima arızaları sizlere yüklü bir fatura olarak dönüş yapacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmak istemezsiniz değil mi?

İnsanlar yazın sıcak ayların da evde, işte sıcaktan bunalırlar bu yüzden evde kendi konforunu düşünenler ve iş yerinde çalışanların sıcaktan bunalıp iş performansı düşen çalışanları için iş yeri sahibi çalışan performansını en yükseğe çıkarmak  için klima cihazı almaktadır. Şuan her yerde bulunan klima cihazlarımız yazları çok kullanımdan dolayı yılda bir kez bakımı ve temizliği yapılması gerekiyor.

Tüketicinin bir görev olarak bilincini arttırmayı düşünen ekibimizin başarılı geniş görüşlülüğünün, cihazdan elde edilecek performans, verimlilik ve kaliteyle örtüşen enerji tasarruflarından gelmektedir. Hizmet verdiğimiz ürünler;

antalya-klima-bakımı

antalya-klima-bakımı

  • Duvar tipi
  • Kaset tipi
  • Kanal tipi
  • Inverter Klima
  • Vrf Klima
  • Salon Türü
  • Çoklu tip
  • Yer ve Tavan çeşitleri

 

Hizmet verdiğimiz klima markalarından bazıları;

Arçelik, Beko, Lg, Mitsubishi, Baxi, Demir Döküm, Kartel, Mitsubishi, Sigma, Toshiba, Fuji Electric, Fujitsu, Samsung, Goodman, Genel Electric, Sharp ve diğer marka klima bakım, onarım, arıza tespit, montaj ve yerini değiştirmek veya eskiyen klimanızı değiştirmek istediğinizde sökme işlemleri yapılır.

KLİMA ARIZA DURUMUNDA YAPILACAKLAR

Teknik servisi aramdan önce klimanız ile ilgili bir sorun olduğunda, lütfen aşağıdakileri uygulayın.

Klima kapatıldıktan hemen sonra açılırsa çalışmaz. Klima açılıp kapandıktan hemen sonra Klima çalışmaz. Bu Klimayı korumak için gereklidir. Klimayı başlatmak için 3 dakika bekleyin. Sorun devam ederse bizi arayın.

antalya-baymak-klima-bakım-onarım-arıza-servisi

antalya-baymak-klima-bakım-onarım-arıza-servisi

Isıtma işletiminde, Klima açıldıktan sonra Klimadan soğuk havanın üflenmesini önlemek için iç fan 2 ile 5 dakika boyunca çalışmayabilir.
Klima buz çözüyor olabilir. 5-10 dakika aralığında bekleyiniz.
Klimadan gelen kokular, Klimaya giren halı veya mobilya kokularından kaynaklı olabilir.

Klimadan gelen çıtırtı sesi Klimanın genişlemesinin neden olduğu sürtünme veya sıcaklık değişimlerinden dolayı bileşenlerinin birleşmesinden kaynaklanır.
Yumuşak hışırtı sesi, Klima boyunca akan soğutma gazının sesidir.
Soğutma işletmesinde buğulanma meydana gelir çünkü oda sıcaklığı ve dışarı üflenen havanın sıcaklığı arasında fark olduğunu gösterir.
Isıtma işlemi sırasında veya su buharı buz çözme sırasında klimadan dışarı kaçabilir.

İşlem durdurulduktan sonra, klimayı soğutmak için bir dakika süreyle fanı döner.

Klima Çalışmıyorsa Devre kesicinin veya sigortanın patladığını kontrol ediniz.

Klima odayı etkili bir şekilde soğutmaz veya ısıtmıyor ise filtreleri kontrol ediniz.
Hava girişinin veya çıkışının engellenmediğinden emin olmak için dış Klimayı kontrol ediniz.
Termostatın uygun şekilde ayarlandığından emin olun.
Pencerelerin ve kapıların sıkıca kapatıldığından emin olun.

antalya-klima-tamir-bakım-onarım

antalya-klima-tamir-bakım-onarım

Klima uzaktan kumanda sinyalini almıyor ise uzaktan kumandanın pillerinin eski veya zayıf olduğunu kontrol ediniz.
Uzaktan kumandayı Klimanın sinyal alıcısına doğru tutarak sinyali tekrar göndermeyi deneyin.
Uzaktan kumandanın pillerinin doğru şekilde takıldığını kontrol ediniz.
Bu kontrolleri gerçekleştirdikten sonra klimanız ile ilgili tüm sorunlarınız için cihazı derhal kapatın, elektrik sigortasını kapatın ve teknik servisimizi arayın.

Yani ihtiyacınız olan teknik servis, bir telefon görüşmesi uzağınızda yer almaktadır.

Sitemizdeki telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

Klima bakım, onarım ve tamir gerektiğinde haftanın her günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar) ulaşabilirsiniz. Teknik servisimize başvurun, güvenilir bir şekilde size yardımcı olalım, Antalya ilinin bütün bölgelerinde hizmet vermekteyiz

Çağrı merkezindeki personelimiz, teknik servis personelini tamir, bakım ve onarım kayıtlarını alarak yönlendirecektir. Yıllardır çalıştığımız sektördeki kadromuzla tecrübe kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. Firmamızda her türlü teknik servis hizmeti verilmektedir.

Ustalarımız sorumluluk sahibi ve iş bilinci çerçevesinde size en iyi, kaliteli ve makul bir fiyata hizmet müşterilerimize her zaman memnuniyet sunmaktadır.

Klima montajı, klima bakımı, klima onarımı, klima tamiri konularında merak ettiğiniz ücretlendirme, en yakın şube, firma bilgisi, teknik servis firma bilgisi, ustalarımız servise geldiğinde oluşacak olan fiyatlandırma konusunda bilgi talep edebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için ANTALYA KLİMA KART TAMİRİ linkine tıklayabilirsiniz.

Antalya Geneli Klima Bakım, Onarım ve Tamiri Konusunda Hizmet Verdiğimiz Semt ve Mahallelerden Bazıları;

Hurma, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Arapsuyu, Ahatlı, Altınkum, Altındağ, Barınaklar, Bahçelievler, Çağlayan, Çallı, Doğu Garajı, Dokuma, Dutlubahçe, Gürsu, Güllük, Gülveren, Güvenlik, Güzeloba, Etiler, Ermenek, Hurma, Habibler, Lara, Kırcami, Kızılsaray, Karşıyaka, Kızılarık, Kızıltoprak, Konuksever,  Muratpaşa, Kepez, Memurevleri, Meltem, Meydan, Sütçüler, Soğuksu, Sarısu, Şarampol, Şirinyalı, Örnekköy, Öğretmenevleri, Teomanpaşa, Toros, Pınarbaşı, Uluç, Uncalı, Varsak, Varlık, Yeşilbahçe, Zeytinköy, Zerdalilik