ANTALYA KLİMA KART TAMİRİ

ANTALYA KLİMA KART TAMİRİ

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

0242 344 5 344

antalya-klima-bakim-onarim-tamir-servisi

antalya-klima-bakim-onarim-tamir-servisi

 

 

Evimizde, iş yerimizde, ofiste, cami de, hemen hemen her alanda kullandığımız beyaz eşyalardan biri olan klimanız çalışıyor ancak soğutma yapmıyor olabilir, bazen filtreleri temizlemek yeterli olabilir. Şimdi size klimanızın ne işe yaradığına dair kısa bir açıklama yapacağız, ancak soğutma olmayan pozisyonda neler yapabileceğinizi açıklayacağız.

Klima Arızaları

Klimalar, iç ve dış hava koşullarına maruz kalmaktadır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinin kirlenmesi cihaz performansında bir azalmaya neden olur. Ayrıca, cihazdaki soğutucu akışkanın çalışma basıncı mevsime göre ayarlanmalıdır. Bu nedenle, klimanın yılda iki kez bakımını yapmak son derece önemlidir. Bu nedenle klima bakım hizmetinin yaygınlığı tüketici için önemlidir.

Klima çalışmıyor ise,

Güç için klimayı kontrol edin, sigortayı kontrol edin.

Uzaktan kumandanın çalıştığını kontrol edin.

Test konumunda çalışıp çalışmadığını görmek için acil durum tuşunu kullanın.

Yeterince soğutma yapmıyor ise,

Hava filtresinin temiz olduğunu ve 15 gün boyunca temizlenmesi tavsiye edilir.

Hava giriş veya çıkışının engellenmediğinden emin olun, bir engel varsa çıkarın.

Odada açık kapı veya pencere olmadığını ve varsa kapatıldığını lütfen unutmayın. Direkt güneş ışığı soğutma sırasında cama girerse, perdeyi kapatın.

Soğutma sırasında odada çok fazla insan veya ısı kaynağı olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Sıcaklık ayarının doğru olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Her Marka Klima Tamir, Bakım ve Onarım Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır.

 

Klima Tamir Bakım Servisi Antalya

Klima Tamir Bakım Servisi Antalya

Klima çok ses çıkartıyor ise,

İşletim sırasında çok fazla hava üfleme gürültüsü varsa, hava filtrenizi temizlemeniz gerekir.

Filtre aşırı derecede kirli olduğunda bu ses oluşacaktır.

Uzaktan Kumanda Çalışmıyor ise,

İlk önce fişin sokette olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Kontrol cihazındaki kilidin basılı olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Pili uzaktan kumanda içinde kontrol edebilirsiniz.

Pilleri kontrol edebilirsiniz, pillerde sıkıntı olduğu düşünüyorsanız yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Zaman ayarı çalışmıyor ise,

Ayarlamadan sonra elektrik kesintisi olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Fişin prize takılı olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Pili uzaktan kumanda içinde kontrol edebilirsiniz.

Sigortanın devreye girmediğini kontrol edebilirsiniz.

Saat ayarının doğru olduğunu kontrol edin, akşam saatlerini ve sabah saatlerinin düzgün bir şekilde belirtildiğini dikkat edin.

Tüketici tarafından yapılan yanlış yorumlamalar

Soğutma sırasında duyulan gıcırtı sesi, sıcaklık değişimlerine bağlı olarak klima gövdesinin genleşmesi veya büzülmesinden dolayı normaldir.

İşletim sırasında duyulan ses / pas sesi, kapattığınız zaman, klima sistemi içerisinden dolaşan gazdan kaynaklanır. 2-3 dakika boyunca duyulması normaldir.

Cihazlar, işlem düğmesine basıldıktan 2-3 dakika sonra ısıtılabilir veya soğutulabilir. Bu bir arıza değildir. Ancak bu durum daha fazla sürdüğü zaman arızaya neden olur.

Kış aylarında ısıtma yapılırken, cihazlar dış ortamdaki hava koşullarına bağlı olarak soğutma süresince hava koşullarına bağlı olarak soğutma yapmazlar. Hava şartlarına bağlı olarak 4-7 dakika sürebilir, soğutma süresi bir arıza değildir.

antalya-baymak-klima-bakım-onarım-arıza-servisi

antalya-baymak-klima-bakım-onarım-arıza-servisi

Garantisi bitmiş ve arızası olan klimalarınız moralinizi bozmasın, klima arızalarında kesin çözüm orjinal yedek parça kullanımı ve özenilmiş bir işçilik ile olur.  klima tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Klimalar diğer elektronik cihazlara göre bakımı hayli önemli, sağlığımıza doğruda etki eden cihazlardır, kapsamlı klima bakımı sizi uzun süreli olarak rahat ettirir.

Antalya’daki beyaz eşyalarınızdan biri olan klimalarınızın onarım, bakım ve onarımına ihtiyacınız varsa, haftanın her günü (pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar) klima tamir, bakım ve onarım hizmetlerine erişebilirsiniz. 08: 00-22: 00 Teknik servisimize başvurun, size güvenilir bir şekilde yardımcı olalım, işinizi kolaylaştıralım.

Çağrı merkezindeki personelimiz, teknik servis personelini tamir, bakım ve onarım kayıtlarını alarak size yönlendirecektir. Sektördeki kadromuzla uzun yıllara dayanan tecrübe kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. Firmamızda her türlü teknik servis verilmektedir.

antalya-klima-tamir-bakım-onarım

antalya-klima-tamir-bakım-onarım-arçelik

Müşteri temsilciliğimize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz gerekli bilgileri kaydedecek ve ustalarımıza kayıt bilgileri konusunda bilgi verecektir. Ustalarımızın amacı, değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Ek olarak, ustalarımız kaliteli hizmet sunmayı, güvenilir hizmet sunmayı, hızlı sorun giderme, uygun fiyatlar sunmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ve güler yüzlü hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Antalya Klima Servisi olarak klima onarımı, bakımı ve tamiri için müşteri temsilcimizi aramanız gerekiyor. Müşteri temsilcilerimiz klimanız ile ilgili bir kayıt oluşturacaktır. Müşteri temsilcimiz tarafından oluşturulan kayıtta beyaz eşyanız ile ilgili arıza durumu tespit edilecektir.  Klima bakımı, Klima onarımı, Klima tamiri hakkında, servis ücreti, size en yakın şube, Klima teknik servisi firma bilgileri, teknik servis fiyatlandırma bilgisi hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi talep edebilirsiniz.

 

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için ANTALYA KLİMA İŞLERİ linkine tıklayabilirsiniz.

Antalya Geneli Klima Bakım, Onarım ve Tamiri Konusunda Hizmet Verdiğimiz Semtlerden Bazıları;

Fener, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Arapsuyu, Ahatlı, Altınkum, Altındağ, Barınaklar, Bahçelievler, Çağlayan, Çallı, Doğu Garajı, Dokuma, Dutlubahçe, Gürsu, Güllük, Gülveren, Güvenlik, Güzeloba, Etiler, Ermenek, Hurma, Habibler, Lara, Kırcami, Kızılsaray, Karşıyaka, Kızılarık, Kızıltoprak, Konuksever,  Muratpaşa, Kepez, Memurevleri, Meltem, Meydan, Sütçüler, Soğuksu, Sarısu, Şarampol, Şirinyalı, Örnekköy, Öğretmenevleri, Teomanpaşa, Toros, Pınarbaşı, Uluç, Uncalı, Varsak, Varlık, Yeşilbahçe, Zeytinköy, Zerdalilik.