ANTALYA FENER KLİMA SERVİSİ

ANTALYA FENER KLİMA SERVİSİ

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

0242 344 5 344

antalya-klima-teknik-servis-çağlayan

antalya-klima-teknik-servis-

 

Klima Servisi

Bunaltıcı yaz sıcaklarında en büyük kurtarıcımız hiç kuşkusuz beyaz eşyalarımızdan biri olan klimalardır. Fakat bakım ve onarımları zamanında yapılmadığında pahalı arızalara neden olurlar. Lütfen böyle bir durum yaşanmadan önce profesyonel klima servisimizi aramayı lütfen ihmal etmeyiniz. Çünkü klimaya en fazla ihtiyaç duyduğunuz bir anda sizleri yüz üstü bırakma ihtimalleri bulunuyor. Üstelik son derece uygun fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz servis hizmetinin kalitesinden memnuniyet duyacağınızı ayrıca belirtmek isteriz. Dilerseniz bu noktada kısaca klima arızaları hakkında sizleri bilgilendirelim.

En Fazla Rastlanan Sorun Klimanın Gaz Dolaşımında Yaşanıyor

Öncelikle klimaların arızalanmasına neden olan etkenlerin başında klima içerisindeki gazın etkisinin giderek azalması geliyor. Klimanın her geçen gün daha az soğutmaya başlaması veya bir noktadan sonra sıcak hava üflemesi gibi sorunlar öncelikle akla gaz sorununu getirmektedir. Ancak bu durumu ilk etapta arıza olarak kabul etmemek gerekiyor. Çünkü belirli bir süre dayanması gereken bu gazın ekonomik ömrünü tamamlaması sonrasında kendiliğinden işlevselliğini kaybetme durumu vardır fakat yapılacak tespitlerin ardından gazın dolaştığı borularda bir kaçak olması durumu önemli bir arıza olarak kabul edilir ve mutlaka müdahale edilmesi gerekir.

antalya-klima-bakım-servisi

antalya-klima-bakım-servisi

 

Alanında Uzman Klima Servisi Arıyorsanız Çok Doğru Bir Yerdesiniz

Elbette klima arızaları sadece gazın bitmesi veya eskimesi ile sınırlı değildir. Bunların dışında klimanızın elektrik ve mekanik aksamında birçok sorun farklı sorun olabilir ve sizin bunu kendi başınıza anlama şansızın yok. Dolayısıyla bu noktada kendi alanında uzman klima servisimizden yararlanmanızı mutlaka öneriyoruz. Uzun yıllara bir dayalı bilgi birikimi ve tecrübesinin yanı sıra, gerekli yetki sertifikalarına sahip firmamızı tercih ederek çok doğru bir iş yapmış olacaksınız.

 

 

Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapalım. Lütfen uzmanlık gerektiren klima bakım ve onarım çalışmalarını kendiniz tespit etmeye veya onarmaya çalışmayınız. Bunun yanı sıra yetkisiz kişiler tarafından müdahale edilen bu hassas cihazlar sonradan telafisi olmayan birçok sorunu beraberinde getireceğinden, bu konuda hassasiyet göstermeniz gerektiğini ayrıca hatırlatmış olalım. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan bizlere günün her saatinde ulaşmaktan çekinmeyiniz. Her marka ve modelde klima servis hizmeti sunan kuruluşumuz sizlere mutlaka optimum çözümler sağlayacaktır.

Klima Kurulumu

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübemizle siz değerli müşterilerimize Antalya Fener Klima Servisi olarak klima montaj hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tüm marka ve model klima montaj operasyonlarımız, uzman teknik servis kadromuz ve en son teknoloji malzemelerimiz ile en hızlı ve uygun fiyatlarda gerçekleştirilmektedir.

Klima Montajı Dikkate Alınacak Hususlar

Klima kurulumu, kalifiye teknik personel tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Her şeyden önce, klimanın kurulacağı alan, cihazı daha verimli ve ekonomik olarak çalıştırmak için çok iyi belirlenmelidir. Yanlış takılmış montaj yeri ve yanlış klima kurulumu, klimanız çalışırken gürültüye neden olabilir, klimanız düzgün çalışmayabilir ve klimanız daha fazla elektrik tüketimine neden olabilir.

 

ANTALYA Klima Tamir Servisi

ANTALYA Klima Tamir Servisi

Klima Kurulumu

İç ve dış ünitenin kurulumunun yeri belirlenmeli ve emniyete alınmalıdır.

İç ünite güvenli bir şekilde askıya alınmalı ve emniyete alınmalıdır.

Dış ünite zeminden veya konsoldan gelen gürültüyü önlemek için lastik takozlarla sabitlenmelidir.

İzoleli bakır boru hattı, uygun elektriksel ara birim sistemi ve garaj borudan yapılmış drenaj hattı dekoratif bantla birlikte sarılmalı ve düz bir çizgi oluşturmak için sabitleme ile duvara bağlanmalıdır.

Bakır tesisatı monolitik boru kullanılarak kaynaksız çekilmelidir.

Bakır boru geçiş hattı için dolgu malzemesi kullanılmalıdır.

Antalya Fener’de bir klima servisi olarak hizmet veren firmamız, tüm klima arızalarında hızla müdahale etmekte, yerinde doğru arıza tespitini yapmakta ve siz değerli müşterilerimize garantili işçilik hizmeti vermektedir.

Klimalarda meydana gelen genel arızalar ve şikâyetler, klimam ısınmaz, klimam serinlemez, klimam çalışmıyor, klimam soğuk, klimam akıyor, klimanın ses sorunları gibi sorunlara hemen müdahale ederek probleminizi çözebilirsiniz.

Klima gazı dolumu, klima elektronik kart onarımı, klima bakımı, klima tesisatı, klima sökme, klima değişimi, klima kontrol satışı ve klima servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Klima servisi, klima kurulumu, klima donanımı ve tüm soru ve problemleriniz için bizimle iletişime geçin.

 

Antalya klima montaj bakım onarım ve tamir fiyatları

Antalya klima montaj bakım onarım ve tamir fiyatları

Klima Bakımı

Uzun yıllardır tecrübelerimizle Antalya’da klima bakımı hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Uzman teknik servis personelimiz ve kullandığımız son teknoloji donanımlar ile tüm marka ve model klima sistemlerinin bakım işlemleri servisimiz tarafından en hızlı şekilde, en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Klima Servisi sağlığınız açısından, cihazının daha uzun ömürlü kullanımı açısından ve enerji tüketimi açısından zamanında ve alanında uzman personeller tarafından yapılmalıdır. Klima arızası giderilmesi esnasında klimanız da yapılacak temizlik kötü kokuları ve oluşan bakterileri ortadan kaldırarak sağlığınızı korur. Klima arızası esnasında gaz ölçümleri yapılarak eğer eksilme varsa klima gaz dolumu yapılır ve klimanızın daha iyi ısıtma/soğutma yapması sağlanır. Klima bakımı yaptırmak, klima bakım ücreti hakkında ve detaylı bilgi almak için telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Her Marka Klima Tamir, Bakım ve Onarım Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için ANTALYA FUJİTSU KLİMA SERVİSİ linkine tıklayabilirsiniz.

Antalya Fener Geneli Klima Bakım, Onarım ve Tamiri Konusunda Hizmet Vermekteyiz.