ANTALYA FUJİTSU KLİMA SERVİSİ

ANTALYA FUJİTSU KLİMA SERVİSİ

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

0242 344 5 344

antalya-klima-bakim-onarim-tamir-servisi

antalya-klima-bakim-onarim-tamir-servisi

Klima Servisi

Genel olarak klimanızda açma ve kapamada sorun yaşıyorsanız, ses çıkarırsa, serinlemez veya çok fazla serinletir ve su akıtırsa, klima ile ilgili problemler için Antalya Fujıtsu Klima Servisini arayabilirsiniz. Klimalarınızın her aşamasında, teknik servisimizi rahatça arayabilir ve profesyonel servisimizden yararlanabilirsiniz. Klimanızın aniden arızalanması ve tüm çalışmalarınızın kesintiye uğratılması durumunda, Antalya’daki tüm bölgelerde destek için bize arayabilir ve destek isteyebilirsiniz. Hizmet verirken firmamız klimanızın bulunduğu yere gelir. Konu müşteri memnuniyeti ise, mükemmel hizmetimizi Antalya’nın en uzak noktasına kadar sunmaktadır.

Klima Bakımı

Olası arızaları önlemek için klimanızın 6 aydan 6 aya kadar bakımı önemlidir. Firmamız klima bakım ve klima tamiri için birinci sınıf kaliteli malzemeler sunmaktadır. Klima bakımı yaptırmak, klimanızdan istediğiniz performansı almanız anlamına gelir. Buna ek olarak, enerji tasarrufu sağlar ve daha düşük elektrik faturaları almanızı sağlar. Düzenli bakım ayrıca klimanızın ömrünü de azaltır. Firmamız her koşulda klima bakımının düzenliliğini vurgulamaktadır. Klima bakımı sırasında, tüm mekanik ve elektronik bileşenler klimanız için kontrol edilir. Klima motorunun dışındaysa, bu durum klima motorunun birçok dezavantaja maruz kalmasına neden olur. Detaylı kontroller yaparak bakım yapan firmamızın tüm operasyonları en fazla 2 saat sürmektedir. Bu süreçte firmamız müşterilerimize daha iyi anlayabilmeniz için mükemmel hizmet sunmaya çalışmaktadır.

 

antalya-klima-teknik-servis

antalya-klima-teknik-servis

Klima Bakım ve Onarımı

Klimanın kullanımı sırasındaki ısıtma veya soğutma problemi ile ilgili en yaygın sorun düzenli bakımdır. Düzenli bakım, klimayı sorunsuz kullanmanıza izin verecektir. Klima arızalarınızdan bazıları klimanızın bulunduğu yerde müdahale etmesine izin vermeyebilir. Bu durumda klimanızın sorunu kısa sürede çözümlenerek firmamıza ulaştırılacaktır. Parçaların değişmesi klimanızın arızalanmasından kaynaklanıyorsa, müşterilerimizin görüşleri, değişiklik yapılmadan önce alınır. Müşterilerimize sürpriz bir ücretle karşı gelmekten kaçınmak için öncelikle bilgi verir ve yedek parça değişimi yaparız. Böylece müşterilerimiz hizmetten sonra ne kadar ödeme yapacağını biliyorlar. Klimanızın değiştirilmesinde kullanılan tüm yedek parçalar orijinal haldedir. Yedek parçaların değiştirilmesi durumunda bile klimanızın performansında hiçbir değişiklik olmaz. Daha yüksek performansta çalışabilir ve beklentilerinizin üzerinde performans gösterebilirsiniz.

Klima Tamir Servisi

Klimanız zaman içinde kullanımı nedeniyle deforme olmuşsa, birinci sınıf kaliteli malzemelerle değiştirilir. Klimanızın bakımı sırasında kontrol ettiğiniz klima, onayınız ile değiştirilebilir. Klima ile ilgili tüm bileşenlerin kontrol edilmesi bakım sırasında gerçekleşir. Bu nedenle, klimanızın bakımı için tercih ettiğiniz firmaların kurumsallaştırıldığından emin olmalısınız.

antalya-servis-bakım-klima

antalya-servis-bakım-klima

 

 

Uzun yıllardır Antalya’da hizmet vermeye başlayan firmamız, gelişen teknolojiye paralel kendini geliştirerek klima konusunda problemlerini çözmektedir. Daha fazla klima için firma olarak gerekli eğitimleri alarak kaliteli hizmet vermeyi amaçladık. Bunu bu süre zarfında yaptık. Şirketimiz, müşterilerini sektördeki en iyi şekilde daha rahat bir şekilde göstermiştir.

 

 

 

 

 

klima-tamir-antalya-fiyat

klima-tamir-antalya-fiyat

Her marka klima hakkında bilgi sahibi olan çalışanlarımız, en küçük problemin pratik çözümü konusunda uzmandırlar. Pratik, hızlı ve güvenli klima servisi firmamız tarafından yapılmaktadır. En büyük hedeflerimizden biri servis ağımızı genişletmektir. Bunu geniş servis ağımızla gösterdik. Hizmetin ilk gününden beri kuruluş amacımızı asla unutmadık. Mükemmel hizmet vermek için takım çalışmasıdır. Bir şirket olarak mükemmel hizmet vermeyi başardık ve Antalya klima servisi konusunda kendimizi kanıtladık. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik garantisi ile müşteri memnuniyetini her geçen gün artırdık ve hedef kitleye ulaştık. Kısa bir süre içinde hava problemini çözdük.

 

FujitSu Marka Her Model Klima Tamir, Bakım ve Onarım Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır.

 

 

 

Antalya Fujitsu Klima Servisi alanında faaliyet gösteren firmamız, sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Amacımız gelişime açık olmak ve daha iyi olmak için çalışmaktadır. Amacımız Antalya şehrine tüm bölgelerine hizmet sunmaktır. Amacımız şubeler açmak ve müşterilerimizi memnun etmektir. Klima servisi, bakım ve yedek parça mükemmel ve kusursuz hizmet vermektir. Şirketimiz için müşterilerimiz para kaybını asla gözden kaçırmazlar. Müşterilerimizin bakımını hatırlatmak ve para kaybetmemeleri, maddi kayıplara ile karşılaşmamaları için mükemmel hizmet sunmak istiyoruz. Müşterilerimizi Antalya’nın tüm bölgelerinde sunduğumuz klima servisimizin ayrıcalıklı olduğunu göstermek için çalışmaktadır. En büyük hedefimiz müşteri memnuniyeti iken, firmamızın bir sonraki hedefi kendini geliştirmektedir. Bütün bu hedefleri gerçekleştirmek için kurduğumuz altyapımız her geçen gün daha da güçleniyor. Hedeflerimizin çoğunu her geçen gün gerçekleştiren firmamız, büyümek ve birçok kişiye istihdam sağlamayı amaçlamaktadır. Geniş servis ağımızı tüm şehirler için kullanıma sunmak ve müşterilerimizin bu hizmetten faydalanmasını sağlamak için çalışıyoruz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için haftanın 7 günü çalışmaktayız. Antalya’nın tüm bölgelerinde kalitemizi bilen bir müşteri tabanı oluşturmak için sürekli çalışmaya devam etmek istiyoruz.

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için ANTALYA KLİMA SERVİS linkine tıklayabilirsiniz.

Antalya Geneli Fujitsu Marka Klima Bakım, Onarım ve Tamiri Konusunda Hizmet Verdiğimiz Semtlerden Bazıları;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Arapsuyu, Ahatlı, Altınkum, Altındağ, Barınaklar, Bahçelievler, Çağlayan, Çallı, Doğu Garajı, Dokuma, Dutlubahçe, Gürsu, Güllük, Gülveren, Güvenlik, Güzeloba, Etiler, Ermenek, Hurma, Habibler, Lara, Kırcami, Kızılsaray, Karşıyaka, Kızılarık, Kızıltoprak, Konuksever,  Muratpaşa, Kepez, Memurevleri, Meltem, Meydan, Sütçüler, Soğuksu, Sarısu, Şarampol, Şirinyalı, Örnekköy, Öğretmenevleri, Teomanpaşa, Toros, Pınarbaşı, Uluç, Uncalı, Varsak, Varlık, Yeşilbahçe, Zeytinköy, Zerdalilik