Karşıyaka-Çiğli Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka-Çiğli

 

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0553 794 18 78

 

 Karşıyaka-Çiğli Beko Beyaz Eşya Servisi

Karşıyaka-Çiğli Beko Beyaz Eşya Servisi

 

Karşıyaka-Çiğli Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi

Bizler için her zaman önem taşıyan konu müşteri memnuniyetidir. Yıllarca sizler için hizmet veren ustamız size kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bizleri arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.Günlük mesai saatlerimiz sabah 08,00- akşam 22,00 dir. Acil servisimiz haftanın her günü sabah akşam demeden, cumartesi günü ve pazartesi günü demeden çalışmaktadırlar.  Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

Karşıyaka-Çiğli Beko Beyaz Eşya Teknik Servisi

Ne zaman isterseniz arayabilir aklınıza takılan tüm sorularla ilgili firmamızı arayarak ustalarımızdan ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz ya da firmamızı arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Yıllarca İzmir’in her semtine hizmet vermekteyiz. Ustalarımız sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadırlar. Bizi aradığınızda ustalarımız dilediğiniz adrese gelerek size teknik servis hizMeti sunmaktadır.  Karşıyaka-Çiğli LG Beyaz Eşya Servisi  olarak ta hizmet vermekteyiz.

Karşıyakada Beko Beyaz Eşya Servisi

Günlerce teknik servis beklemenize gerek yok. Ustalarımız çağırdığınız gün gelerek arıza tespiti yapmaktadırlar. Arıza tespiti yapıldıktan sonra değişecek olan parça varsa sizinle paylaşılır. Kabul etmeniz durumunda ustalarımız yedek parça değişimini yapmaktadırlar. orijinal yedek parça ve sıfır yedek parça kullanmaktayız. Tamir işlemi bittikten sonra siz değerli müşterimiz ile birlikte cihazınızın tamir olup olmadığını kontrol etmekteyiz. Kontrol işlemini hallettikten sonra bizim işlemimiz bitiyor. Size yaptığımız işleme dair olarak servis fişi bırakmaktayız. Bu fişi bir yıl boyunca saklamanızı önermekteyiz.  Bornova Franke Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Beko Beyaz Eşya Servis Karşıyaka-Çiğli

Cihazlara hizmet verdikten sonra aynı arızanın tekrar etmesi sonucu ya da taktığımız yedek parçada herhangi bir sorunun çıkması durumunda herhangi bir servis ücreti ödemeden teknik servis talep edebilirsiniz. Bizden almış olduğunuz hizmet sonucunda sizden herhangi bir servis ücreti alınmamaktadır.  Karabağlar Electrolux Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

 Beko Beyaz Eşya Tamircisi Karşıyaka-Çiğli

Yedek parça değişiminde kullandığımız yedek parça hem orijinal hem de sıfır üründür. Değiştirdiğimiz parçalar için 1 yıl garanti vermekte olup, ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz. Uygun görmeniz durumunda işleme devam edilmektedir. Ustalarımız hizmet verirken  aynı arıza ile tekrar karşılaşmamanız için uğraşmaktadırlar. Arızayı tamamen ortadan kaldırmayı amaçlarlar. Ustanın işlemi bittikten sonra servis fişini almanız gerekmektedir. Servis fişi sizin güvencenizdir. Mutlaka talep etmeniz gerekmektedir. Ustalarımız cumartesi günü ve pazar günü demeden teknik servis imkanı sunmaktadırlar. Mesai saatlerimiz sabah 08,00 akşam 22,00 dır.

 

Bir önceki yazımız Gaziemir-Bayraklı Bosch Beyaz Eşya Servisi  göz atabilirsiniz.