yıldırım alarko servisi

Yıldırım Alarko Servisi – En Yakın Kombi & Klima Tamircisi

Yıldırım Alarko Kombi Ve Klima Servisi

0224 250 16 06

Yıldırım Alarko kombi ve klima tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetlerini Yıldırım ve tüm mahallelerine en uygun ve kalite bazında sunmaktayız. 

Yıldırım Bursa klima servis hizmetimizi kaliteden ödün vermeden gün içinde en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Klima arıza, bakım ve montaj için bizlere haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Bursa Yıldırım klima montaj hizmeti vermekteyiz. Klima montaj işin ehli kişilerle yapılmazsa daha sonra sorun yaratabilir. Klima montaj yapılmadan önce uygun yer seçilmelidir. Klimanın montaj yapılacağı yer müşteriyi rahatsız etmeyecek şekilde maksimum ısıtma ve soğutma sağlayacak yükseklikte olmalıdır.

Bursa Yıldırım Alarko klima servisi olarak klima montaj işlemlerini gerçekleştiren servis ekibimiz tüm gerekli bilgiye sahip kişilerdir. Yıllara dayanan tecrübe ve eğitimle hizmet vermektedir.

Bursa Yıldırım klima servisleri arasında en çok tercih edilen servis olmayı kurulduğumuz günden bu yana bize referans olan müşterilerimize borçluyuz. Arkamızda her zaman güler yüzlü müşteriler bırakmaktayız. 

Klima servisi Bursa Yıldırım ilçesine 20 yılı aşkın süredir hizmet sağlamaktadır. 20 yıl içinde ekibimiz ile beraber birçok başarılı işe imza atmış bulunmaktayız. Kaliteden asla ödün vermeden buralara kadar gelen servisimiz her daim sizlere hizmet sunmak için hazırdır.

Yıldırım teknik kombi klima servisi çağrı merkezime ulaşarak aynı gün ya da istediğiniz gün için randevu talep edebilirsiniz.

Bursa Yıldırım kombi servisi olarak kombi bakım ve petek temizleme hizmetini periyodik olarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılan kombilerden daha çok verim sağlanır ve fatura olarak da tasarruf edersiniz.

Çoğu kullanıcı kombi bakımın gereksiz olduğunu düşünür ve yaptırmaz. Ama kombi bakım cihazlarınızın sağlığı açısından önemlidir. Çünkü bakımı yapılmayan kombiler sağlıklı çalışmaz, sizin güvenliğinizi de tehlikeye atar.

Aynı zamanda bakımı yapılmayan kombilerde arıza tespiti yapılamayacağından, gaz kaçakları mevcut ise tehlikeli durumlar oluşturabilir. Bu yüzden markası ne olursa olsun kombi bakımlarınızı senede 1 kez yaptırmalısınız. 

Yıldırım teknik kombi klima servisi ekibimiz kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler ve Alarko cihazlarınız için her zaman sizlere destek olmaktadır, olmaya devam edecektir. 

yıldırım kombi servisi

yıldırım kombi servisi

Yıldırım Alarko Kombi Ve Klima Teknik Servis

Klima bakım servisimizden alabileceğiniz tamir hizmeti de uzmanlık alanlarımızdandır. Ekonomik olarak uygun fiyatlara, yüksek kalite sunmaktayız. Klima özellikleri klima kullanıcısına konfor sağlamaktadır. Klima arızaları için Yıldırım klima merkez servisinden destek talep edebilirsiniz.

Klimamız hata kodu veriyor ise Yıldırım Klima Servisimizi arayarak destek alabilirsiniz. Garanti süresi geçmiş olması halinde oluşabilecek çeşitli arıza ve sorunlar da mutlaka alanında uzman klima bakım teknik servisi hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Periyodik klima bakımı için servis numaralarımızdan bize ulaşarak randevu talep edebilirsiniz. Yıldırım tamir merkezi ustaları uzun süre kullanımdan sonra, iç ünitede hasar olup olmadığını kontrol etmenizi önermektedir, İç ünite hasarlıysa, yerinden düşebilir ve yaralanmaya neden olabilir. Klima arıza kodu ile karşılaştığınızda kendiniz çözüm aramayın.

Kış aylarından önce kombi bakımı yaparsanız performans artışını görmenin yanı sıra temizliğinide gözlemleyebilirsiniz. ilinde kombi konusunda her türlü teknik desteği sağlamaktayız. 

Kombinize düzenli bakım yaptırdığınız takdir de kombi de arıza meydana gelse bile kombi arıza masrafı en aza inmektedir. Kombilerde ısıtma sorunu meydana geldiğinde peteklerin havasının da kontrol edilmesinde yarar vardır.

Yıldırım semtine kombi bakım fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyat olanaklarını sunarız. Kış sezonuna rahat ve sorunsuz girebilmeniz için gerekli kombi bakım işlemleri her yıl yaptırması gerekmektedir.

Kombiler hayatımızı bu kadar kolaylaştırır ve yaşam standartlarımızı yükseltirken zaman zaman arızalar oluşabilir. Kombi Ateşleme Yapmıyor, Ne Yapmalıyım? Resetlediğiniz halde kombiniz halen ateşleme yapmıyor ise kombinizin ana kartında sorun olabilir, servis çağırmalısınız.

Yıldırım Alarko Kombi Servisi ekiplerimiz bakım anında yapılması gereken tüm müdahaleleri belirleyerek gerekli bakım işlerini yapacak, değişim yapılması gereken parçalar hakkında size bilgi verip teyidiniz alındıktan sonra arızalı parçayı değiştirecektir. 

Servisimiz sadece kombi ve klima bakım yapmakla kalmaz beyaz eşyalar için de servis hizmeti sunar. Ayrıca sadece Bursa değil bir çok ile de kombi, klima ve beyaz eşya üzerine hizmet vermekteyiz. Dilerseniz Ankara Buzdolabı Çamaşır Makinası Tamiri 444 28 46 bu yazımızı okuyarak hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

yıldırım klima servisi

yıldırım klima servisi

Yıldırım Alarko Servisi olarak hizmet verdiğimiz mahalleler:

152 Evler Mahallesi Alarko Servisi
75.Yıl Mahallesi Alarko Servisi
Akçağlayan Mahallesi Alarko Servisi
Anadolu Mahallesi Alarko Servisi
Arabayatağı Mahallesi Alarko Servisi
Bağlaraltı Mahallesi Alarko Servisi
Balabanbey Mahallesi Alarko Servisi
Baruthane Mahallesi Alarko Servisi
Beyazıt Mahallesi Alarko Servisi
Çınarönü Mahallesi Alarko Servisi
Cumalıkızık Mahallesi Alarko Servisi
Davutdede Mahallesi Alarko Servisi
Davutkadı Mahallesi Alarko Servisi
Değirmenlikızık Mahallesi Alarko Servisi
Değirmenönü Mahallesi Alarko Servisi
Demetevler Mahallesi Alarko Servisi
Duaçınarı Mahallesi Alarko Servisi
Eğitim Mahallesi Alarko Servisi
Emirsultan Mahallesi Alarko Servisi
Erikli Mahallesi Alarko Servisi
Ertuğrulgazi Mahallesi Alarko Servisi
Esenevler Mahallesi Alarko Servisi
Fidyekızık Mahallesi Alarko Servisi
Güllük Mahallesi Alarko Servisi
Hacıseyfettin Mahallesi Alarko Servisi
Hacivat Mahallesi Alarko Servisi
Hamamlıkızık Mahallesi Alarko Servisi
Hocataşkın Mahallesi Alarko Servisi
İsabey Mahallesi Alarko Servisi
Kaplıkaya Mahallesi Alarko Servisi
Karaağaç Mahallesi Alarko Servisi
Karamazak Mahallesi Alarko Servisi
Karapınar Mahallesi Alarko Servisi
Kazımkarabekir Mahallesi Alarko Servisi
Kurtoğlu Mahallesi Alarko Servisi
Maltepe Mahallesi Alarko Servisi
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Alarko Servisi
Mevlana Mahallesi Alarko Servisi
Meydancık Mahallesi Alarko Servisi
Millet Mahallesi Alarko Servisi
Mimar Sinan Mahallesi Alarko Servisi
Mollaarap Mahallesi Alarko Servisi
Musababa Mahallesi Alarko Servisi
Namazgah Mahallesi Alarko Servisi
Ortabağlar Mahallesi Alarko Servisi
Piremir Mahallesi Alarko Servisi
Samanlı Mahallesi Alarko Servisi
Selçukbey Mahallesi Alarko Servisi
Selimzade Mahallesi Alarko Servisi
Sıracevizler Mahallesi Alarko Servisi
Sinandede Mahallesi Alarko Servisi
Siteler Mahallesi Alarko Servisi
Şirinevler Mahallesi Alarko Servisi
Şükraniye Mahallesi Alarko Servisi
Teferrüç Mahallesi Alarko Servisi
Ulus Mahallesi Alarko Servisi
Umurbey Mahallesi Alarko Servisi
Vakıf Mahallesi Alarko Servisi
Vatan Mahallesi Alarko Servisi
Yavuzselim Mahallesi Alarko Servisi
Yediselviler Mahallesi Alarko Servisi
Yenimahalle Mahallesi Alarko Servisi
Yeşil Mahallesi Alarko Servisi
Yeşilevler Mahallesi Alarko Servisi
Yeşilyayla Mahallesi Alarko Servisi
Yıldırım Mahallesi Alarko Servisi
Yiğitler Mahallesi Alarko Servisi
Yunusemre Mahallesi Alarko Servisi
Zümrütevler Mahallesi Alarko Servisi