Akdere Hotpoint- Ariston Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

Akdere  Ariston -Hotpoint Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

0312 418 40 07 

 

Aydın Ariston Beyaz Eşya Teknik Servisi 

Aydın Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Akdere  Ariston- Hotpoint Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi  Ankara”nın en çok tercih edilen bir  numaralı hizmetidir. Kombi klima merkezi olarak çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Şirketimiz Akdere  de belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette beyaz eşya servisi, bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sizlere hizmet  sunmaktadır. , montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Akdere  Ariston-Hotpoint Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi  olarak yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garantisi mevcuttur. Sizlerin gerek ulaşım  gerek servis hizmeti olarak tüm sorunlarınız da gelip arıza tespit durumu yapılarak sorunun çözümünü sağlanmaktadır. Tespit edilen cihazlar yetkililer tarafından en kısa sürede değerlendirilmektedir.

Akdere  Ariston- Hotpoint  Beyaz Eşya  Servisi

 

Ankara Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi

Ankara Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi

Akdere  Ariston-Hotpoint  Beyaz Eşya Servisi   olarak sizlere en kaliteli hizmet güvenilir hizmet vermek için uzman ekip ve donanımlarla sizlere aktif hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Konusunda  eğitim almış uzman ve ekiplerle sizlere kesintisiz ulaşım sağlamaktayız.  Haftanın yedi günü faal olarak çalışmaktadır.Akdere  Ariston-Hotpoint  Beyaz Eşya Servisi  Siz değerli müşterilerimize  çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın , bulaşık makinesi alanında tamir montaj ve onarım hizmeti vermekteyiz.  Sizlere en ulaşılmaz ve yetkili arandığı zaman o gün için hizmet veren kayıtları bilgisayar ortamında alınarak sizleri müsait zaman diliminde arıyoruz. Evde reşit biri mevcutsa yetkililer gelip gerekli kontrolleri yaparak cihazdaki sorunları ortadan kaldırmaktadır. Sizlerin memnun ve güvenliğini sağlamak için buradayız.

Akdere  Ariston- Hotpoint  Klima Bakım  Servisi

 

Eryaman Kombi Klima Tamir Bakım Servisi

Ankara Eryaman Kombi Bakım Servisi

Akdere  Ariston-Hotpoint Klima Bakım Servisi cihaz arıza tespitinde yetkili kişilerce sizlere en kısa zaman diliminde hizmet vermektedir. Klimalarda görülen ısınma problemi sık karşılaşan durumdur.

Kullandığınız kombilerden yüksek verim elde etmek istiyorsanız mutlaka bakımlarına gereken özeni göstermelisiniz. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız kombi bakımı konusunda kurumsal kimliği ile ön planda yer alır. Akdere  Ariston-Hotpoint Klima Bakım Servisi kombilerinizin bakımlarını periyodik olarak yaptırılması konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz konusunda deneyim ve tecrübe sahibi olan firmamız alanında uzman kadrosu ile size ayrıcalıklı bir şekilde yardımcı olmaktadır. Kombinizin bakımını yaptırdığınızda bu faturanıza artı değer olarak katkı sağlar. Ayrıca odanın ısınma süresi de kısalır. Kombiniz çalışırken yüksek ses çıkarıyor ise yetkililere sorulması gerekir Fanın temizlenmesi bakım aşamasında yapılır. Ayrıca firmamız kombinin nasıl çalıştırılması gerektiği konusunda size yardımcı olmaktayız   Akdere  Ariston-Hotpoint Kombi olarak en hızlı ve güvenilir şekilde sizlere en sorunsuz cihazlar sağlamak için yoğun çalışmaktayız. Ankara”nın bütün semtlerinde hizmet vermekteyiz. Klimada oluşan tozlar bir süre sonra temizlenmezse tıkanma ve verim düşüklüğü yaşanır. Kombilerde oluşan arızalar en kısa süre içinde giderilir.Haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermekteyiz.  Yerinde tamir hizmetinden yararlanmak isteyen  kurumsal müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda her semtten hızlı hizmet vermekteyiz.  Bu sayede kombinizin işlemleri güvenli bir şekilde yapılır.

Akdere  Ariston- Hotpoint  Kombi Bakım  Servisi

100. Yıl Beko Kombi Servisi

100. Yıl Beko Kombi Servisi

Petek temizliği sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Ankara “nın her ilçelerinden aranılan servis hizmetidir.  Kombi petekleri ısıtmıyor ya da kombi bakımı ve petek temizliği aksatılmıştır. Kombi petekleri ısınmıyorsa petek de sorun vardır. Hatta peteklerin havası alınarak bile bazen problem giderilebilir, sorun bu kadar da basit olabilir. Ama bazen de sorun öylesine karmaşıktır ki Akdere  Ariston-Hotpoint Kombi bakım   servisi olarak sizlere en kaliteli hizmet vermektedir. Kombi normal çalışıyor ancak uzak petekler de ısınma sorunu yaşıyor olsanız ilk soru her zaman mı böyle idi, yoksa geçen sene ve önceleri normaldi bu sene mi ısınma arızası var olurdu ilk sorumuz. Bunun nedeni ise , eğer bu kış böyle oldu der iseniz filtre tıkanma, kombinin sıcak su konumunda takılı kalması gibi arıza çeşitlerini araştırmak tespit aşamasında büyük kolaylık sağlayacaktır. Kesin sonuç alınması ve tespit sonrası maliyeti düşürüp kısa yoldan  arıza tespit edilmelidir. Özellikle kış aylarında ısıya ihtiyaç duyulduğunda en pratik yol kombilerin sağladığı imkanlardır.   Akdere  Ariston-Hotpoint Kombi  servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. bu yüzden yıllarca kullanımına ihtiyaç duyulan kombilerin bakım yapılması gerekmektedir. Petek temizliğinin en önemli amacı aslında kalorifer tesisatının temizliği olmalıdır. Bu açıdan tesisat ne kadar temiz olursa bir o kadar verimli çalışan bir kombi ve ısınmamıza yardımcı olan peteklere sahip oluruz.   Akdere Ankaranın en çok tercih edilen servisidir.Genelde tesisattaki bakır borular değil, plastik borularda takılı kalan çamur ve kireç gibi kalıntılar sistemin işleyişine zarar verir. Bu gibi durumlarda bizleri arayabilir sorularınıza cevaplar oluşturabilirsiniz.  Akdere  Ariston-Hotpoint Kombi  servisi Kombilerin bakımını ustalarımız titizlikle yapmaktadırlar.  Haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermekteyiz . Yukarı da yazan 0312 418 40 07 numaralı telden bizlere ulaşabilirsiniz.