İstanbul Klima Bakımı Fiyatları

İstanbul Klima Bakım Servisleri

Her Türlü Klima Bakımı Ve Tamiri İçin  Bizi Arayın.

444 2 846

klima-tamiri bakım servisleri İstanbul

klima-tamiri bakım servisleri İstanbul

Klimaların yaz kış işlevi her zaman önemli ve değerli olduğundan yaz ve kış sıklıkla kullanırız. Kışın ısınmak için çeşitli ısınma araç gereçleri kullanılsa da yazın serinlemek sıcak havanın etkilerini minimize etmek için çok konforlu ve bir o kadar kullanışlı klimaları sağladığı fayda sayesinde herkes tarafından sıklıkla kullanılan eşyaların başında yer almaktadırlar. Klima alınırken neye göre alınır? Klima fiyatları ne kadar yüksek ise o kadar kaliteli olduğu anlamı mı taşır gelin birlikte inceleyelim:

Klima satın alınmadan önce markası fonksiyonel nitel nicel özellikleri kullanım ömürleri baza alınarak değer gördüğü hepimiz tarafından bilinen bir gerçektir. İstanbul da Avrupa ve Anadolu yakasında markası modeli ne olursa olsun hızlı ve garantili klima bakımları klima temizliği klima gaz dolumları klima montajı ve de montajı için alanında uzman ekibimiz ile sizlere % 100 güvenilir müşteri memnuniyeti sağlamak için durmadan gayretle çalışıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti artırmak için elinden gelen tüm gayreti esirgemeyen İstanbul Klima Bakım Servislerimiz her geçen iç ve dış pazarda gelişme ve genişleme göstererek müşteri portföyünü giderek artırmayı başarmıştır. Klimaların kolay montajı ve sessiz çalışmaları sayesinde her evde ve iş yerinde sıklıkla kullandığımız eşyaların arasına girmiştir. Klimaların sorunsuz sağlıklı ve verimli performanslarda çalışması için belirli periyotlarla bakımlarının uzman servisler tarafından yapılması klimaların ömründe iyileştirme yaptığı kadar sağlıklı çalışmasına da ekstra katkı sağlar.

Klima temizliği için basınçlı su klimaların yüzgeçlerine zarar verebileceğinden asla bir basınçlı su kullanmayın. Klima cihazınızın kanatları bükülmüş  veya şekil bozukluğu vb. bu durumu bir bıçak yardımı ile düzeltebilirsiniz. Ünite dışı temizlik bitirdikten sonra iç ünitenin temizliği için diğer aşamalar geçebiliriz. Klima bakım oldukça önemli ve işten anlayan kişiler tarafından yapılması gerekli bir işlemdir. Uzman olmayan ellere yaptırılan bakım ve tamirler çok geçmeden arızayı tekrarlayıp bizlere ekstra para ve zaman kaybına yol açacaktır. Her marka model klima bakım fiyatları 2019-2020 için yukarıda ki numaradan bizleri arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz.

2019 Klima Bakım Fiyatları

Klima bakım ücretleri

Klima bakım ücretleri

Klimaların bakımını ertelemek bizleri kazançlı çıkarmayacağı gibi veya tasarruf yaptığımız anlamına gelmez. Klima bakımı düzenli aralıklarla ve uzman servislere tarafından yapılırsa bir o kadar verimli çalışır ve uzun ömürlü kullanım performansı sağlar. Klimaların bakım ücretleri her geçen zaman ekonomide ki dalgalanma ve değişim sebebi ile farklılık göstermektedir. Klima bakım ücretlerimiz her sene bu durumlardan dolayı değişmekte yalnız en hesaplı en ekonomik  klima bakım ücreti klima temizleme fiyatını firmamızdan bulacağınızdan endişeniz olmasın.

Klima montaj demontaj ücretleri için bizi 444 28 46 numaradan arayın.  Klima bakımı ertelenmeden düzenli şekilde yapılır ise klimalarda beklenen performansı fazlasıyla verecektir. Klima  temizleyici tavsiyesi olarak işini bilen servislerden yardım almak servis sonrası garanti verdiği için başınızı ağrıtmaz ve size stres ve zaman kaybı yaşatmaz. Klima bakım fiyatlarımız ekonomide ki hızlı değişimlerin sebebi ile değişmekte yalnız bu durum müşterilerimizin aleyhine bir durum olmayıp sizlere en ucuz kampanyalı klima bakım fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin.

Klima bakım fiyatlarımız geneli  aşağıda ki gibidir. Güncel ve kampanyalı klima bakım tamir temizleme montaj fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın. 

Duvar Tipi Klima Bakım Fiyatları 80,00 TL
Salon Tipi Klima Bakım Fiyatları 120,00 TL
Kaset Tipi Klima Bakım Fiyatları 120,00 TL
Yer/Tavan Tipi Klima Bakım Fiyatları 120,00 TL
Multi Klima Birim Bakım Fiyatları 150,00 TL
Kanallı Tip Klima Bakım Fiyatları 200,00 TLVRF/VRV ve Fancoil Klima Bakım Fiyatları için 444 28 46 numarayı arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz. Önemli hatırlatma yapalım, yukarıda belirtilen fiyatlar klima genel  bakım ücretleridir. Klima bakımı esnasında ekstra gaz eksikliği veya arıza durumları ayrıca fiyatlandırılacaktır.

Hesaplı ve kaliteli klima bakımının adresi uzaklarda aramayın. sizlere hızlı ve garantili klima bakım ve tamiri konusunda gerekli her desteği sağlayan firmamız her zaman ki önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti için gerekli tüm özveri ve özeni gösteriyoruz. Ayrıca Ümraniye Arçelik klima beyaz eşya servisi içerikli yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Klima Temizleme/Gaz Dolumu/Montaj Ücretleri

Klima temizleme firmaları

Klima temizleme firmaları

Klimaların yaz ve kış özellikle yaz aylarında ağırlıklı olarak kullandığımız için klimaların düzenli çalışmasında aksaklık duraksama yavaşlama olmaması için düzenli bakım yapılması klimalar için oldukça gerekli ve yararlı bir bakımdır. Sürekli bakımı temizliği yaptırılan klimalar sorunsuz ve sağlıklı çalışmaktadırlar.

Klima sökme takma işi zahmetli olduğu kadar bilgi ve deneyim gerektiren işlemdir. Klima sökme ve montaj ücretleri: 
Duvar Tipi Klima Söküm-Montaj Fiyatları 200 TL, Salon Tipi Söküm-Montaj Fiyatları 270 TL, Kaset Tipi Söküm-Montaj Fiyatları 270 TL, Kanallı Tip Söküm-Montaj Fiyatları 350 TL,
Multi Söküm-Montaj Fiyatları 270 TL, Yer/Tavan Tipi Söküm-Montaj Fiyatları 270 TL civarında değişim gösterilmektedir.

Klima sökme ve montaj fiyatlarımızda her zaman değişim göstermez. Gerekli ekonomi piyasa fiyatlarının altında olan klima montaj fiyatlarımız sizlere kaliteli ve hesaplı hizmet almanız için elimizden gelen tüm hizmeti esirgemiyoruz.  Klima temizleme işlemi öncelikle dış üniteden çok basınçlı su olmadan su ile dış ünitenin her yer borular dahil iyicene bol su ile temizlenmeli veya ıslak besle iyice silinmelidir. Dış ünite temizliğinden sonra iç ünite temizliğinin aşamalı ve detaylı yapılması önemlidir ki klima sorunsuz ve verimli çalışması için önemli bir işlemdir.

Klima gaz dolum temizleme fiyatları

Klima gaz dolum temizleme fiyatları

Klima dış  ünitelerin sabitlenmesi için, dış mekanda uygun bir zemin (balkon, teras vb.) bulunmaması durumunda dış cephede veya çatı vb. mekanlarda yapılması ihtiyaç duyulan her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı, gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomatik sigortaların temini ve tesisinin yapılması, İç veya dış üniteye kadar getirilmesi gereken yeterli güçteki elektrik enerjisi besleme hattı donanımının uygun kesitteki kablolar ile hazırlanması, Ara tesisatın geçmesi için duvarda açılan delik dışındaki, her türlü kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlemlerin tamamlanması gerekmektedir.

Klima Söküm montaj işlemi aynı gün içerisinde yapılırsa söküm montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapılırsa söküm ayrı montaj ayrı fiyatlandırılacaktır.
Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir. Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir. Bakım montaj ve genel temizlik işlemleri belirtilen fiyatlar dahilindedir. Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli, Müşteri tarafından arzu edildiği takdirde ara tesisat için kablo kanalı temini ve montajının uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir. Arçelik Beko beyaz eşya servisi için de bizleri her zaman arayarak cihazların genel bakım ve tamiri için sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Bahçelievler Klima Servisleri

İstanbul bahçelievler klima bakım servisleri

İstanbul bahçelievler klima bakım servisleri

Isıtma ve soğutma özelliklerinden olan klimaların yaz ve kış kullanılması klimalara olan önemi dahada artırmaktadır. Hele ki sıcak havalarda özellikle kronik rahatsızlığı veya belirli yaşın altında küçük çocuklar veye belirli yaşın üzerinde 60 ve üzeri yaşındakileri sıcakların yan etkisi oldukça rahatsız etmektedir. Klimalar tam burada hayat kurtarıcı niteliğindedir. Klima bakımında kampanyalı ve hesaplı fiyatlarımız için haftanın her günü bizi arayabilirsiniz.

Klimanın bakımını gerçekleştirmek için klima bakım olmadan önce mutlaka cihazınızı fişten çekiniz. Elektrikle çalışmak oldukça tehlikeli ve hayati risk taşımaktadır. Klima ünitesinin gücünü tamamen kesmek gerekmektedir. Dış ünitede, ünitenin yakınında bir dış kapatma kutusu arayın. İç mekanda, kesici kutusundaki gücü de kapatılması gerektiğini lütfen unutmayın.
Dış ünite fan kafesini çıkarmalısınız. Bir tornavida kullanarak bağlantı elemanlarını çıkarın ve fan ızgarasını ünitenin üstünden kaldırın.

Elle veya ıslak / kuru bir vakumla, iç kısımdaki kiri ve diğer bölümleri temizleyin. Dış kapakları çıkarın ve tüm dış kiri çıkarmak için fırça yardımı ile temizleyerek işlemi tamamlayın. Klimanın aralarındaki biriken pisliği gidermek için kanatçıkların içine dışarıdan püskürtün.

Yüzeydeki toz kir ve diğer cisimlerden tamamen temizlenmesini sağlayın. İstanbul Bahçelievler Klima Servisleri olarak her marka model duvar tipi klima, salon tipi klima, kaset tipi klima, yer tavan tipi klima, kanallı tip klima bakımı ve tamiri için uzman klima ustalarımız ile haftanın her günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. 

En İyi Klima Ustaları İstanbul

klima-tamir-bakım-onarım ustaları

klima-tamir-bakım-onarım ustaları

Alanında eğitimini tamamlamış tecrübeli ve uzmanlık sertifikalarına sahip klima bakım teknisyenlerimiz ile sizlere her marka model klima bakımı ve tamiri montajı demontajı temizliği gaz dolumları en iyi şekilde yapılmaktadır. Klimaların bakımları ertelenirse ne olur? Klima sık sık arıza sinyali verir. Kullanım performansında azalma ve aksaklıklar gözlenir. Klima kullanım ömür süresi yarıya iner. 

En İyi Klima Ustaları İstanbul servisimizde aldığınız her hizmet  ve kalite garanti kapsamındadır. Sizlerin memnuniyeti için durmadan çalışan ve disiplinli  düzenli çalışma misyonumuzdan ve kaliteden taviz vermeden en iyi hizmeti almanız için elimizden gelen tüm hizmeti sağlıyoruz.