Milas Altus Servisi 444 28 46

Milas Altus Beyaz Eşya Servisi

444 28 46 

Milas Altus beyaz eşya servisi için 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir deneyimli ve işinin ehli olan ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Altus Beyaz eşya Tamir servisi

Milas Muğla’nın bir ilçesi olup Ege bölgesinde bulunmakta olan bir sahil ve tatil ilçesidir diyebiliriz. Ülkemizden ve yurt dışından yaz aylarında oldukça fazla turist çekmekte ve gözde tatil ilçelerinden de birisidir aynı zamanda. Milas da uzun yıllardan bu yana Altus markalı beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemlerini yapıyoruz.

Garantisi biten bütün Altus markalı beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemlerini güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Yaz aylarında Ülkemizden ve yurt dışından gelen misafirlerini ağırlayan Milas ilçesinde nüfus bir anda tatilcilerden dolayı bir artış da gösteriyor diyebiliriz ee sizlerinde iyi bildiği gibi beyaz eşya cihazlarımız hayatımızın her noktasında karşımıza çıkıyor bu cihazlar sayesinde hayatımızın her anı daha rahat geçiyor ve evlerimizde iş yerlerimizde yapmakta olduğumuz işleri çok daha kolay bir şekilde de yapabiliyoruz diyebilirim.

Altus markasının üretmiş olduğu beyaz eşya cihazları oldukça kaliteli ancak gelin görün ki marka ne olursa olsun beyaz eşya cihazlarımız insan yapımı cihazlar ve bozulmaları ya da olur olmadık bir zamanda arıza göstermeleri de oldukça doğal ve normal diyebiliriz.

Cihazlarınızın markası Altus ve garantisi bitmiş bir cihaz ise bizimle beraber siz değerli Milas halkına hizmet veren ekibimiz ve ustalarımız tamir işlemlerini yapabilir ve sizlerin sorunlarına en kısa sürede çözüm bulabilecektir.

Milas da Çamaşır makinesi tamir hizmetlerinizde vermekteyiz Milas Çamaşır Makinası Tamircileri.

Milas Altus Klima Bakım Servisi

Klima Montaj bakım ustası

Milas da aynı zaman da Altus markalı klima cihazlarınızın da bakım işlemlerini yapmaktayız. Milas bölgesinde bulunan ve Altus markalı klima cihazlarının kullanımlarını sağlayan müşterilerimiz için enerji faturalarında büyük tasarruf sağlayarak klima cihazlarının daha verimli hale getiriyor çok daha kullanışlı bir şekilde onlara teslimatını da yapıyoruz.
Bakım işlemleri zamanında yapılan klima cihazlarımız hem para hem de enerji tasarrufu sağlayabilmektedir.

Bakım işlemleri zamanında yapılan klima cihazlarımız;

• Altus Klima cihazımız düzenli çalışır.
• Altus Klima cihazımız  uzun ömürlü olur.
• Altus Klima cihazımız  daha az elektrik sarf eder.
• Altus Klima cihazımız yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Altus Klima cihazımız olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Peki ya Klima bakım işlemlerini servisimiz nasıl yapmaktadır;

  • Klima cihazımızın iç ünite (evaporatör) kimyasal ilaçlarla aynı zamanda bizlere zarar vermeyecek ilaçlarla yıkanmalıdır.
  • Klimanın iç ünite fan kanatçıkları iyi detaylı bir şekilde temizlenmelidir.
  • Altus klimamızın filtre temizlikleri iyi şekilde yapılmalıdır.
  • Klima cihazınızın gaz ölçümleri yapılmalı ve eğer ki gaz takviyesi yapılması gerekiyorsa tekrar gaz eklenmesi gerekir.
  • Klima cihazınızın dış ünite de alçak ve yüksek basınç kontrolu yapılmalıdır.
  • Cihaz da bakır boru bağlantıları ve izolasyonu kontrol edilmelidir.

Aynı zamanda petek temizleme hizmetimiz de bulunuyor peki ya petek temizleme ne işe yarar.

Milas Altus Klima Bakım Ne kadar 

klima bakım fiyatları

Altus markalı beyaz eşya ve klima cihazlarınızın bakım işlemlerini yapan ustalarımız ve servislerimiz Altus markalı garantisi biten cihazlarınıza bakmaktadır. Aynı zaman da firmamız beyaz eşya veya klima bakım tamir işlemleri yaparken eğer ki cihazda herhangi bir cihazınızda tamir işlemleri sırasında eğer ki arızalı bir parça bulunmakta ise ustalarımız arızalı parçayı değiştiriyor ve değiştirmiş oldukları her parça için de bir yıl yedek parça garantisi hizmeti veriyorlar.

Evlerinize usta ve firma çağırırken her zaman biraz araştırma yaptıktan sonra usta çağırmanız gerektiğini unutmayınız klima bakım fiyatlarını klima bakımı nasıl yapılıyor gibi sorulara cevap bulup sizlerde en uygun gelecek klima bakımı ustalarından hizmet almalısınız.

Milas bölgesinde altus markalı garantisi biten klima cihazlarınızın bakım işlemlerini yapıyoruz klima bakım fiyatları dönemsel olarak farklılık göstermektedir. Milas Altus klima bakım fiyatları ise 100-150 tl arasında değişiklik gösteriyor.

Dediğimiz gibi klima bakım işlemleri gerekli ve önemli işlemlerden biri sizlerde yılda bir defa muhakkak yaptırmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Ayrıca firmamız bir önceki içerik yazısında Milas Ariston Servisi başlıklı içerik yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.