Arçelik Servisi Mamak Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846

Mamak Arçelik Beyaz Eşya Servisi

444 28 46

Arçelik  beyaz eşya tamircisi Mamak

Arçelik beyaz eşya tamircisi Mamak

1955 yılında Lütfi Doruk ve Vehbi Koç tarafından kurulmuş olan Arçelik, beyaz eşya ve teknoloji şirketidir. Arçelik A.Ş. bugün; dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi bulunmaktadır.

Ayrıca 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmetlerini sunmaktadır.  Beyaz eşya kullanımı mutlaka kontrollü ve bilinçli yapılmaktadır. Uzun süre verimli performanslarda çalışması için beyqz eşyaların kullanım talimatlarına uyum gösterilmesinin yanı sıra arıza durumunu beklemeden bakımlarının doğru zaman da yapılmasının önemi gittikçe büyümektedir.

Zamanında yapıla doğru müdahale( genel bakım arıza vb.) yapılması beyaz eşyaların kullanım ömürlerini de iki katına çıkarmaktadır. Mamak Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak tüm beyaz eşya sorunlarınız servisimizde sorunsuz şekilde bakım ve onarımları yapılmaktadır. Simtel servisi Mamak olarak da sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Mamak Arçelik Buzdolabı Servis

Mamak Arçelik beyaz eşya tamir servisleri

Buzdolabı herkes için hayatlarında önemli bir işi üstlenen harika cihazlardır. Beyaz eşyaların hepsi farklı amaç için üretilmekte ve kullanılmaktadır. Buzdolabı olmadan yiyecek ve içeceklerin tazeliğini korumak imkansız olacağı için buzdolabı bir ev ve iş yeri için olmazsa olmazdır. Bazı eşyaların kullanımları hayatlarımız da olsa da olur olmasa da olur denilirken beyaz eşyalar için aynı şey geçerli değildir.

Mamak Arçelik Buzdolabı Servisi olarak çekirdekten yetiştirme ustalarımız ile sizlere kalite standartlarının üzerinde servis hizmetlerimiz ile sizlere haftanın her günü en iyi buzdolabı tamirci ustalarımız ile Ankara Mamak Arçelik servisimize bekliyoruz. Ankara Çankaya Vestel Servisi  içinde servisimizi arayarak destek alabilirsiniz. 

Mamak Arçelik Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Mamak Beko çamaşır makinesi tamircisi

Mamak Beko çamaşır makinesi tamircisi

Bulaşık makinesi-çamaşır makinesi insanın hayatında mutlaka olması gereken cihazların başında gelmektedir. Gün içerisinde biriken tüm bulaşıkların temizliği gözümüzde büyümesin. Teknolojinin nimetleri insanların  hayatlarını ekstra  konfor ve rahatlık getirmektedir. En iyi marka olsa da beyaz eşyaya yapılan  yoğun ve uzun süre bakımsız kullanımlar beyaz eşya performanslarında gözle görülen azalmalar görülmektedir.

Mamak Arçelik Çamaşır / Bulaşık Makinesi Servisi ile tüm bulaşık-çamaşır makinesi problemleri için kalıcı ve garanti özümler sunuyoruz. Bir önce ki Beko Servisi Mamak  yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ankarada Arçelik Servisi Mamak Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846 konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe