Simtel Servisi Mamak Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846

Mamak Simtel Beyaz Eşya Servisi

444 28 46

Mamak simtel   buzdolabı  beyaz eşya servisi

Mamak simtel buzdolabı beyaz eşya servisi

Bir Türk kuruluşu olan Simtel markası , 30 mart 1960 yılında Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. Dönemin başarılı iş adamı Vehbi Koç’un Simtel’i kurma amacı ise  bir Alman markası olan Siemens’in ürettiği elektrik kablolarını ve elektronik ürünleri ithal ederek Türkiye’de pazarlamak olmuştur.

Kuruluşundan sonra büyük bir başarı elde eden Simtel şirketi, 1962 yılında ilk elektrikli süpürge fabrikasını kurarak bu alanda Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Daha sonra Simtel şirketi 1975 yılında Türkiye’nin ilk elektrikli süpürge motoru üretim tesisi ve ardından 1976 Türkiye’nin ilk kat kaloriferi SİMTEL Record’u kurarak büyümeye devam etmiştir.

Zaman içerisinde  elektrik süpürgesi yanı sıra buzdolabı çamaşır makinesi. klima ve diğer beyaz eşya araç ve gereçlerinde işimizi kolaylaştıran cihazların üretimleri giderek hız kazanmıştır.

Ankara merkezde bulunan beyaz eşya bakım tamirci servisimiz sizlere daha hızlı ve güvenilir servis desteği için haftanın 7 günü aralıksız pazarları dahil siz değerli müşterilerimiz için Mamak Simtel Beyaz Eşya Servisi olarak tüm beyaz eşyaların genel ve acil bakım ve arıza işlemleriniz için hızlı ve memnuniyet garantisinde çözüm önerileri sunuyoruz. Samsung beyaz eşya servisi olarak da Samsung  marka tüm beyaz eşyaların bakımı onarımı için en iyi beyaz eşya ustalarını Mamak’ta sizler için yetiştiriyoruz. 

Mamak Simtel Buzdolabı Servis

Simtel buzdolabı  derin dondurucu buzdolabı- tamir servisi

Simtel buzdolabı derin dondurucu buzdolabı- tamir servisi

Beyaz eşyaların hepsi gerekli ve önemli işlerde yardımcımız olduğundan her birini farklı amaçlara hizmet için  üretilmekte ve kullanılmaktadır. Buzdolabı olmadı zaman veya arızalandığı zaman herkes doğal olarak sıkıntı çekmektedir. Ayrıca Batıkent klima bakım servisi içinde bizi arayarak detaylı hizmet ve fiyat hakkında bilgi ve görüş alabilirsiniz.

Buzdolabının yeterli oranlarda soğutma işlemini eksiksiz olarak yerine getirmesi için buzdolabı için gerekli ortamların da ayarlanması gerekir.

Direk güneş ışığına maruz bırakılan veya ocak veya ateş gibi sıcakların yanına uzun süre bırakılan  buzdolabının çalışma performansında azalma motordan ses gelme veya yeterli oranda soğutma işlemini yerine getirmemektedir. Mamak Simtel Buzdolabı Servis olarak tüm beyaz eşya bakımı ve arızası için bizleri arayabilirsiniz.

Mamak Simtel Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Simtel  bulaşık makinesi  tamir servisi

Simtel bulaşık makinesi tamir servisi

Çamaşır makinesi bir ev de işte olmazsa olmaz kullanılması zorunlu araç gereçler arasındadır. Sürekli giysi değiştirme yatak yorgan veya diğer kullandığımız eşyaları kirlenmesi olağan bir durumdur.

Bunun temizliği için eskiden çok zahmet ve emek harcanırken teknoloji sayesinde iş yükümüzün çoğunu hatta tamamını bizden alan beyaz eşyaların üretimi ve kullanımları da hız kazanmıştır.

Keza aynı şekilde bulaşık makinesi de gün içinde biriken tüm bulaşıkları en temiz şekilde elde yıkamadan daha az su harcaması yaparak kısa sürede çamaşır ve bulaşıkları sorunsuz şekilde tamamlamışlardır.

Mamak Simtel Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servis olarak tüm çamaşır makinesi ve bulaşık makine sorunlarınız için sorunsuz servis hizmetlerimiz için bir telefonun ucundayız. Bundan bir önce ki Profilo beyaz eşya servisi Mamak isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ankarada Simtel Servisi Mamak Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846 konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe