Zeki Teknik Petek Temizleme Fiyatları Ankara 444 28 46

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 2019-2020

444 28 46

Petek temizleme

Petek temizleme Ankara

Kombi ile yılın ortalama 4-5 ayı bağımlı çalışan kışın soğuk havalar da bizleri en iyi ısıtmaya yardımcı eşyalar oldukları için sorunsuz şekilde çalışması için her kullanıcı beklentileri bu yöndedir. Peteklerin yılın yarısı kadar kullanmak zorunda kaldığımız için peteklerin sorunsuz ve sağlıklı şekilde çalışması için petek temizliğini petek bakımları aksatmadan doğru zaman da doğru metotlarla yapılan bakım ve temizliğin peteklerin düzenli çalışması için düzenli bakım ve temizliğin yapılması gerekir. 

Ankara da kombi bakım yerlerimizde her zaman müşteri memnuniyet odaklı çalışma prensibimizle sizlere piyasada ki kombi  bakımı ve petek temizliği yapan firmalardan daha kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile sizlere memnuniyet odaklı hizmetler sunuyoruz.

Ankara Petek Temizleme servisimiz de bakımı ve tamiri için baktığımız bazı kombi markaları şu şekildedir; DemirDöküm,ECA, Baxi, Baymak, Beko, Ariston, Airfel, Auer,Ferroli, Buderus, Alarko, Baykan, Viessmann, Protherm, Vestel, Vaillant, Bosch, Arçelik,Süsler  marka model tüm kombi bakımı ve onarımını uzman kadromuz ile on numara beş yıldız hizmet kalitesi sunuyoruz. Ayrıca Bosch bulaşık makinesi servis ücreti içinde servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ankara Petek Temizleme Fiyatlarımızı piyasada ki diğer fiyatlarla ve petek temizleme kalitemizi diğer petek temizleme hizmeti yapan firmalarla kıyaslayıp hizmetlerimiz hakkında bilgi ve görüş sahibi olabilirsiniz.

petek temizleme servisi

Petek temizliği neden yapılır? Petek temizliği nasıl yapılır? Ankara da güvenilir garantili petek temizleme adresleri nerede? bu sorularınızın yanıtını ve daha fazlasını servisimizde bulabilirsiniz. 

Petek temizliği peteklerin verimli çalışması ve yüksek enerji faturaları ödememek ve daha fazla ısı verimi için gerekli bir işlemdir. Petek temizliğinin en az yılda bir kere yapılması peteklerin sorunsuz biçimde çalışmasına vesile demektir. Bunun yanı sıra Bosch kombi bakım ücretleri hakkında da hizmet ve bilgi için yukarıda ki numaradan arayabilirsiniz.

Ankara Petek Temizleme Servisimiz  petek temizliğini yaparken aynı zamanda kombi petek tesisatının da bakımı varsa tamirlik durumları onları da yenileyip bakımdan geçirdiği için kombi tesisatı da tertemiz olmuş ve düz sistemin bakımını da yapmış olur. Böylece tesisat borularında meydana gelen çatlaklar ve bakteri oluşumu gibi sorunları da ortadan kalkmış oluyor.

Petek  Temizliği Nasıl Yapılır?

kombi bakımı petek temizleme firmaları

Petek temizli yapılmadan önce kombi kapatılır.Kombiye su giriş vanaları kapatılır. Burada ki amaç kombiye zarar vermemek için önlem almaktır. Tüm radyatörlerin giriş ve çıkış vanaları kapatılır. Kalorifer petek temizliği tek tek yapılacağı için, temizlenecek peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Banyonun havlupan radyatörü sökülür. Petek temizleme cihazının bir hortumu, havlupan giriş vanasına bağlanır.

Hortumun diğer ucu cihaza bağlanır. Havlupan çıkış vanasına başka bir hortum bağlanır. Çıkış vanasına bağlanan hortumun diğer ucu tuvalete veya klozete konulur ki  burada ki amaç etraf pislenip kirlenmeden petek tesisatını tıkayan tüm çamur su taşı kireçleme balçıklanmaya sebep olan zararlı maddelerden arındırılmaktadır.

En yakın musluktan radyatör temizleme makinesine su verilir. Kombi petek temizleme makinesi çalıştırılması için start verilir. 

Kalorifer petek temizleme makinesi, temizliği yapılacak olan peteğe tazyikli su gönderir.Tazyikli su gönderirken aynı zamanda hava yardımı ile basınçta elde edilir.Buradaki amaç hava ile birlikte peteklere giren tazyikli su, radyatörlerin iç cephesindeki pislikleri derinlemesine temizlemesidir. Klozete veya tuvalete akan su berrak saf su rengi alıncaya kadar bu işleme devam edilir. Böylece petek temizliği tamamlanmış olur ve işlem sırayla diğer petekler içinde tek tek uygulanır.

Petek temizliği bittikten sonra petek temizleme kimyasalı ısıtma sistemine gönderilir. Petek temizleme ilacı, iki yıl boyunca petekleri koruyan baz özellikli bir kimyasal olduğundan dolayı aynı zaman da kombi eşanjöründe kireçlenmeyi engellediği için kombi daha az enerji( doğalgaz) harcayarak petekleri daha verimli ısıtmaktadır.

Petek radyatör temizliği nasıl yapılır?  Radyatör petek temizleme nasıl yapılır?  Kalorifer petek temizleme nasıl yapılır? Kombi Petek Temizleme servisi Ankara da  hizmet sunan firmalar olarak tüm petek bakım ve temizleme işlerini sizlere en kısa zaman içerisin de ve en hızlı şekil de gerçekleştiren Ankara Petek Temizleme Servisi olarak her daim hizmetiniz de olmaktan aldığınız hizmetten memnun kaldığınızı gördükçe işini daha çok seven aşkla yapan firma olarak siz değerli müşterilerimize özenli ve güvenli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz Zeytinburnu kombi petek temizliği fiyat bilgisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.