Bosch Kombi Bakım Ücreti/Fiyatı Ne kadar 444 2846 Zeki Teknik

Bosch Kombi Bakım Fiyatları

444 28 46

Bosch kombi tamir servisi

Kombilerin sürekli durmadan çalışması biz kullanıcılar tarafından gerekli işlem olduğundan dolayı kombilerde ki her sıra dışı durumu yakından takip etmeli ve gerekli bakım ve kontrollerinin zamanında ve uzman servislerce yaptırılması gerekir. Kombi bakımı uzun süre düzenli olarak yapılması kombideki sağlıklı çalışma süresini uzatırken aynı zaman da kombideki kullanım ömrünü de iyileştirerek iki üç katına çıkarabilir.

Kombi bakım fiyatları için piyasada kombi bakım servislerinden çok daha hesaplı ve güvenilir kombi bakımı yapmakta olan servisimiz sizlere yaptığı kombi bakımı ve gerekiyorsa değişimi yaptığı parça için bir yıl garanti süresi vermektedir. Kombi bakım fiyatlarımız  hakkında detaylı bilgi ve görüş için 444 28 46  numarayı arayabilirsiniz.  Ayrıca Ümraniye buzdolabı Tamircisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. 

Kombi bakımını belirli aralıklarla aksatılmadan yapılması gerekmektedir. Bu durum sizi gereksiz masrafa girmek olarak değil de ileride oluşabilecek büyük maliyetli arızaların önüne geçmek demektir. Elektrik gaz ve su ile entegre çalışan kombilerin hayati risk ve maddi bakımdan sürekli zarara uğratmaması için belirli periyot aralıkları ile bakımlarının aksatılmadan yapılmasının önemlidir. 

Bosch Kombi Tesisat Temizliği Fiyatları

Petek temizleme fiyatları

Kombilerin yaz kış çalışması gerektiğinden bir gün bile kombi arızası kullanıcıları için oldukça rahatsız edici bir durumdur.Kışın gelmesi ile kombiye peteklerinde çalışması yüklendiği için kombi bakımı yanında petek temizliğinin de yılda en az bir kere özellikle kışa girmeden hemen önce yapılması peteklerinde sorunsuz çalışması ve çok faz enerji tüketimine gerek kalmadan yüksek ısı performansı sağlamaktadır.

Kombi bakımı en az yılda iki kez yapılması gerekirken petek temizleme işleminin yılda minimum bir kere yapılması gerekmektedir. Petek içerisine şebeke suyundan gelen zaman içerisinde kalorifer tesisatın da  kireç su taşı, tortu vb. maddeler petek tesisatında tıkanmalara yol açar. bu durum beklenen ısı verimini maalesef veremez.

Aynı zaman da petek tesisatında ki tıkanıklık uzun süre temizlenmez ise petek monte edilen yerde duvarda siyah is izlerine rastlanabilir. bu durum petek tesisatında suyun yeterli ve düzenli dolaşım yapmaması sonucu içerisinde ki durumun göstergesidir. 

Sizler için her zaman en hesaplı ve en iyi garantide hizmet sunan firmamızdan aldığınız tüm hizmetler memnuniyet garantisindedir. Hizmet sonrası memnun kalmama durumunda koşulsuz şartsız para iadesi yapılmaktadır. Ayrıca sizler için ayrı bir faydalı olacağını düşündüğümüz Bosch kombi arıza kodları yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.