Ankara Asansör Servisi 444 28 46

Asansör Servis Firmaları

Asansörlerin günümüzde kullanım alanı ve kullanım çeşitleri oldukça farklı ve fazladır. Asansör kullanımları her alanda mevcuttur. Son günlerde artış gösteren yüksek yapılaşma nedeniyle insanların yüzlerce basamak merdiven çıkmak ya da inmek yerine asansörü tercih etmesiyle asansör kullanımları artış göstermiştir.

Asansör sayesinde yüksek yapılaşmalarda belki de dakikalarınızı harcayacağınız iniş çıkış sürelerinde asansörler sayesinde bir kaç saniye içerisinde her kata ulaşabilirsiniz. Asansör kullanımı bu kadar fazla iken asansör bakımı yapacak olan firmalara da ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü asansörlerin her ay düzenli olarak bakıma ihtiyacı vardır.

Düzenli olarak bakımlarının yapılmaması durumunda asansörlerde ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Asansörler

Asansör bakım firmaları

hem insan hem de yük araç vb. şekillerde taşımacılık yaptığı için kullanımına ayrıca asansörlerin periyodik bakımlarına dikkat edilmesi gerekir. Eğer sizinde yaşamış olduğunuz bina da ofisinizin olduğu rezidansta ya da müstakil evinizde fark etmeksizin asansörünüz mevcut ise bu asansörün bakımını düzenli olarak bir firmaya yaptırmanız gerekir.

Asansörlerin imalatından sonra garanti süresi dolana kadar bakımlarını imalatı yapan firmalar gerçekleştirmektedir. Garanti süresinin dolması durumunda isterseniz aynı firmaya ya da farklı asansör bakımı yapan firmalarla görüşme sağlayarak bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Asansörleriniz de detaylı bir bakım işlemi istiyorsanız ve en iyi asansör bakımı yapan firmalardan birini arıyorsanız bizi firmalarımızla çalışma sağlayarak ustalarımızdan bakım hizmeti alabilirsiniz. Asansör bakım hizmeti için 444 2 846 telefon numaramızı arayabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. 

Ayrıca bir önce ki yazımız olan Ankara Mamak Asansör Firmaları hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Asansör Servisi Fiyatları

Her asansör firması asansör imalatı yapmamaktadır fakat neredeyse her asansör firması asansör bakımı yapmaktadır. Asansör imalatı tek seferde yapılır ve biter fakat asıl önemli olan kısım yapıldıktan sonra ki süreçtir. Asansör yapıldıktan sonra her ay düzenli olarak periyodik bakımlarının detaylı bir şekilde yapılması gerekir.

Ankara asansör bakım onarım servisleri

Asansör bakım ücretlerini oldukça makul fiyatlarda tutup detaylı bakım işlemlerini gerçekleştiren ustalarımız Ankara’nın neresinde olursanız olun dönüş sağlayarak detaylı bakım hizmeti sunmaktadır. Asansörler bakım ve tamir fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ustalarımızla görüşme sağlayarak hizmet alabilirsiniz. Asansörleriniz de eğer düzenli olarak bakım yaptırmazsanız arıza oluşur bu nedenle tamir gerekir.

Fakat her servis tamir işlemini detaylı bir şekil dikkat ederek gerçekleştirmez. Bu nedenle servis kalitesi oldukça iyi olan servislerden asansör tamir ve bakım hizmeti almanız gerekmektedir. En çok tercih edilen asansör bakım ve tamir firmalarımızın alanında oldukça iyi olan işinin ehli ustalarımızdan servis hizmeti almak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımızdan her türlü konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Beko Tamir Servisi Etimesgut hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Asansör Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Asansörler sürekli olarak kullanılan bir sistemdir. Asansör kullanımı bu kadar sık olunca bakıma da ihtiyaç duymaktadır. Asansörlerin her ay düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Asansörlerin her ay düzenli olarak bakımlarının yapılması ana rayların, ağırlık raylarının, fren bloklarının  ve paten bloklarının kontrolünün sağlanması bu aksamların da düzenli olarak her bakımda yağlanması gerekmektedir.

Asansör bakım servisi Ankara

Yağlanma yapılmaması durumunda bunların kuru kalması durumunda asansörden oldukça gürültülü bir ses çıkacaktır ve kuru kalması durumunda asansörünüzde arıza meydana gelebilecektir. Bu aksamların yağlanmaması durumunda asansör de oluşan sürtünmeden dolayı oldukça yüksek desibele sahip bir sürtünme sesi, sallanma, kabinin oynaması ve katlar arasında asansör kabininin parçalara çarparak ses çıkarmasına yol açar. Bu durumlar oldukça tehlikeli olduğu için her bakım sırasında bu parçaların yağlanması gerekir.

Ayrıca bakım sırsında bakım firmasının gerekli görmesi durumunda parça değişikliklerinin de gerçekleştirilmesi gerekir. Asansör bakım firmalarımızın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızı arayabilir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her türlü konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Beko Tamir Servisi Eryaman hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara’da Asansör Bakım Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle