Bosch Beyaz Eşya Klima/Buzdolabı Servisi 444 95 87

Servis Çağır: 444 95 87

Bosch Beyaz Eşya Tamir Servisi

Bosch Beyaz Eşya Tamir Servisi

Bosch beyaz eşya servisimiz siz müşterilerimize haftanın 7 günü istediğiniz saatte arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Bosch Beyaz eşya sektöründe 20 yıla aşkın süredir kesintisiz servis hizmeti sunmaktayız. Bizim için önemli olan siz müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Sizde en uygun Bosch beyaz eşya tamircisi arıyorsanız bizi iletişim numaramız dan arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Bosch Beyaz eşya tamir servisimiz müşteri odaklı çözüm odaklı hizmet sunarak en çok aranan beyaz eşya servis hizmeti olmayı başarmıştır. Hizmet kalitemizi yansıtan teknik ekip ve personellerimiz ile 1 yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisi vererek cihazınızı garanti altına alıyoruz.

Bosch Beyaz eşya servisimiz özellikle Bosch çamaşır makinesi, Bosch bulaşık makinesi tamiri, Bosch buzdolabı tamir servisi, bosch klima bakım servisi, bosch derin dondurucu servisi, bosch kurutma makinesi gibi birçok bosch marka cihazın tamir işlemini yapmaktayız. Bosch beyaz eşya servisimiz sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktadır. Ayrıca orjinal yedek parça stokumuz ile arızalanan tüm Bosch marka cihazların tamirini en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca servisimiz Bosch Servisi Beyaz Eşya Servisi 444 95 87 alakalı yazı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Bosch Klima Bakım Teknik Servis

bosch-klima-servisi

Bosch Klima Bakım Teknik Servis

Bosch Klima  Çalışmıyor?
— Klimaya elektrik enerjisi gelmiyor olabilir.
— Klima uzaktan kumandası çalışmıyor olabilir.

Bosch Klima  Soğutmuyor?
— Klima iç ünite hava filtresi kirli olabilir.
— Klima hava giriş çıkışları sorunlu olabilir.
— Klima bulunduğu mekanda kapı veya pencere açık olabilir.
— Klima çalışması sırasında  ortam ısısının yükselmesine sebep olan cihazlar olabilir.

Bosch Klima Sesli Çalışıyor?
— Klimanın çalışması sırasında hava üfleme sırasında yüksek geliyorsa sebebi filtrelerden olabilir.

Bosch Klimanın Zaman Ayarı Çalışmıyor?
— Klima zaman ayarları yapıldıktan sonra elektrik kesintisi olduğunda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
— Klimaya gelen elektrik enerjisi kontrol edilmelidir .
— Uzaktan kumanda pili kontrol edilmeli.
— Elektrik panosunda klimaya bağlantısı olan  sigorta kontrol edilmelidir.
— Klimada yapılmış olan saat ayarı kontrol edilmelidir.

Bosch Buzdolabı Tamir Servisi

Bosch Buzdolabı Tamir Servisi

Bosch Buzdolabı Tamir Servisi

Bosch Buz dolapları diğer buz dolapları gibi karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

Bosch Buzdolabı Soğutmayı Yapmıyor.

Buzdolabının daha iyi bir şekilde çalışması, yiyeceklerin  yerleştirilme şekline bağlıdır. Öncelikle raflara çok fazla yiyecek yerleştirildiğinde buzdolabının duvarına temas edip etmediği kontrol edilmelidir.

Bosch Buzdolabı Termostat Ayarı

Buzdolabı termostatı kışın artırılmalıdır. Özellikle yazın düşük sıcaklık daha yüksek bir seviyeye ayarlanmalıdır.

Bosch Buz dolabı kapıları düzgün bir şekilde kapatmaya özen gösterin! Özellikle No-Frost buzdolabı modellerinde, derin dondurucu bölmesinin buhar gözünde buz birikebilir ve hava dolaşımının düzgün bir şekilde sağlanmasına engel olabilir. Buz dolabı kapıları kapalı olup olmadığı mutlaka  kontrol edilmeli.

Yiyecekleri en iyi şekilde muhafaza edebilmek için Bosch Buzdolabı termostat derecesi doğru bir şekilde ayarlanmalıdır. Özellikle mevcut ayarların yiyecekler için uygun olmadığı düşünülüyorsa, ayarlar değiştirilerek uygun ayarlamalar yapılmalıdır. Kışın cihazın termostat ayarı 1 ile 2 arasına getirilmelidir. Bu seviye kışın artırılmalı yazın ise, seviye düşürülmelidir.

Bosch Buzdolabı  Sesli Çalışıyor?

Buzdolabı çıkardığı sesler buzdolabının düzgün çalışıp çalışmadığını gösterir. Duyduğunuz ses fokurdama sesine benziyor ise, teknik servis ile iletişime geçmeniz gerekebilir.

Ya da buzdolabından  gelen hışırtılı sesi, Bosch Buzdolabı içerisinde ki soğuk havanın en iyi şekilde dağılmasını kolaylaştıran hava akımından kaynaklı olabilir. Sizinde buzdolabınız gürültülü çalışıyorsa Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisimizi arayarak servis bırakabilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Su Sızıntısı Var.

Bosch Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabı sebzeliğinde su kanalında delik tıkanmış olabilir. Cihazla birlikte temin edilen fırçayı kullanarak temizleme işlemini yapın. Bosch Buzdolabı Termostat derecesi ayarlanmamış olabilir.

Bosch Buzdolabı Teknik Servisi Sıcaklık daha yüksek bir seviyede ayarlanmalıdır. Özellikle kış aylarında  buzdolabı termostat ayarı 1 ile 2 arasına getirilmelidir: bu seviye kışın artırılmalı, yazın ise,  seviye düşürülmelidir.

Güler yüzlü ekip ve deneyimli ustalarımız ile si müşterilerimize haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. Servisimiz deneyimli usta ve ekip kadrosu ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Ayrıca Bağcılar Beyaz Eşya Klima/Buzdolabı Servisi 444 95 87 içerikli yazımız okumanızı tavsiye ediyoruz.