Milas Arçelik Servisi Numarası 444 28 46

Milas Arçelik Servisi

444 28 46 

Milas Arçelik beyaz eşya servisi için 444 28 46 telefon numarasını arayarak deneyimli ve işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde kaliteli bir şekilde hizmet alabilir ve cihazlarınızın tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Arçelik beyaz eşya servisi Milas

Milas da bulunan Arçelik beyaz eşya servisimiz Arçelik markalı beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemlerini yapmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlarınızın tamir işlemlerini yapmaktayız peki ya buzdolabı cihazlarınızda yaşamış olduğumuz arızalar nelerdir;

Buzdolabı çalışıyor ancak yeterince soğutmuyor
– Arçelik buzdolabı cihazınızın kapı fitillerinin eskimiş olması ısı kaybına neden olmaktadır.

– Arçelik buzdolapları içerisindeki gaz sayesinde soğutma yapmaktadırlar Buzdolabınızda ki oluşmuş gaz kaçağı soğutma yapmasını engellemektedir. Buzdolabınıza gaz yüklemesi yapılarak gaz takviyesi yapılmalıdır.

Gibi arızlar ile karşı karşıya kalmanız arçelik buzdolabı cihazlarınızda oldukça mümkündür sizlerinde bildiği gibi beyaz eşya cihazlarımız insan yapımı cihazlardır ve ara sıra arıza göstermeleri veya bozulmaları da oldukça normal ve doğaldır.

Sadece buzdolabı değil aynı zamanda bir çok arçelik markalı cihazlarınızın tamir işlemlerini yapıyoruz. Ustalarımız sizlere haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet vererek sizleri zor durumda bırakmazlar. Milas Arçelik servisi telefonu ise 444 28 46 telefon numarasıdır. Bu numaradan bizleri arayıp arızalı cihazlarınız hakkında çok daha detaylı bilgi edinebilir ve cihaz tamir işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz.

Arçelik servisimiz hakkında çok daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Milas Arçelik servisi yazımıza tıklayabilirsiniz.