Milas Arçelik Servis 444 28 46

Milas Arçelik Beyaz Eşya Servisi

444 2 846

Milas Arçelik Beyaz Eşya Servisi için 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir deneyimli ve işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Milas Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Milas bölgesi tatil bölgesi olarak da biliniyor her yıl hem ülkemizden hem de yurt dışından gelen misafirlerini ağırlayan Milas ilçesinde bizlerde uzun yıllardan bu yana siz değerli Milas halkına hizmet vermekteyiz.

Arçelik markasının üretmiş olduğu çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi, klima vb gibi cihazlarınızın tamir montaj bakım ve temizleme işlemlerini en iyi şekilde alanlarında uzman ekibimizle beraber yapmaktayız.

Cihazlarınızın sorunları genel olarak aynıdır diyebiliriz örneğin arçelik buzdolabınız soğutmuyor, çamaşır makineniz yeterince iyi sıkmıyor, bulaşık makinesi de bulaşıkları kirli çıkarıyor, arçelik kombi cihazından yeterli verimi alamıyorum, klima cihazım yeterince soğutmuyor.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz arızalardan herhangi birini bile arçelik beyaz eşya cihazlarınızda yaşıyor olmanız oldukça mümkündür.

Bakım veya tamir işlemlerini gerçekleştiren ustalarımız eğer ki arçelik markalı beyaz eşya cihazlarınızın tamirini yaparken eğer ki cihazda parça değişim işlemi yapılacaksa arızalı parçayı değiştiriyor ve değiştirmiş olduğumuz her parça için bir yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Milas Arçelik Telefon numarası 444 28 46 dır sizlerde bu numaradan bizlere ulaşım sağlayabilir cihazlarınızın tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Kombi bakımı oldukça önemli peki ya kombi bakımı fiyatları ne kadar?