Konak Frigidaire Beyaz Eşya Servisi

 Frigidaire Beyaz Eşya Servisi Konak

7/24 Arıza Kaydı İçin Bize Ulaşın:

05537941878

 

Konak Frigidaire Beyaz Eşya Servisi

Konak Frigidaire Beyaz Eşya Servisi

 

Frigidaire Beyaz Eşya Tamir Servisi

Frigidaire Beyaz Eşya Servisi olarak siz müşterilerimizin tüm teknik tamir onarım ve bakımını yapmaktayız. Alanında deneyimli ve tecrübeli ustalarımız siz müşterilerimizin evine gelerek evinizi kırmadan dökmeden batırmadan işlemlerinizi yapmaktadır. Biz her zaman yılların deneyimli ve tecrübeli ustaları ile çalışmaktayız. Frigidaire Beyaz Eşya Servisi olarak tüm marka çamaşır makinanızın teknik servis bakım ve arızasını gideriyoruz. Haftanın 7 günü 24 saati teknik servis hizmeti veriyoruz. Alanında deneyimli ve tecrübeli ustalarımız hizmet vermektedir. Çamaşır makinanız yeteri kadar temiz yıkamıyor ise ve yıkanan çamaşırlar sulu bırakıyorsa, Bulaşık makinanız içerisinde su bırakıyorsa, buzdolabınız aşırı buzlanma yapıyor ya da yeteri kadar soğutma yapmıyor sa bunun gibi bir çok sorun yaşıyorsanız yapmanız gereken bizi iletişim numaramız dan arayabilirsiniz.

Frigidaire Çamaşır Makinası Servisi

Frigidaire Çamaşır Makinası markasını birçoğumuz duymuştur. Bu çamaşır makinaları dünyaca ünlü ve birçok markanın arasında en baş sırada yerini almıştır. Ama bu demek değildir ki çamaşır makinanız arızasız yıllarca çalışmasını sürdürecek her çamaşır makinası gibi frigidaire çamaşır makineleri de arıza vermeleri kaçınılmazdır. Eğer ki Frigidaire çamaşır makinanız var ve arızaya geçmiş ise doğru yerdesiniz Frigidaire Teknik servis olarak çamaşır makinanızın tüm içerisindeki yedek parçalar elimizde mevcuttur. Evinize gelerek öncelikle arızanızı tespit ediyor eğer ki arıza yerinde çözülemeyecek bir arıza ise teknik ekip ve ustalarımız çamaşır makinalarını atölyelerimizde arızalarını giderip ve makinanıza hiçbir hasar vermeden paketleyip evinize ulaştırıyoruz.

Bunun yanı sıra yapmış olduğuz teknik servis hizmetlerin yanında yedek parça ve işçilik olarak 1 yıl garanti veriyoruz. Ayrıca kullanmış olduğumuz ürünler TSE damgalı sıfır ürünlerdir. Tek yapmanız gereken yukarıda bulunan iletişim numarımız dan bizi arayarak servis kaydı bırakabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetlerimizin yanı sıra vermiş olduğumuz  Konak İndesit Beyaz Eşya Servisi hizmeti Karabağlar Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmeti de vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Konak İndesit Beyaz Eşya Servisi sayfasına da göz atabilirsiniz.