Westinghouse Servisi Mamak Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846

Mamak Westinghouse Beyaz Eşya Servisi

444 28 46

Mamak Westinghouse  buzdolabı  beyaz eşya servisi

Mamak Westinghouse buzdolabı beyaz eşya servisi

Beyaz eşya markaları arasında en iyi kalite ve en eski geçmişe sahip olan marka  White-Westinghouse ABD en köklü ve en prestijli firmaların başında yer alır. Westinghouse Elektrik Şirketi 1886 yılında George Westinghouse tarafından kuruldu.

Şirket ev aletleri sektörüne ilk kez 1917 yılında elektrikli ocak ile giriş yaptı ve 1930’lu yıllarda buzdolabı üretimine başladıktan sonra her türlü ev aletleri üretimini yapmaya başladı. Amerikan merkezli firma ürünlerini  diğer firmalardan farklı Amerika’da üretmeye devam ediyor.

Beyaz eşyaların markası kalitesi görünümü kullanım özellik ve fonksiyonları kullanıcıları tarafından tercih edilme sebepleri arasındadır. Beyaz eşyanın her ev ve iş  yerinde işimizde ki en iyi yardımcı olmalarını yadsınamaz bir gerçektir. 

Beyaz eşyaların üretimleri cihazın tamamlanmasında kullanılan tüm parçaları yüksek mühendislik ve yüksek teknoloji gerektirdiğinden her parça her beyaz eşya da kullanılmaz. Kullanılmadığı gibi herkes beyaz eşya bakımı ve tamirini de yapamaz.

Mamak Westinghouse Beyaz Eşya Servisi olarak Ankara Mamak da kaliteli ve deneyim tecrübe sahibi teknisyenlerimiz ile sizlere haftanın 7 günü kaliteden taviz vermeden en iyi beyaz eşya bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Vestel Beyaz EŞya Servisi Mamak Ankara olarak da sizlere Vestel marka cihazların genel bakım ve tamirleri için güvenceli hizmetler sunuyoruz.

Mamak Westinghouse Buzdolabı Servis

Westinghouse buzdolabı tamircisi

Westinghouse buzdolabı tamircisi

Beyaz eşya demek her ev ve iş yeri için olmazsa olmaz mutlaka kullanılması gereken eşyaların başında gelmektedir. Buzdolabı sayesinde tüm besinlerin sağlıklı ve taze bir şekilde saklanması için çok kullanışlı ve uzun ömürlü harika cihazlardır. Beyaz eşyalar sınıfında olmazsa olmaz sınıfında olan buzdolabı kullanım amacından dolayı her ev ve iş yerinde sıklıkla kullanılan eşyaların başında yer almaktadır.

Mamak Westinghouse Buzdolabı Servisi olarak , Westinghouse Buzdolabı tamiri bakımı, Westinghouse Buzdolabı gaz dolu, Westinghouse Buzdolabı motor değişim ve tamir ücretleri için Ankara Mamak servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Silivri buzdolabı çamaşır makinesi servisi içinde ek olarak hizmetlerimiz devam etmektedir. 

Mamak Westinghouse Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Westinghouse çamaşır makinesi tamircisi

Westinghouse çamaşır makinesi tamircisi

Çamaşır ve bulaşık makinesi evlerimizde gün içinde gün aşırı en sık kullandığımız eşyaların başında gelir.

Çamaşırların tertemiz yıkanması ve yıkanan çamaşırın dokusuna cinsine zarar vermemesi için çamaşır makineleri harika donanıma sahip eşyalardır. Elektronik eşyaların kullanım ömrünü uzatmak bir bakıma kullanıcıların elinde olduğunuz unutmayın. 

Düzenli kullanılan ve düzenli olarak uzman işinin ehli yerlere yaptırılan bakım ve onarımlar beyaz eşyaların ömrünü de uzatır kullanım performansını da artırmaktadır.

Mamak Wevtinghouse Çamaşır/ Bulaşık Makinesi servis olarak sizlere her daim kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.  Bundan bir önce ki Hotpoint Servisi Mamak Ankara yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Ankarada Westinghouse Servisi Mamak Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846 konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe