Ankara Ariston Servisi 0312 322 7777

 Ariston Servisi Ankara

0312 322 7777

 Ariston Servisi Ankara

Ariston Servisi Ankara

Beyaz eşya günümüz de en çok kullanılan cihazdır. Hemen hemen her kesin evinde bulunan cihazlar da zaman zaman oluşan arızalar canınızı sıksa da servis olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , buzdolabı , kombi ve klima arıza ve bakımların da bizleri arayarak soru ve sorunlarınız da bizlere ulaşabilir ve servis çağırabilirsiniz. Yaptığımız cihazlara garanti imkanı veriyoruz. Yaptığımız cihazlar da tekrar arıza oluştuğu zaman bizleri tekrar arayıp ekiplerimiz gelip arızayı tekrar kontrol edip tamirini ve onarımını yapmaktadır.

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Arızalanan cihazlar da bizleri arayıp arıza kaydı bıraktığınız da gün içerisin de sizlere dönüş sağlayarak gezici ekiplerimiz le gelip sizlerin arızalanan cihazlarına nokta atışı yaparak arızayı tespit edip yerin de tamirini gerçekleştiriyoruz. Yerin de tamiri olmayan cihazlarımız da ise atölyelerimize götürüp orada arızaya bakıp cihazın arızasını giderip ilk gün ki kullanım performansına getirip sizlere teslim ediyoruz. Müşteri odaklı çalışan Ariston servisi her türlü cihazı tamir etmektedir. İşin ehli ustalarla çalıştığımız için yaptığımız cihazlar dan randıman alırsınız.

Ankara da en iyi servis olarak yılların hizmetini veren Ariston servisini arayarak destek alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kazan dönmüyor mu ? , Çamaşır makinesi su almıyor mu ? , Çamaşır makinesi sesli mi çalışıyor ? Bulaşık makinesi leke mi bırakıyor ? , Bulaşık makinesi su alıyor ama yıkamıyor ? , Bulaşık makinesi su boşaltmıyor ? , Buzdolabı soğutmuyor ? , Buzdolabı karlanma yapmıyor ? , Buzdolabı bir dakika çalışıyor duruyor ? ,  Kombi den aşırı ses geliyor ? Kombiden su akıyor ? Gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tedirgin olmadan sizlere en yakın servis olan Ankara Ariston Servisini arayarak destek alabilirsiniz. Ankara nın her semtine hizmet veren servisimiz gezici araçlarımız la sizlere çok yakın.

Ariston Servisi  İletişim

Servisimiz de çalışan ustalarımız kendini sürekli geliştirmekte ve sürekli eğitim almaktadırlar. Yenilenen çağa ayak uydurup sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. İletişim numaralarımız dan bizleri aradığınız da uzman ekiplerimiz le sizlerin bir adım adım ötesindeyiz.

 

Diğer Hizmetlerimiz

Beko Beyaz Eşya Servisi Tamircileri

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Ustaları

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Profilo Buzdolabı  Servisi

Aeg Beyaz Eşya Servisi

Samsung Beyaz Eşya Kombi ve Klima Servisi

Altus Beyaz Eşya Kombi ve Klima Servisi

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Servisimizi haftanın 7 günü arayarak fiyat ve ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilir servisimizden yararlanabilirsiniz. Mağdur kalmamak için bizleri aramanız yeterlidir.

Ankara Geneli Ariston Servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Ankara da ki semtlerden bazıları şunlar; 100. Yıl , Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Altındağ, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Ankara, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cevizlidere, Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Gölbaşı, Demetevler, Dikmen, Emek, Esertepe, Eryaman, Esat, Etimesgut, Etlik, Gaziosman,Cankaya Tuzluçayır, Ufuktepe, Yenimahalle 

Bir önceki sayfamız da ki Ankara Petek Temizleme sayfasına göz atabilirsiniz.