Gaziemir Beyaz Eşya Tamir Servisi

Konak Baymak Kombi Bakım Tamir Servisi

Her Türlü Arıza ve Bakım Tamir İçin Bizi Arayın.

444 2 846

Konak Baymak  kombi tamirci servisi

Konak Baymak kombi tamirci servisi

Isıtma ve sıcak su ihtiyacımızı anında en hızlı şekilde karşılayan kombilerin kullanımı ve uzun ömürlü olmalarından kaynaklı her ev ve iş yerinde sıklıkla kullandığımız eşyalar arasında yer almaktadır. Kombiler elektrik su ve gaz ile çalıştıkları için bakımlarının zamanında yapılması oldukça önemlidir.

Hayati risk  taşıyan kombilerin büyük arıza ve maddi manevi kayıplara sebep olmaması için doğru zamanda doğru kişiler tarafından bakım veya gerekiyor ise onarımları uzman bilir kişiler tarafından detaylı olarak yapılması gerekir.

Kombiler sayesinde yılın her günü her anı sıcak su ihtiyacımız sorunsuz ve en kolay şekilde karşılanırken kışın havaların soğuk olduğu zaman da da petek radyatörler aracılığı ile en kolay yoldan istenilen sıcaklığı anında veren bulunduğu ortamı istenilen derecede ısıtmaktadır.

Kombilerin yıl boyu sürekli durmaksızın çalışması kullanım ömürlerini de yavaş yavaş azaltırken çalışma performanslarında da azalmalar olması olağan bir durumdur. Kombi bakımı ve tamiri için doğru zamanın belirlenmesi oldukça önemli bir detaydır.

Konak Baymak Kombi bakım onarım merkezi

Konak Baymak Kombi bakım onarım merkezi

Baymak kombi ve Baymak klimalarda zaman zaman arıza kodları görülebilmektedir. Cihazların dijital gösterge panellerinde ışık yanıp sönmesi ya da bir kodun belirmesi, her zamanki çalışma performansından farklı olarak bir sorun ile karşılaşıldığına işaret etmektedir.

Bu ve benzeri durumlar da Konak Baymak Kombi Bakım Tamir servisimizi yukarıda ki numaradan arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yararlı olacağını düşündüğümüz beyaz eşya kombi servisi dolandırıcıları yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Baymak kombilerin arıza kodları ve bu kodların anlamlarına bakıldığında şunlarla karşılaşılmaktadır:
E05 hata kodu: Tesisat suyunun sıcaklığını ölçen sensörün arızalı olduğuna işaret eder.

E35 hata kodu: Alev oluşumu arızasıdır. Gaz beslemesinde bir problem olduğu anlamına gelir.
E10 hata kodu: Su basıncının düşük olduğu zaman verilen hata kodudur.

E03 hata kodu: Baca bağlantı noktalarında arıza olduğunda verilen hata kodudur.
E06 hata kodu: Sıcak suyu ayarlayan sensörün değişmesi gerektiği anlamına gelir.

E01 hata kodu: Gaz beslemesinde arıza olduğu anlamına gelir. Bu sorunla karşılaşıldığında gaz vanalarının açık olduğundan emin olunmalıdır.
E02 hata kodu: Termostat sensörü arızadır. Peteklerle ilgili bir sorun olduğunun işaretidir.

Karabağlar Çamaşır/Bulaşık Makinası Servisi

Karabağlar beyaz eşya tamir servisi

Karabağlar beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşyaların hemen hemen hepsi kullanım amaçlarından dolayı beyaz eşyaların kullanımları günümüzde herkes tarafından oldukça önemli bir gereksinimdir. Beyaz eşyalar sayesinde hızlı ve birçok işlerimizi zaman ve enerjiden hatta su israfından büyük oranda tasarruf etmemizi sağlar. Karabağlar Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Tamir Servisimiz de tüm marka model beyaz eşya çamaşır makinesi bakımı tamiri bulaşık makinesi tamiri için hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz.

Beyaz eşya bakımı ve tamirinde hizmet verilen bazı markalar; Arçelik Beko Altus Vestel Regal Bosch  Aeg  Profilo Siemens Lg Samsung Ariston Hotpoint Westınghouse gibi tüm marka ve model cihazların genel bakımı ve tamiri için sizlere tam kalite desteği sağlıyoruz.

Çamaşır makinesi tamir bakım merkezi

Çamaşır makinesi tamir bakım merkezi

Çamaşır makinesi sayesinde tüm çamaşırların temizliğinden çamaşır makineleri sorumlu olduğundan çamaşır makine arızalı durumlarında en kısa sürede çözülmesi için gerekli yerlere başvururuz.

 

Çamaşır makinesinde ki arızaların gecikmeden halledilmesi için servislerden destek almak işimizi kolaylaştıracaktır.Aynı şekilde bulaşık makinesi de gün içinde biriken tüm bulaşıklar kısa sürede elde yıkamadan daha temiz şekilde yıkayarak zamandan sudan büyük oranda tasarruf etmemizi sağlayan bulaşık makineleri elde yıkanması mümkün olmayan yüksek sıcaklıkta ve soğuk suda bulaşıkları el değmeden tertemiz yıkayarak zaman ve enerjiden büyük oranda tasarruf etmemizi sağlar.

Her beyaz eşya kendine özgü kullanım talimatı ve özel bakımı gerektirir. Bunun için işin ehli uzman kişilerden yardım almak her bakımdan avantaj sağlar. Ümraniye çamaşır makinesi tamir servisi içinde hizmet vermekteyiz.

Bornova Klima Servisi Bakım Fiyatları

Bornova  klima bakım servisleri

Bornova klima bakım servisleri

Klimaların ısıtma ve soğutma halleri ve kolay kurulum ve kullanımları sayesinde yaz-kış sıklıkla tercih ettiğimiz eşyaların başında gelmektedir.

Klimaların yazın havanın tüm olumsuz yan etkilerini saniyeler içerisinde gideren özellikle kronik rahatsızlığı olanlar yaşı ve çocuk yaştaki bireyler için klima harikulade yararlı cihazlar oldukları için ev ve iş yerlerinde sürekli kullanılan eşyaların başında yer almaktadırlar. Yaza ve kışa girmeden hemen önce yaptırılan klima bakımları klimaların dönem içimde daha verimli ve düzenli çalışmasını sağlar.

Bornova Klima Servisi Bakım servisimiz de klima bakımı klima fiyatları ve daha fazlası için garantili ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin  memnuniyeti için elinden geleni değil daha fazlasını isteyen servisimizde aldığınız hizmet ve servisimizden memnun kalmamanız durumunda ücretsiz olarak kalite standartları üzerinde hizmet vermekteyiz.

Klima bakımı klima temizliği ne zaman olur ve nasıl olur klima bakım ve tamir fiyatları nedir? Bu ve benzeri tüm soruların yanıtını ve daha fazlasını Bornova Klima Bakım Onarım Merkezimiz de bulacağınızdan endişeniz olmasın.

Klimaların hepsi aynı amaç için kullanılır. Isıtma yada soğutma fakat her klima tipi her yer için uygun olmayabilir. Salon tipi duvar tipi ve genel klimaların her biri kendine uygun yerlerde verimli olarak çalışmaktadır. Bornova Klima Bakımı servisimiz de her model marka klima bakımı klima arızası klima tamiri klima de montaj ve montaj ücretleri 2019-2020 için en güncel en hesaplı ekonomik klima bakım ve işlemleri yapılmaktadır.  İzmir Klima bakım fiyatları 2019 -2020 için bizi arayın.

İzmir Buzdolabı/ İş Yeri Dolabı Tamir Servisi

buzdolabı İş yeri dolabı tamir bakım Servisi

buzdolabı İş yeri dolabı tamir bakım Servisi

Beyaz eşyaların her biri kendine göre özelliklerine göre ayrılmaktadır. İş yeri dolabı (meşrubat dolabı sütlük dolanı kola dolabı et dolabı meze dolabı vb.) ve buzdolabı sayesinde besinlerin uzun süre bozulmadan taze şekilde uzun süre muhafaza ettiği için her ev ve iş yerlerinde en az bir adet bulundurulmaktadır.

Derin dondurucu  iş yeri nofrost soğutucu dolaplar  normal buzdolabı gibi sınırlı oranda yiyeceği depolamaz bunun daha fazlasını kat kat fazlasını alan geniş iç hacmi sayesinde onlarca hatta yüzlerce besini uzun haftalar ve yıllar boyu bozulmadan saklayabilirler. Özellikle elektronik eşyaların hepsi düzenli kullanım ve düzenli bakımlarının yapılması sayesinde kullanım verimi artacağı gibi kullanım ömürlerini iyi yönde iyileştirmektedir.

İzmir Buzdolabı/ İş Yeri Dolabı Tamir Servisi olarak her türlü buzdolabı derin dondurucu iş yeri dolabı arıza motor değişimleri için bizleri arayabilirsiniz. güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olarak bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız.  Ümraniye Uğur servisi içinde bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Derin dondurucu arızaları için hızlı ve garantili çözüm önerileri sunuyoruz. İşinde eğitimli uzman her biri sertifikalı uzman beyaz eşya ustaları ile sizlere beyaz eşya tamirinde % 100 güvence ve kalite sağlıyoruz. Sıradan yapılan beyaz eşya tamirleri zaman ve para kaybı yanı sıra beyaz eşyalarınızda ki hasarı dahada büyütme riski teşkil etmektedir.

İzmir Kombi Klima Bakım Onarım  Merkezi

Kombi klima bakım tamir merkezi

Kombi klima bakım tamir merkezi

 

İzmir de çeyrek asra yaklaşan teknik servisimizde her marka model kombi ve klima bakımı ve tamiri garantili olarak yapılmaktadır. İzmir Kombi Klima Bakım Onarım Merkezimiz de baktığımız bazı klima markaları;

Arçelik Beko Altus Vestel Regal Bosch  Aeg  Profilo Siemens Lg Samsung Ariston Hotpoint Westınghouse ve kombi markaları; DemirDöküm,ECA, Baxi, Baymak, Beko, Ariston, Airfel, Auer,Ferroli, Buderus, Alarko, Baykan, Viessmann, Protherm, Vestel, Vaillant, Bosch, Arçelik,Süsler marka model ayırt edilmeksizin tüm kombi ve klima bakımı tamiri için garantili hizmet sunuyoruz. 

İzmir Kombi bakım fiyatları klima bakım tamir fiyatları için güncel ve en hesaplı fiyatlarımızı görmeden karar vermeyin. aynı zaman da İstanbul kombi bakım fiyatları içinde bizleri arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz.

 

 

 

 

Ankarada Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Diyarbakır Bağlar  Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi Semtleri
• Alipınar • Körhat Selahattineyyubi
Diyarbakır Bağlar Mahalleleri
5Nisan Mahallesi • Ağaçgeçit Mahallesi • Alipınar Mahallesi • Bağcılar Mahallesi • Batıçanakçı Mahallesi • Çiftlik Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gömmetaş Mahallesi • Kaynartepe Mahallesi • Kolludere Mahallesi • Körhat Mahallesi • Mevlanahalit Mahallesi • Muradiye Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Şeyhşamil Mahallesi • Topyolu Mahallesi • Yeniköy Mahallesi • Yunusemre Mahallesi

Diyarbakır Yenişehir Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi Semtleri
Cumhuriyet / Şehitlik Yenişehir
Diyarbakır Yenişehir Mahalleleri
• Alpu Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dicle Mahallesi • Dokuzçeltik Mahallesi • Dökmetaş Mahallesi • Dönümlü Mahallesi • Elidolu Mahallesi • Eser Mahallesi • Fabrika Mahallesi • Feritköşk Mahallesi • Gürdoğan Mahallesi • Güvendere Mahallesi • Güvercinlik Mahallesi • Güzelköy Mahallesi • İlbaş Mahallesi • Kesikağaç Mahallesi • Kooperatifler Mahallesi • Sancar Mahallesi • Şehitlik Mahallesi • Tanışık Mahallesi • Üçkuyu Mahallesi • Yenişehir Mahallesi • Yolaltı Mahallesi • Yukarınasırlar Mahallesi • Yüksek Mahallesi

Diyarbakır Kayapınar geneli hizmet verdiğimiz  Beyaz Eşya, Kombi Klima Bakım  Tamir Servisi Semtleri ve Mahalleleri
• Barış Mahallesi • Huzurevleri Mahallesi • Peyas Mahallesi
Kayapınar Mahalleleri
Diyarbakır Kayapınar Köyleri
• Avcısuyu Köyü • Baykara Köyü • Cumhuriyet Köyü • Devedurağı Köyü • Dikentepe Köyü • Esentepe Köyü • Güleçoba Köyü • Harmanardı Köyü • Hatipoğlu Köyü • Kaldırım Köyü • Karayakup Köyü • Keklik Köyü • Petek Köyü • Sağkulak Köyü • Taban Köyü • Tosunlu Köyü • Yeniözerli Köyü

• Balıkçılarbaşı • Kıtılbır • Merkez Köyler • Özekli • Suriçi
Sur Semtleri
Diyarbakır Sur Mahalleleri
• Abdaldede Mahallesi • Alipaşa Mahallesi • Bağpınar Mahallesi • Bahçecik Mahallesi • Camikebir Mahallesi • Caminebi Mahallesi • Cemalyılmaz Mahallesi • Cevatpaşa Mahallesi • Dabanoğlu Mahallesi • Doğuçanakçı Mahallesi • Fatihpaşa Mahallesi • Gencan Mahallesi • Gölpınar Mahallesi • Hacıosman Mahallesi • Hasırlı Mahallesi • Havacılar Mahallesi • Hızırilyas Mahallesi • İskenderpaşa Mahallesi • Karabaş Mahallesi • Kardeşler Mahallesi • Kıtılbır(Kıtılbıl) Mahallesi • Köprübaşı Mahallesi • Köşk Mahallesi • Kuşburnu Mahallesi • Kuşlukbağı Mahallesi • Lalebey Mahallesi • Melikahmet Mahallesi • Pınardüzü Mahallesi • Piderbaba Mahallesi • Sarıkamış Mahallesi • Savaş Mahallesi • Süleymannazif Mahallesi • Süngüler Mahallesi • Tavuklu Mahallesi • Yeşilköy Mahallesi • Yiğitçavuş Mahallesi • Yukarıkılıçtaşı Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Ziyagökalp Mahallesi
Sur Mahalleleri