Kuşadası ECA Servisi

 ECA Servisi Kuşadası

0554 166 1868

Kuşadası Eca Kombi Klima Servisi

Kuşadası Eca Kombi Servisi

 

Kuşadası ECA Klima Servisi

Hem yaz sıcaklarından hem de kış soğuğundan koruyan bir cihaz olarak özellikle evlerde konfor sağlayan klimaların düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmeniz cihazın daha uzun süreli kullanılabilmesi bakımından büyük bir önem taşır.

Peki klima bakımı ne zaman yapılmalı ve kimlere yaptırılmalıdır? Pek çok kişi klima bakımlarını atlatıyor olsa da aslında klimaların daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi bakımında bakım zamanına ve bakım yapacak kişilere dikkat etmek gerekmektedir.

Klima bakımları işinin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştirilen işlemlerdir. Bu bakımlar sırasında cihazınızın tüm değerleri kontrol edilmekte, iç temizliği yapılmaktadır. Bu bakımların ne zaman yapılacağı da çok önemlidir. Kışın ortasında ya da yazın ortasında bakım yaptırmanızın herhangi bir faydasını görebilmeniz mümkün olmayacağı gibi bakım sırasında cihazınızın kullanılamaması da sorun yaratacaktır. Bu yüzden klima bakımı ne zaman yapılmalı dediğinizde en uygun zamanın evdeki klimalar için yılda iki defa olmak üzere özellikle kış ve yaz mevsimleri başlamadan evvel yapılmalıdır. Çünkü bu mevsimlerde kullanım artacaktır ve sorunsuz bir şekilde çalışması için kullanım öncesi bakımdan geçirilmesi gerekmektedir.

Peki, bu bakım sırasında ne gibi işlemler yapılır? İlk olarak cihazlarda basınç değerinin kontrolü sağlanmaktadır. Daha sonra elektrik tesisatı kontrol edilir. Cihazın tüm bağlantıları dikkatlice kontrol edilip fan pervanelerinin temizliği yapıldıktan sonra da eğer gerekiyorsa hava filtresi değişimi gerçekleştirilir. Bu sebeple klima bakımlarının işinin ehli profesyonel klima servisleri tarafından yapılması gerekmektedir.

Eğer bakım zamanlarını unutacağınızı düşünüyorsanız çalıştığınız servisten bakım zamanı hatırlatma hizmeti talebinde bulunmanız cihazınızın size sorun çıkarmadan problemlerini çözebilmek bakımından önemlidir.

Klima bakım zamanı geldiği halde klimalarınızın bakımını yaptırmamanız durumunda klimanızda tamiri güç ve daha masraflı olacak sorunlar oluşması söz konusu olabilmektedir. Özellikle klimalarınızın orijinal parçalarında sorun yaşamamanız adına cihazınızın periyodik bakımlarına önem vermeniz daha fazla para kaybetmemeniz açısından önemlidir. Bunun yanı sıra klimalarınızda biriken toz parçaları ve bakterilerin kullanıma başladığınız zaman hastalık yapmaması bakımından da bakımını kullanmaya başlamadan evvel yapmanız gerekmektedir. Önceki kullanımdan kalan bakterilerin size tekrar hastalık etkeni olarak dönmemesi açısından bu konuya dikkat etmeniz gerekir.

Kuşadası ECA Kombi Servisi

Kombi Bakımı
Kış mevsiminde kombinizin sorun yaratmaması rahat ve sorunsuz bir kış sezonu için mutlaka kombilerinize bakım yaptırın.
Kombi bakımı nedir? Kombiye nasıl bakım yapılır? Bakım esnasında neler yapılmalıdır? kafanızda oluşan bu tür sorulara  bulabilirsiniz.
Bakım için evinize gelen servis bir elektrik süpürgesi isteyip kombinin içindeki tozları 5-10.dk içinde çekip 20-25 lira alıp gidiyorsa bu bakım değildir.!

Dolgun doğalgaz faturalarıyla karşılaşmamak için senelik olarak mutlaka kombi bakımınızı yaptırmalısınız. Bazı radyatörlerin az ısıtıp, bazılarınınsa yarısının soğuk yarısının sıcak olduğu görülür. kombi servisi olarak siz kombi klima kullanıcıların merkez ilçelerine fiyat farkı olmaksızın 7/24 aşama servis arıza bakım çalışmaları vermekteyiz. Personellerimiz yıllık olarak belli periyotlarda teknolojik gelişmeleri de yakından takip edebilmek adına eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Kombi servisi ekibi genel olarak kombi bakımı ve kombi tamiri adına her uygulaması başarılı bir boyutda gerçekleştirmektedir.

Her marka kombiniz için orijinal ve garantili parça desteğimiz bulunmaktadır. Servisimizin sunduğu kaliteli işler aynı zamanda sizlere garantili olarak sunulmaktadır. Tesisata Kimyasal Dokerek Kombinin Sirkulasyon Pompası ile Kimyasalın Peteklerde Dolastirildiktan Sonra Suyun Bosaltilip Tekrar Su Basilmasi. Kombinin yaygınlaşmadığı dönemde zahmetli bir iş olsa da önce kömür / odun tedarik ederdik. Müşterinin kombi cihazını daha verimli kullanabilmesi için aşama servis elemanlarımızca bilgi verilir. Haftanın her günü hafta sonlarıda dahil olmak üzere sunduğumuz hizmet bir telefon kadar uzağınızda nın tüm ilçeleri dahil olmak üzere kombi ve petek temizleme servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Kombi Tamircisi Servisi için 4 servis aracımızla tüm merkez ilçelere hizmet vermekteyiz. kirlenme olasılığına göre her yıl veya en geç iki yılda bir bakım yaptırmanız kaçınılmazdır. Atık gaz fan ile iç borudan dış ortama cebri olarak atılırken, dış borudan da yanma havasını yanma odasına çeker.

Belki her yıl temizlik yaptıran müşteriler vardır bunun sebebini ben radyatörün kalitesine bağlanması sebeb olabilir. Kombi ve Petek temizleme saha ekibimiz, bir telefonla evinize kadar gelip temizlenmeye ihtiyacı olan petekleri düzgün işlemleri ile tespit ederek temizleme işlemini gerçekleştirirler. Firmamızın da uyguladığı ve giderek yayılan ilaçlı petek bakımı ile kalorifer tesisatı temizliği yaptırabilirsiniz. Bizimle petek temizleme, kombi bakımı, kombi ve petek temizliği çözümleri, petek temizleme, petek yıkama, , tesisat temizleme alanında bilgi almak için geneli telefondan iletişim kurabilirsiniz. Tesisat içerisindedeki bu yabancı maddeler suyun gidiş ve dönüşünü kötü yönde etkiler. Bütün sistemde kimyasal yeteri kadar dolaştırıldıktan sonra, kimyasal katılmış su sistemden uzaklaştırılır.

Sonuç itibari ile her bir petekte yaklaşık 1 saat kadar dolaşmaktadır ve tesisatdan kirli su olarak geri akıtılmaktadır. Her zamanki ayarda olan kombinizi ev ısınmadığından; kombinin derecesini yükseltirsiniz, ancak petekler arası ısı alışverişi olmadığından sizler ne yaparsanız yapın, o petekler istenilen ısıyı vermeyecektir. Kombi cihazına en yakın olan ilk petek diğerlerine göre daha çok ısınmaktadır. Kuşadası  servis için telefon numarası ile 7/24 ulaşabilirsiniz. En çok şikayet peteklerin yarısı ısınmıyor sorunudur, bu boyut peteklerin kireç bağladığının göstergesidir..