Ankara Eryaman Petek Temizleme

Ankara Eryaman Petek Temizleme

0312 4184007

Ankara Keçiören Kombi ve Petek Temizliği

Ankara Keçiören Petek Temizliği

Ankara Eryaman Petek Temizleme Servisi olarak sizlere petek ve kombi temizliğiniz düzenli olarak bakım yaptırmanızı önemle belirtiriz. Çünkü petek temizliği yapılmadığı ve ihmal edildiği takdirde oldukça ciddi sorunlara ve maliyeti yüksek faturalara sebep olacaktır. Peteklerinizin kireçlenmesi sonucu da kombinizinde ömrü kısalacak ve yeterli ısınmayı da sağlayamayacaksınız anlamına gelmektedir. Bütün bunların yanı sıra peteklerimizin kirlendiğini nasıl anlarız? Eğer peteklerinizin bir kısmı ısınıyor diğer kısmı soğuk ya da üst kısım ısınıyor ancak alt kısımlarda ısınma sağlanamıyorsa ve yeterli ısıyı elde edemiyorsak anlamalıyız ki bu durum bizi peteklerimizi temizletmemiz gerektiği işaretini vermektedir.

Ankara Eryaman Petek Temizleme Servisi nde petek temizliği cihazlarla ve kimyasal ilaç kullanılarak yapıyoruz. İlaçlarımız TSE belgeli olup peteklerinizin zamanla kireç bağlamaması için yılda 1 kez yaptırırsanız ısınma konusunda yüzde yüz tasarruf ve randuman sağlarsınız ve rahat edersiniz.

Bazen güya herkes kendi evinde petek temizliğini zannederek peteklerdeki havayı almak yana vanalarını açarak içindeki pis suyu boşaltmak isterler ancak bu petek temizliği için bir çözüm değildir. Peteklerin içindeki sular zamanla toksitlenme ve kireçlenmeye sebep olarak suyun kirlenmesi sonucu petekler tıkanır. Isınma sağlanamadığı gibi kombilerimize de zarar verip ömrünü kısaltmaktadır. Asıl yapmamız gereken yukarıda belirttiğimiz gibi kimyasal ilaçlarla vakumlayarak içindeki pis suyu tamamen boşaltıp kimyasal ilaç dökmek yöntemiyle de içindeki bütün kireçlenme ve toksitlenmeleri yok ederek ısınmayı ve tasarrufu sağlayabiliriz.

Ankara Eryaman Petek ve Kombi Bakım Temizleme

Zamanla temizlenmeyen petekler içindeki kireçlenme nedeniyle suyumuzdaki tazyiki de etkileyecek ve suyumuzdaki tazyikte yok olmaya başlayacaktır. Kısaca belirtmemiz gerekirse düzenli petek temizliği yani yılda 1 kez şarttır. Bizim teknik servisimiz ve ekibimiz her daim hizmetinizdedir. Arızanızı bize bildirdiğiniz taktirde gün içerisinde muhakkak ulaşım sağlanacak ve sizin cihazınızdaki arıza kısa sürede tamir edilecektir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Servislerimiz zamanında müdahale ve başarılı ustalarıyla her zaman hizmetinize hazırdır. Haftanın her günü hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir. Isınma sistemini kolaylaştıran ve ısının dağıtım merkezi olarak bilinen kombiler kış aylarının vazgeçilmezidir. Isı verimi arttırmak ve ısı seviyesini en yükseğe ulaştırmak için peteklerin temiz ve suyun saf olması gerekir. Isınma sistemini zorlaştıran tortu, çamurlaşmış su  ve kombi tesisatı içerisindeki diğer maddeler ısının düşmesine neden olur. Bu nedenle petek temizleme oldukça önemlidir. Özellikle radyatörlerin alt kısmına çökerek suyun hareket etmesini zorlaştıran maddeler kombiyi zorlayarak doğalgaz enerjisinin fazla tüketilmesine neden olmaktadır. Kombi ve kalorifer peteklerinin uzun ömürlü olması için yıllık periyodik zaman diliminde bakım yaptırılması gerekir.

Evdeki kombi ve petek bakımların hiç yaptırılmamış olduğunu düşünürsek hemen petek temizliği yaptırılması gerekir. Yaptırılan tarih sonrası ( 1 yıl) sonrasında bakımların yeniden yapılması gerekir. Yani her yıl bakımların yaptırılması gerekir. Radyatör üzerinde bulunan vanalara reglaj ayarı yaparak bütün odalarda sıcaklık derecesi aynı oranda eşit olarak dağıtımı gerçekleştirilir.

Petek ve radyatör temizleme yapılırken makineli ve kimyasallı temizlik en etkili yöntemdir. Tek bir radyatörden makine bağlantısı yapılarak başka bir radyatörün sökülmesine gerek duyulmayan bu yöntem ile ortalık kirletilmeden işlem tamamlanır. Kombi filtre temizliği ise tesisat borusu üzerinde bulunan kombinin altında, genellikle en sağda bulunur. Filtre boru üzerinde tortu vb. maddeleri tutarak tesisata gitmesini engeller. Bu nedenle filtre oldukça önemlidir Filtreyi 2 ayda bir temizleyerek radyatörlerde zamanla oluşan tortuları dışarı çıkartabiliriz.

Sitemizden metod servis ile ilgili daha ayrıntılı bilgi ya da çağrı merkezimizden hemen randevu alabildiğiniz gibi Kombi Servisi için bizi Ankara geneli arayabilirsiniz. Alanın da uzman personelimiz ile kombi problemlerinize anında çözüm bularak mağduriyetinizi tamamen ortadan kaldırıyoruz. Kombi Tamiri Ankara bu ve benzeri durumlarda Kombi tamiri ihtiyacı duyabilirsiniz. Bilinen, geniş servis ağı olan ve güçlü firmaların ürünlerini tercih edin ve mutlaka TSE damgası arayın. Çalışanlarımızdan alacağınız hizmet, sadece bir telefon kadar uzağınızda. Periyodik olarak ( sözleşmeli olarak ) yaptırılmayan petek temizliği, kombi ve kaloriferlerdeki tıkanıklığa sebep vermektedir. Ankara birçok ilçesine ve semtine kombi servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. İvedik Organize sanayii ve diğer tüm ilçelerimizdeki tüm kombi arızalarınız için bizi arayabilirsiniz. Kombi bakımı hem kombinin ömrü için hem de sizin sağlığınız için yapılması gerekir. Firmamız müşteri odaklı politikası ile siz müşterilerimize hizmet vermekte ve meydana gelecek her sıkıntıda yanınızda yer almaktadır. Ankara tüm ilçelerine hizmet vermekte,hizmetlerimizde her zaman en ekonomik ve sizin için en kullanışlı çözümleri üretmekteyiz. Ankara Petek Temizleme Servisi olarak en uygun ve etkili yöntem müdahaleyi güvenlikli bir boyutda gerçekleştirmekte bunun dışında mevsim geçişlerinde güvenli bir sezon başlangıcı için temizlik ve bakım işlemlerini farkı ile sunmaktayız. Ankara Kombi Bakım Ücreti-Fiyatları olarak da kesintisiz hizmet vermekteyiz. Kombi bakımı için yetkili bir servisle görüşmek kusursuz faaliyetler içinde yer alıyor. Ankara iklimi sebebi ile kışları oldukça sert ve soğuk geçmektedir kışları soğuk olan bu memlekette işlerinden ya da sokaklardan evlerine gelen Ankaralılar sıcak bir evin ne kadar önemli olduğunu iyi bilirler.