İlker Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası 444 28 46

İlker Elektrikçi Ustası Elektrik Uydu Arıza Tamir Servisi Ankara

444 2 846 

Elektrik tesisatınızda ya da uydularınızda arıza yaşamanız durumunda arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Evlerde en çok yaşamış olduğumuz sigorta atması, prizlerden yanık kokusu gelmesi, prizlerin yerinden çıkması, ampullerin

Elektrik arızası

sürekli olarak yanması patlaması, kıvılcım çıkması gibi ve daha benzeri bir çok elekltrik arızasında kendiniz müdahale etmemeli bir ustadan yardım almalısınız. Elektrik arızaları basite indirgenecek sorunlar değildir. Kıvılcım yanıcı bir şeye sıçradığı zaman evinizde yangın çıkartabilir. Ya da yerinden çıkan prize elinizle müdahale etmeniz durumunda elektrik çarpabilir.

Evin prizlerine gelen elektriğin voltajı oldukça yüksek olduğu için size zarar verecektir. Sürekli olarak sigortanın atması da evinizde ki beyaz eşyalar olsun diğer elektrikle çalışan cihazlar olsun hepsinin bozulmasına neden olabileceği için yüksek meblağlı masraflara girmenize neden olacaktır. Bu tarz sorunlarla karşılaşmanız durumunda zarar artış göstermeden bir yetkiliden yardım almanız en doğru karar olacaktır.

Arıza durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Pursaklar Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlker Su Tesisatı Kanal Açma ve Cihazla Su Kaçağı Bulma Ankara

İlker bölgesinin tamamına hizmet veren ustalarımız evlerinizde yaşayacağınız kanal tıkanıklığı ya da su kaçağı bulma hizmetlerini her gün sağlamaktadır. Evlerde yaşanan kanal tıkanıklıkları oldukça tehlikelidir. Çünkü tıkanan kanallardan dolayı evi su basma ihtimali vardır. Evi su basması durumunda eşyalar kullanılamaz hale

Kanal açma

gelecektir. Bir çok masrafa neden olacaktır. Bu nedenle evde yaşayacağınız kanal tıkanıklığı gider tıkanıklığı gibi durumlarda ustalarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Evlerinizde yaşanan kanal tıkanıklığı sorunlarında kendiniz müdahale etmeye çalışsanız bile bu sorunu gidermekte zorlanabilirsiniz. Çünkü kanal tıkanıklıkları evdeki ufak çaplı kimyasallarla ya da başka türlü aletlerle giderilecek türden değildir.

Ustalarımız tıkanıklığı gidererek kanal temizliğini sağlamaktadır. 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. 

Ayrıca firmamız Serhat Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlker Diafon Sigorta Pano Avize Montaj İnternet Hattı Tamircisi/Dükkanı

İlker bölgesinde ikamet eden her müşterinin arızasını gidermekte olan ustalarımız avize montajı olsun diafon arızası olsun

İnternet hattı

internet hattı tamiri olsun bir çok hizmet sağlamaktadır. İnternet hattında arıza yaşamak evde ki her bireyin rahatsız olmasına neden olacaktır. İnterneti günümüzde 7 den 70 e herkes kullandığı için internette arızadan kaynaklı bir kullanamama durumu söz konusu olursa bu durum evdeki herkesi etkiler.

Evlerinizde ya da ofislerinizde yaşayacağınız her türlü arızada ustalarımızdan yardım talep edebilirsiniz. 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Birlik Mahallesi Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.