Aktepe Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

Aktepe Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

0312 4184007

Kuşadası Vestel Beyaz Eşya Servisi

Kuşadası Vestel Beyaz Eşya Servisi

Aktepe Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak beyazeşya tamirinde en deneyimli ve yetenekli ustalarıyla ile kusursuz ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Teknik servis ve tamir konusunda uzman kadromuz sayesinde hızlı ve kaliteli teknik servis desteğini Ankara nın her bölgesinin tamamına vermekte ve arıza kaydı bırakmanız durumunda aynı gün ihtiyaç sahibinin yanında yer almaktayız. Firmamız haftanın her günü hizmetinizde olup bizleri hafta içi ve hafta sonu her zaman servis numaralarımızdan arayarak sizlere ulaşmamımızı sağlayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Servis numaramız 0312 4184007 nolu telefonumuzu arayarak teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Çeşitli bölgelerdeki teknik servis ekibimizle Ankara nın her yerine haftanın her günü teknik servisimiz hizmet vermektedir.

Aktepe Vestel Beyazeşya Tamir Bakım Servisi

Akdere AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

Akdere AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

Aktepe Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak bünyemizde çalışan ekibimiz her zaman kendini yenileyen ve günümüz teknolojisine göre ustalaşarak bütün beyaz eşyalarınızı en iyi ve kaliteli şekilde tamiri için hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir ve her zaman müşterinin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Aktepe Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak  yapmış olduğumuz hizmetler bu kadarıyla da sınırlı değil  bunların bir kaçına örnek verecek olursak ; Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi Servisi, Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Samsung Çamaşır Makinesi Servisi, Beko Çamaşır Makinesi Servisi, Altus Çamaşır Makinesi Servisi, Indesit Çamaşır Makinesi Servisi, Vestel Çamaşır Makinesi Servisi, Hoover Çamaşır Makinesi Servisi, LG Çamaşır Makinesi Servisi, Siemens Çamaşır Makinesi Servisi, Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi, Profilo Çamaşır Makinesi Servisi, Regal Çamaşır Makinesi Servisi, Bosch Çamaşır Makinesi Servisi, Finlux Çamaşır Makinesi Servisi, AEG Çamaşır Makinesi Servisi, Grundig Çamaşır Makinesi Servisi, Hotpoint Çamaşır Makinesi Servisi, Vestfrost Çamaşır Makinesi Servisi vb. gibi bir çok hizmetimiz de bulunmaktadır.

Abidinpaşa AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

Abidinpaşa AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

 Aktepe Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Teknik Servisi

Aktepe Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisimiz beyazeşya tamirinde bütün markaların buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima ve kombi, fırın gibi ürünlerimizin tamirini gerçekleştirmekteyiz. Bazen buzdolabımızda soğutmama problemleri oluşabilmektedir. Bunun nedenleri arasında kapağının iyi kapanmaması, buzdolabımızdaki gaz kaçakları nedeniyle gazının bitmesi ya da buzdolabımızın rutin şekilde temizlik ve bakımının yapılmaması bunlara neden olabilmektedir. Yine klimalarımızın pervanelerindeki kırılma ya da iyi çalışmaması, zamanla klimanın gazının bitmesi ya da gaz kaçakları nedeniyle klimalarımızda soğutmama problemleri ortaya çıkmaktadır. Kombilerimizde zaman zaman suyu ısıtamama, sıcaklık barınının çok düşmesi, vanalarından ve borularan su sızıntıları şeklinde birçok arızayla karşılaşılmaktadır. Düzenli olarak kombimizin ve peteklerimizin her iki yılda bir temizlik ve bakımını yaptırırsak çoğu sorunlardan da kurtulmuş oluruz ve kombimiz daha sağlıklı ve uzun ömürlü çalışır.

100. Yıl Kombi Tamir Bakım Servisi

100. Yıl Kombi Tamir Bakım Servisi

Aktepe Vestel Klima Kombi Tamir Servisi

Aktepe Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak Bulaşık makinesi suyu alamıyor ve yıkamaya geçemiyorsa öncelikle şunlara dikkat etmek gerekir. Su giriş valfi , Pompa motoru, Emniyet sivici, Su musluğu, Makinenin içindeki su hortumları yerinden çıkmış olabilir. Su vantili bozulduğu zaman makinemiz su almaz bunun için öncelikle makinenin vantılini kontrol etmeliyiz. Pompa motorunda arıza var ise, bu parçanın görevi makinedeki suyu boşaltmaktır, ancak pompa kontak yapıp arıza verirse, makine bu tür sorunlar yaratabilir. Bu yüzden su pompası kontrol edilmelidir. Emniyet sivicinde arıza varsa, Emniyet svici her marka ve modelde emniyet sivici bulunmayabilir, ancak emniyet svici bulunan makinelerin bu parçasının da kontrol edilmesi gerekir. Çünkü makinenin su almama problemi, emniyet sivicinin bozuk olduğunun  göstergesi olabilmektedir. Su musluğumuzun da bir sıkıntısı varsa Makinenizin bağlı olduğu su musluğundan su gelip gelmediğini kontrol ediniz. Bunun için makinenizin bağlı olduğu musluktan söküp , musluğu açın ve su gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekir. Makinenin içindeki su hortumları yerinden çıkmış olabilir. Bulaşık makinenizin içinde su bağlantısı sağlayan bir çok su hortumu bulunur , makinenizi açıp  bu hortumları kontrol ettikten sonra hortumlardan birinin yerinde çıkıp çıkmadığını kontrol edilmeli. Yerinden çıkmış olan hortum var ise sıkıştırıp , sabitlenmelidir. Kısaca söylemek gerekirse bütün cihazlarımızın rutin bakımına dikkat edilirse daha uzun ömürlü kullanım sağlayabiliriz. Buzdolabı Tamircisi-Servisi olarak hizmetimize devam etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz diğer semtler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Dikmen Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Ankara Maltepe, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ankara Atapark, Keçiören Ufuktepe, Çayyolu Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Toki Turkuaz, Ankara Sincan, Şentepe Yenimahalle, Yükseltepe, Ayvalı Keçiören, İncirli, Etlik Ankara, Keçiören Bağlum, Sanatoryum Keçiören, Natoyolu mamak, Abidinpaşa ankara, Cebeci, Dikimevi, Saime Kadın, Hasköy ankara, Pursaklar ankara, pursaklar saray, mecidiye keçiören, pınarbaşı mahallesi, keklikpınarı dikmen, Demetevler ankara, Batıkent Ankara, çakırlar batıkent, Eryaman Ankara, Ergazi ankara, şaşmaz ankara, İvedik organize sanayi, ostim, Keçiören Basınevleri, Danişment keçiören, Mamak Akdere, Keçiören Aktepe, Kızlarpınarı Keçiören, Dutluk keçiören, şose keçiören, iskitler ankara, ulus ankara, kızılay ankara, samanpazarı ankara, kurtuluş ankara, zerdalitepe mamak, yeşilbayır mamak, bogaziçi mamak ankara, kayaş ankara, mamak hüseyingazi, mamak karapürçek, altındağ ankara, siteler ankara, bülbülderesi esat çankaya, gaziosmanpaşa çankaya, ulus rüzgarlı, dışkapı ankara, Aydınlıkevler ankara, Keçiören Esertepe, piyangotepe Keçiören de hizmet vermekteyiz.