Eca Kombi f7 ve Eca Kombi f5 Hatası 444 28 46

Servis Çağır: 444 28 46

ECA Kombi 5 Hatası Tamiri

Eca Kombi servisi kombi tamiri arızası meydana geldiğinde hata koduna göre tamir işlemi yapar. Eca Kombi Hata koduna yönelik yapılan işlemler zamanında kombiden tasarruf edilmeye olanak sağlanır.

ECA kombi 5 hatası genellikle  hava akışından meydana gelir.

Bunun birçok sebebi vardır.

  • ECA kombi bacası tıkalı olabilir.
  • ECA kombi bacası yerinden çıkmış olabilir.
  • ECA kombi bacası tıkalı olabilir.

Sorunun baca tıkanıklığından kaynaklanan bir sorun olması  durumunda kombi servisi tarafından baca temizliği ya da baca tamiri işlemi yapılır.

ECA kombi 5 arızası  bacadan kaynaklanmıyor ise, fan motoru kontrolü yapılır.

  • Fan motoru arızalı olabilir.
  • Fan motorunu devreye sokan elektronik kartta arıza olabilir.

Arızanın fan motorundan oluştuğunun tespit edilmesi ardından fan motoru değişimi gerekebilir. Arıza  anakart ise  anakartın da değişmesi gerekebilir.

Eca Kombi servisimiz özellikle sizinde yaşamış olduğunuz birçok hata kodu ve kombi arızalarında bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Servisimiz her zaman deneyimli uzman ekip ve kadrosu ile sizlere kesintisiz hizmet verecektir. Haftanın 7 günü bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca kombi marka farkı gözetmeksizin tüm markalara kesintisiz kaliteli hizmet sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz markaları içerisinde özellikle; arçelik, beko, buderus, baymak, demirdöküm, Vıesman, Vaillant, Auer, Vestel gibi markalar ve ismini sayamadığımız birçok markaya teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Lambert Kombi Servisi Konya 444 28 46 yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.