Kombi Bakımı Kaç Lira Kombi Bakımı Kampanya Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846

Servis Çağır: 444 2 846

Kombi Arıza  Bakım Tamir Fiyatı

Kombi Arıza  Bakım Tamir Fiyatı

Kombi Arıza  Bakım Tamir Fiyatı

Büyük bir konfor sunan ve birçoğumuzun tercih ettiği kombiler düzenli bakım yapılması gereken cihazlardır.

Kombilerin bakımı yapılmadığı takdirde oluşabilecek tehlikeli arızalara yol açabilir. Bu sebeple kombi bakımı yapıldığı takdirde tespit edilerek tamir ve onarımın yapılması için profesyonel servisimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Eğitimli ve deneyimli ekip ve personellerimiz ile kombi bakımı ve arızaların giderilmesini büyük bir kalite ile yapmaktayız.
Servisimiz sağladığı hız ve kaliteli servis anlayışı ile birçok yere hizmet vermektedir.

Kombi Bakımı Yaptırmalı mıyız?

Kombi cihazları ortalama 20- 25 yıl önce  geldiler. Buna rağmen ülkemizde kombi kullananların sayısı oldukça düşüktür. Ülkemizde ortalama olarak kullananların sayısı 15 milyon civarındadır. Kombi Bakım yaptıranların sayısı ise yaklaşık kullananların %10 luk dilimini teşkil etmektedir.

Kombi bakımı mutlaka yaptırılmalı Çünkü;Kombiler elektronik cihazlardır. Dolayısıyla böyle bir cihazın hiç bir şey olmasa bile bu kadar sürekli yıllarca durmaksızın çalışan bir cihazın  arıza yapmaması, tehlikeli olmaması mümkün değildir.

 

 

 

hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bizleri arayarak müşteri temsilcimize sorabilirsiniz. Müşteri temsilcimizi ve servis ekiplerimiz haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermektedir.

Ayrıca Kombi Genel Bakım Fiyatları Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846 yazı içeriğimize göz atabilirsiniz.i

Ne Zaman Bakım Yaptırmalıyız?

Ne Zaman Bakım Yaptırmalıyız

Ne Zaman Bakım Yaptırmalıyız

Havaların soğuması ile  birlikte kombi arıza tamir bakım işlemleri, artmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kış aylarında kombilerin  yüksek performans göstermesi ile birlikte arızanın önüne geçerek oluşan  mağduriyetleri gideriyoruz. Bu sebeple de kombi bakım zamanı olarak, kış ayına girmeden sonbahar aylarında yaptırılmasını daha avantajlı olarak görüyoruz.

Zaman aralığı olarak ta,cihaz durumuna ve kullanıma göre yılda en az 1 kez kombi bakımı yaptırmalıdırlar.

Kombi Bakımı ve Petek Tesisat Temizleme Fiyatları Ne Kadardır?

Kombi Bakımı ve Petek Tesisat Temizleme Fiyatları

Kombi Bakımı ve Petek Tesisat Temizleme Fiyatları

Kombi Bakım Ücretlerimiz, cihaz tipine ve kapasitesine göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Kombi bakımı, evin m2 sine ve petek sayısına göre  değişkenlik göstermektedir. Kombi bakımı dediğimiz işlemler aslında, kombinin temizliği değildir. Kombi bakımı öncelikle kombinin doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığını, arıza yapma olasılığını tespit edip ve bunun önüne geçilmesidir. Arızaların önüne  kombi iç temizliği ile değil parça değişimi yada kullanım önerileri ile olur.

Kombi bakımında öncelikle  yapılması gereken piyasada yapılan kombi bakım fiyatları ile farklılık gösterir.

AyrıcaHermetik Kombi Bakımı 75 Lira Telefon 444 2 846 hakkındaki detaylı içerik yazımızı okuyarak teknik bilgi edinebilirsiniz.

Kombi Bakımı Yapılışı;

  • İlk önce kombi düzgün bir şekilde çalışıyor mu kontrolü yapılır.
  • Sıcak su devresinin düzgün  şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.
  • Bu işlemler akabinde radyatör devresi doğru çalışıp çalışmadığı kontrol edilerek; sirkilasyon pompası,3 yollu vana,ntc ptc sensörleri ile dönüş filtre kontrolü yapılır.
  • Kombi hava akışı doğru mu? . Fan kanatçıkları temizliği doğru şekilde yapılıp,baca bağlantıları,hava prosestatı kontrolü,gaz akışı ve modülasyonu ile gaz grubu ayarı yapılmalıdır.
  • Sensörler  yüksek sıcaklıklara maruz kaldıkları için yüzeylerinde toz ve partüküller oluşur.Bu partüküller ısıyı net algılamasına sebep olur. Dolayısıyla çok yüksek miktarda gaz tüketerek, yüksek doğalgaz faturaları ödemek zorunda kalabilirsiniz.
  • Tüm kontroller yapıldıktan sonra kombinin  düzgün bir şekilde çalışabilmesi için sensörlerin kontrol edilip değişmesi gerekir. Bunun  yanı sıra ısınan suyun sistemde rahat dolaşım sağlaması  için dönüş filtresinin temizliğinin yapılması gerekir.
  • Kombi bakımı asıl  amacı budur. Hem kombinin değerini korumuş oluruz hem de oluşabilecek kombi arıza risklerini ortadan kaldırmış oluruz.
  • Kombi dönüş filtresi ne kadar temizlersek temizleyelim  petekler içerisindeki kirliliğin önüne geçemeyiz. Uzun süre kullanılan  kombilerde  tesisatlarında kirlilik ısı verimliliğini önlüyor. Bu kirliliği temizlemek mümkün. Bunun için  kombi bakımı yanı sıra kombi bakımı yaptırdığınız sırada petek temizliğini de öneriyoruz.

Merak ettiğiniz kombi bakımı fiyatı ne kadar, kombi tamir ücretleri, kombi montaj ücretleri, kombi sıcak su gelmiyor, kombi gaz valfı arızası, kombi anakart değişimi, kombi hata kodu veriyor gibi arızalara bakmaktayız. Ayrıca marka farkı gözetmeksizin birçok markaya kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Kombi Bakımı Kaç Saat Sürer Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 28 46 hakkındaki içerik yazımızı okuyabilirsiniz.