Bosch Kombi Anakart / Eşanjör Arıza 444 2846 Zeki Teknik

Bosch Kombi Anakart / Eşanjör Arıza Tamir Servisi

444 28 46 

Bosck kombi anakart tamiri

Kombi anakartı neden arızalanır? Kombi anakart tamiri fiyatları nedir?  Bunların detaylı bilgi ve görüş için ve daha fazlası için haftanın her günü servisimizi arayarak arıza ve bakım taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

1- Voltaj dalgalanması nedeni ile kombi anakartı arızalanabilir.

2- Kombi anakartın kullanım süresini doldurması ile arıza verebilir.

3- Kombide genel veya bazı parçaların arızalanması bunun akabinde anakartı etkilemesi sebebi ile arızalanabilir. 

Kombi çalışmsı için bulunduğu yerden elektriği direk şebeke voltajından almaktadır. Evlerde neredeyse 10’a yakın cihazı elektrik bağlantısı sebebi ile kullanırız.  Voltajlardaki dalgalanmalar sadece kombileri değil daire içerisinde yer alan diğer elektronik cihazları da olumsuz yönden  etkilemektedir.

Voltajlar genelde yaz mevsiminden ziyade kış aylarında ve soğuk geçen sonbahar aylarında dalgalanır. Yani ani  düşmeler ve çıkmalar meydana gelebilir. Kış aylarında elektriklerin gidip gelmesi demek zaten voltajların birden düşüp, elektrik geldiğinde birden çıkması anlamındadır.

Bu durumun yaşanması kombide ki kart arızasını meydana getirmektedir. Voltajın geliş ve gidişinden aşırı etkilenmesi durumunda anakart yanar yada arıza verir. Bosch Kombi anakart Eşanjör  Arızası Tamiri için bizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz.  Kombi bakım Petek Temizleme fiyatlarımız içinde bizleri arayabilirsiniz.

Kombi  Eşanjör Tamir Servisi

Kombi eşanjör tamir servisi

Kombi eşanjör tamir servisi

Kombide ki her parça birbirine entegre çalışmasından dolayı her parçanın diğer sistemin de düzenli ve sorunsuz  çalışması için önemlidir. Kombide ki eşanjör kombideki en büyük ve en önemli parçalardan birisidir. Kombi eşanjör arızası genelde kireçlenme, veya delinme gibi durumların olmasından meydan gelmektedir. Eşanjör tamirinin olup olmayacağının kararını uzman servisten başkası karar veremez.

Kombide ki eşanjör arızası ana eşanjör bu şekilde tamir ediliyor ya da diğer bir deyiş ile revize ediliyor olsa da genelde değişimi önerilmektedir.  ana eşanjör tamir verilse bile uzun süre garanti firmalara tarafından verilememektedir. Eşanjörün revize edilmesi durumu tam anlamıyla kurtarmaz.  Kısaca ileride farklı sorunların meydana gelme olasılığı da bulunduğundan eşanjörün revize edilmesi doğru karar değildir.

Kombideki her türlü arıza ve bakım için anında müdahale de bulunan ekibimiz haftanın 7/24 gün ve saati aktif olarak yaz kış demeden kombinin tüm işlemlerini garantili ve güvenceli olarak yapmaktadır.  Ayrıca Hotpoint servisi Mamak Ankara yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.