Eca Kombi Emniyet Ventili Değişim Tamir Servisi 444 28 46

Servis Çağır: 444 28 46

Emniyet Ventili Arızalanma Nedeni?

Emniyet Ventili Arızalanma Nedeni?

Emniyet Ventili Arızalanma Nedeni?

Emniyet ventili kombi arızalarında sıklıkla karşılaştığımız sorunlar arasında yer alır. Emniyet ventili arızalanma sebepleri arasında kombi basıncı yükseldiğinde ya da kombiye su fazla  basıldığında basıncı düşürmek için parçanın açılması gerekir. Emniyet ventilinin arızalanması sebebi ile ya da pislik ile dolması sebebi ile arıza ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Emniyet ventili arızası ve birçok kombide oluşan arıza da en kısa süre içerisinde servisimiz teknik konuda hizmet verecektir.

Emniyet Ventili Arızalandığında Oluşan Sorunlar?

Emniyet ventili kombide yüksek basıncı tahliye etme görevinde olduğundan arıza ile karşılaşıldığında kombi suyu boşaltır. Yani su akıntısı arızası oluşur. Kombi su akıttığı zaman bar seviyesi düşer. Kombide basınç yükselme arızası var ise ve bu sebeple emniyet ventili su akıtıyor ancak su akıntısı olmasına rağmen basınç  yükselmeye devam eder.

Emniyet ventili arızası  durumunda parçanın tamiri  olmamaktadır. Parça yenisi ile değiştirilerek arıza sorunu giderilir. Emniyet ventili kombide kırmızı renkte bulunur. Ancak kombi çeşit ve marka modeline göre farklılık gösterebilir.

Teknik konuda yardım almak isterseniz bizi 444 28 46 numarasından arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Ustalarımız yetki belgesine sahip deneyimli usta ve ekip kadrosundan oluşmaktadır. Güvenle tercih edebileceğiniz tek adres

Bir önceki yazımız olan Esenyurt Kombi Petek Temizliği Servisi ve Fiyat Bilgisi 444 28 46 yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.