Yenikent Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası 444 28 46

Yenikent Elektrikçi Ustası Elektrik Uydu Arıza Tamir Servisi Ankara

444 2 846

Yenikent semtinin her noktasına hizmet veren servisimiz elektrik tesisatlarınızda yaşayacağınız ya da uydularınızda yaşayacağınız her türlü arızada yardımcı olmaktadır. Uydu alıcı arızaları bir çok şekilde oluşabilir ve uydu alıcılarının tamir işlemlerini hepsini olmasa da evde kendiniz giderebilirsiniz. Uydu alıcısı arızalarını gidermek için bilmeniz gereken şey arızanın neden oluştuğudur. Uydu alıcılarının arıza yaşaması durumunda kullanım kılavuzunda yazan uydu alıcısı arızaları bölümünden arızalar tespit edilerek çözüme ulaştırılabilir.

Uydu arızaları

Uydu alıcısı sinyal yok arızası en çok yaşanan arızalardandır. Uydu alıcılarında yaşanan sinyal yok arızasının genel sebebi uydudan gelen sinyallerin çanakla uyduya iletilememesidir ya da kablolarla bu sinyalin iletilmemesinden kaynaklanır. Uydularınızda yaşayacağınız her türlü sorunda ya da elektrik tesisatınızda yaşayacağınız arızalarda ustalarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Beyaz eşyaların klimaların elektrik bağlantılarında, ev elektrik tesisatı arızalarında, elektrik tesisatı zayıf akım sorunlarında kendiniz müdahale etmeye çalışırsanız kendinize zarar verebilirsiniz. Ustalardan yardım almak sizin için en doğru seçenektir. 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Yenikent Su Tesisatı Kanal Açma ve Cihazla Su Kaçağı Bulma Ankara

Evlerde yaşamış olduğumuz su tesisatı arızalarında en çok zarara uğradığımız şey su kaçağı arızasıdır. Su kaçağı oluşması durumunda su kaçağı nasıl bulunur diyebilirsiniz. Elbette sıvanın altında ki su kaçağını gözle görmek pek mümkün değildir. Fakat su kaçağı bulma cihazı olan termal kameralı cihazlar kaçak bulma işlemini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Su sızıntısı Tamiri Yenikent

Su kaçağı tespiti yöntemleri oldukça farklılık gösterebilir. Ustalarımız su kaçağını cihazlarla bularak oldukça basit bir şekilde

evlerinizde büyük hasarlar yaratmadan kısa süre içerisinde çözeceklerdir.

Evlerinizde su kaçağı yaşamanız durumunda ya da su tesisatında arıza yaşamanız durumunda ya da su tesisatı değişimi gerektiğinde ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Aynı şekilde çamaşır ya da bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarında da ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yenikent Diafon Sigorta Pano Avize Montaj İnternet Hattı Tamircisi/Dükkanı

Avize montaj

Avize montajını nasıl yapılır diyecek olursanız bunun cevabını kısa olarak özetleyen yazımızı okumaya devam edin. Avize montajını gerekli avize montaj aparatını kullanarak yapan ustalarımız avizelerinizde hasar oluşturmadan elektrik hattında sorun yaratmadan sağlamaktadır. Avize montajı oldukça dikkatli yapılmalıdır. Avize montajı sırasında avizeler tavana iyi sabitlenmediği taktirde üstünüze düşebilecektir.

Size zarar vermemesi açısından avize montajını en iyi yapan ustalardan yardım almanız gerekmektedir. Yenikent Avize montajı ustalarımız her gün hizmet sağlayarak avize montajı dışında diafon arızalarını, internet hattı tamirini, sigorta pano işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ustalarımızdan audio diafon, netelsan diafon, mas diafon ve daha bir çok marka diafonda arıza yaşamanız durumunda servis talep edebilirsiniz. 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Ankara’da Elektrikçi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle