Petek Temizleme Pendik Kombi Servisi 444 28 46

Servis Çağır: 444 28 46

Pendik Kombi Bakım Arıza  Servisi

Kombiler bazı sebeplerden dolayı moralimizi bozacak arızalar açabilirler bu arızalar genellikle garanti süresi biten kombilerde meydana gelen bundan ötürü garantisi dolmuş kombiler  garantili tamir servis hizmeti sunmaktadır.

Pendik Kombi arıza servisimiz  parça değişimi ve tamir işlemlerinde değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti verilmektedir.

Pendik Kombi Bakım Arıza, kombi bakımı ve tamiri alanında, profesyonel kombi arıza bakım servis hizmeti sunan servisimiz bir telefon kadar uzağınızdadır.

Kombiler genellikle  kış aylarında  arıza verir. Çünkü kombiler kış aylarından önce  periyodik bakım yaptırılmadığı için,  uzun süre  kullanımda büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Kombi arızası yaşamamak için  herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilmeli ve kombi bakım yapma açısından, profesyonel kombi servisine tamir işlemini yaptırmanızda her zaman avantaj vardır.

Kombi bakımı yapılmadığı takdirde, kış aylarında faturanıza  büyük oranda yansır.Yeterli oranda sıcaklık sağlamayan kombilerin bakımları, kış ayına girmeden bir kez yaptırılmalıdır. Yapmış olduğumuz hizmetleri içerisinde, kombi parça değişimi, kombi bakımı temizliği, kombi arıza tespit ve onarım çalışmaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Pendik Kombi Bakım Servis ekiplerimiz  donanımlı ekipler ile, kısa süre içerisinde  hallettikleri işlerinde, titiz bir çalışma göstermektedirler. Yapılan bakımlar sonucunda, kombiler daha uzun süre verimli bir çalışma ile kullanılabilir ve aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar.

Kombilerin verdiği arızalar arasında petek temizliği yapılmama durumu da bulunmaktadır. Uzun süre kullanılmayan kombiler ve peteklerde tortulaşma ve yosunlaşma oluşması ile arıza verir. Bu sebeple  ısınmayan petekler  kış aylarında büyük arızalar  ile karşılaşmamıza sebep olabilir.

Pendik Kombi bakım servisi firmamız sayesinde, bu tür arızalarda siz müşterilerimize  en iyi çözüm sunan servis  ekibimize güvenerek, kaliteli  hızlı bir şekilde arızadan kurtulabilirsiniz.

Pendik Petek Kombi Bakım Arıza Servisi  sayesinde, kombi ve petek temizleme alanında kullanılan üstün performansa sahip cihazlar ile tüm kombi arızalar dan   kurtulabilirsiniz.

Kombi servisi elemanlarımız,  kombi periyodik bakım ve petek  temizleme işlerini yürütmektedir. Bu temizleme ve kombi bakım hizmeti alanında  deneyimli usta ve personeller ile  tamamen zararsız içeriklerden oluşmaktadır. Kombi bakım ve tamir  için birçok  bilgiyi iletişimden bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile  vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda müşterilerimizin memnuniyetini görmek, bizi gururlandıran şeylerden biridir.

Ayrıca Petek Temizliği Yapılmalı mı Kombi Servisi 444 28 46 hakkındaki içerik yazımıza göz atarak kombi bakım ve petek temizliği hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Pendik Kombi Bakım Teknik Servisi

Pendik Kombi Bakım Teknik Servisi

Kombi bakımı hizmetini talep edeceğiniz uzman teknik ekip ile  alakalı servisi araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sebeple  hizmet verecek ekibin işinde deneyimli uzman  kişilerden olmasına  dikkat edilmesi gerekir.

Kombi bakımı talebinde bulunduktan sonra sizlere hizmet verecek kombi servisinin uzman teknik ekipten bakım içeriğine dair bilgi talep ediniz. Ne tür bir hizmet alacağınızı ve hizmetin kapsamı dahilinde size sunulacakların neler olacağını öğrenin. Sizlere hizmet veren ekibin güvenli ve kaliteli bir işçilik sunarak sizlere hizmet vermesine dikkat edilmesi gerekir.

Kombi Bakımında Yapılanlar :

 • Baca grubu bakımı yapılarak,
 • Hava kanalları temizliği yapılır.
 • Fan motoru temizleme işlemi temizlenir.
 • Hidrolik grup dış temizliği sağlanır.
 • Yanma odası ve brülör temizliği yapılır.
 • Ateşleme ve iyonizasyon çubukları temizleme işlemi yapılır.

  Kombi Tamir Servisi ustası

 • Modülasyon ve kapasite kontrolleri ve ayarları yapılır.
 • Su basınç kontrolleri yapılır, daha sonra ayarları yapılır.
 • Petek havaları alınarak, petekleri temizleme işlemi  yapılır.
 • Kombiye ait olan tesisatın filtrelerinin temizleme işlemi sağlanır.
 • Üç yollu vana ve diyafram kontrolü ve temizliği yapılır.
 • Sirkülasyon pompa kontrolü yapılır.
 • Genleşme tankı hava basıncı kontrol edilir.
 • Ana eşanjör kontrolü yapılarak, dış temizliği gerçekleştirilir.
 • Arıza olabilecek  parçaların kontrolü yapılır.
 • Gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilir.
 • Son olarak da kullanıcıya kombi kullanırken dikkat edilmesi gerekilen teknik bilgi izah edilir.

Yılda  bir defa periyodik bakım yaptırdığınız takdirde ekonomik açıdan zarar edersiniz. Kombi yüksek değerlerde  verimde çalışmaz. Verimsiz çalışan bir kombinin normal yaşam süresince kısa olacaktır. Sürekli arıza yapan  bir kombi düzenli bakımı yapılmadığı takdirde daha büyük  arızalara yol açabilir.

Bir önceki yazımız olan Petek Temizleme Yakuplu Kombi Servisi 444 28 46 içerikli yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.