100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi 

0312 418 4007

100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak AEG, İndesit, Samsung marka beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, onarım hizmetlerimizi kapınıza kadar getirmekteyiz. 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile en iyi şekilde sizlere hizmetler sunmaktayız. Servisimiz evinize ulaştıktan sonra siz müşterilerimizin şikayet ve isteklerini uzman teknisyen ekibimiz dinledikten sonra tüm çabalarımız sizin sorunlarınızı halletmek olacaktır. Son sistem cihazlarımızla cihaz kontrolü yapılır. Değişim yapılacak parçalar yerine yenileri takılıp belirli testlerden geçilir, test sonrası arızanın ortadan kaldırıldığını sizlerde görebileceksiniz. 100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi sizler için takılan her parça ve çıkarılan işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz. Arıza sonrası tamir işleminden sonra bi sıkıntı yaşamanız durumunda tüm mesuliyeti üzerimize almaktayız 1 yıl boyunca. Sizde güler yüzlü, aklınızı kurcalayan her konuda sizlere çözüm odaklı yaklaşan, işçiliklerinin arkasında durabilen, belirtilen saatte gelip sorunlarınızı halledebilen Beyaz Eşya Tamir Servisimi arıyosunuz sadece iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerek tüm sıkıntılarınızı anında giderelim. Beyaz eşyam arızalı deyince akla gelebilecek husulardan biride fiyat oluyor, fiyatlarımız sizin bütçelerinize uygun korkutmasın parçalarımız %100 orjinal. Orjinal olmayan yan sanayi parçaları tercih etmeyiniz çünkü cihazınızla uyum sağlayamadığı için zamanla cihazınızı yorarak daha kötü sonuçlar elde edebilirsiniz. 100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi

100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi

100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi

Ankara da Çankayadasınız ve beyaz eşya tamir servisi mi arıyorsunuz? 100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi olarak bizler size çok yakınız. Kombi, Klima, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Çamaşır kurutma makinesi Arızalı olan cihazınızınız hangisidir? Ne sorunu yaşıyorsanız yaşayın (Buzdolabı arızası, Buzdolabı kapak değişimi? Buzdolabı karlanma nedeni? Buzdolabı motor değişimi ücret bilgisi? Çamaşır makinesi altından su kaçırması, Çamaşır makinesi hiç çalışmaması, Klima montajı, Klima demontajı, Klima arızası, Klima gaz dolum fiyatı, Kombi bakım ücretleri, Kombi arızası, Kombi ve petek temizleme fiyatları) gb. işinde uzmanlaşmış ekiplere başvurun. Ankara’nın en güzide yerlerinden biri olan çankaya bölgesine 7/24 saat kaliteli ve güvelir hizmetler sunmaktayız. Hafta içi yada hafta sonu siz değerli müşterilerimizin mağdur olduğunu düşünerek, siz kullanıcılarımızın gerek iş gerekse müsaitlik konumundan zaman sorunu olduğu için hafta sonu da aynı saatler içerisinde nöbetçi uzman ekibimizle hizmetler vermekteyiz. 100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi olarak sizlerin güveninin kazanmak bizi bu yıllara kadar getirdi. Sizin memnuniyetleriniz bize daime kazanç elde ettirdi bu yüzden sizin memnuniyetiniz bizler için hep ön sıralarda. Bu yüzden siz değerli kullanıcılarımız cihazlarınızdaki sorunları kendi sorunlarımız gibi düşünüp en iyi şekilde tamir ve bakımını yapmaktayız.

 100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Klima Teknik Servisi

100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Klima Teknik Servisi

100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Klima Teknik Servisi olarak yaz aylarına merhaba derken yazın kavurucu sıcaklarda klimalarımız günlük yaşamımızda daha konforlu ve sağlıklı yaşamamız için önemli etkenler sağlar. havadaki nemi içerisine hapsederek bizim serinlememize yardımcı olur. Özellikle solunum yolu ile kronik rahatsızlıkları olan kişilere daha fazla yardımcı olmaktadır. Teknoloji cihazlarının bizim yaşamımızı kolaylaştırdığı büyük bir gerçektir ama tamir ve özellikle bakımlarını yaptırmadığımız taktirde bize yardımcı olamayacaklarıda diğer bir gerçektir. 100. Yıl AEG-İndesit-Samsung Klima Teknik Servisi olarak sizleri her zaman bu konularda uyarıyoruz. Bakım ve kontrol işlemlerini yaptırmadığınız taktirde düzgün çalışma gerçekleştiremez. Bu sayade de diğer bir husus düzenli soğutma yapılamaz ve yüksek miktarda enerji kaybına sebep olur. Bu tür sorunlarla karşılaşmak yazın kavurucu sıcaklığına denk gelmesini pek fazla tercih etmeyiz. Olasılık durumlarda böyle bir sıkıntı yaşamak istemiyor yada geç kaldınız klimanız ile ilgili problem yaşadınız anında bizden teknik destek alabilirsiniz.

100. Yıl Kombi Tamir Bakım Servisi

100. Yıl Kombi Tamir Bakım Servisi

100. Yıl Kombi Tamir Bakım Servisi

Ankara – Çankaya bölgesindesiniz ve kombiniz arızalı iş ve evlerimiz de kulladığımız kombilerimizin anında teknik desteğe ihtiyacı var diyorsanız. 100. Yıl Kombi Tamir Bakım Servisi anında siz değerli müşterilerimizin yardımına koşmakta. Zahmetli sobaların kullanımı sonrası teknolojik hayata geçerek yaşamı kolaylaştıran kombiler soğuk kış aylarında ısınma ihtiyacımızı gideren, yaz kış fark etmez sürekli sıcak su ihtiyacımızı gidermektedir. İhtiyaçlarımız eksilmediği müddetçe beyaz eşyalar hep hayatımızın dönüm noktasında olacaktır. Kombilerinizin yıllık periyodik olarak 1 defa yaptırılması gerekmektedir. Yapılan her bakım maddi manevi her açıdan sizlere kazanç elde ettirir. Kesintisiz kış aylarında ısınma ve sınırsız sıcak su ihtiyaçlarımızı aksaklık yaşamadan kullanımlarının sıkıntısız devam etmesini istiyorsak bu bakımlarını yaptırmaktadır. Haftanın her günü pazartesi salı çarşamba perşembe cuma cumartesi hatta pazar günleri de dahil olmak üzere her gün hizmet vermekteyiz. Sizlerde kaliteli ve garantili hizmet almak istiyorsanız eğer hemen sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilir teknik destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi Ankara Bosch – Siemens Buzdolabı – Çamaşır Makinası Servisi sitemizden ziyaret edebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.