Sharp Servisi Batıkent-Eryaman Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846

Batıkent-Eryaman Sharp Beyaz Eşya Servisi

444 28 46

Batıkent-Eryaman Sharp Beyaz Eşya Servisine ulaşım sağlamak için 444 28 46 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir ve deneyim sahibi olan ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Beyaz eşya
tamir servisi

Batıkent-Eryaman Sharp beyaz eşya servisi olarak uzun yıllardan beri bu bölgede hizmet veriyoruz ve geniş çaplı müşteri potansiyelimiz ile birlikte şimdiye kadar hiçbir müşterimize herhangi bir mağduriyet yaşatmadan tamamen sonuç odaklı çalışan bir firmayız.

Haftanın 7 günü boyunca Sharp markalı cihazlarınızın tamir işlemleri ile en iyi şekilde ilgilenerek sizlerin cihazlarını en iyi şekilde tamir edip güvenli kullanım imkanı sunmaktayız.

Ustalarımız tamamen işinin ehli olup alanların da uzun yıllar boyunca eğitim almış kişilerdir ve beyaz eşya tamiri, kombi, klima gibi cihazlarınızın tamir işlemleri ile her zaman en iyi şekilde ilgilenmektedir.

Batıkent-Eryaman Sharp Beyaz Eşya Servisine 444 28 46 telefon numarasından arıza kaydı bırakarak deneyim sahibi olan ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Frigidaire Servisi Keçiören Ankara Çağrı Merkezi hakkındaki detaylı içerik yazımız için tıklayabilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Batıkent-Eryaman Sharp Buzdolabı Servis

Buzdolabı servisi

Batıkent-Eryaman Sharp Buzdolabı Servis olarak buzdolabı cihazlarınız sizler için ne kadar önemli ise bizler için o kadar önemli ve kıymetli cihazlardır.

Bu cihazlar sayesin de uzun z aman boyunca yiyeceklerimizi güven içinde sakalayabilir ve uzun süreli kullanımlarınıda sağlayabilirsiniz.

Sharp markasının üretmiş olduğu cihazlar oldukça kaliteli ve kullanımları da o kadar uzun sağlanan cihazlardır ancak sizlerin de iyi bildiği gibi cihaz ne kadar iyi olursa olsun ani bozulmalar olabilir.

Buzdolabı cihaz arızalarınızda Batıkent-Eryaman Sharp Buzdolabı Servisimizi 444 28 46 telefon numarasından arayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Gazi Mahallesi Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Çankaya hakkındaki detaylı içerik yazısı için tıklayın.

Batıkent-Eryaman Sharp Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Çamaşır makinesi tamir bakım merkezi

Batıkent-Eryaman Teknik Servis

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi cihazlarımız sayesinde zamandan oldukça fazla tasarruf etmiş oluyoruz ve hemde çok daha az su kullanarak temizlik işlemlerimizi en kısa sürede yapıyoruz.

Garantisi biten bütün cihazlarınızın tamir işlemlerini en iyi şekilde yapan servisimiz uzun yıllardan beri Batıkent ve Eryaman bölgesin de sizlere kaliteli servis hizmetleri sunmaktadır sizlerde sabah 08.00 akşam 22.00 saatleri arasında bizleri arayıp arıza kaydı bırakıp deneyim sahibi olan ustalarımızdan hizmet alma şansı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Atapark Klima Bakım Tamir Servisi Keçiören hakkındaki içerik yazımız için tıklayın.

Ankara’da Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle