Sokullu Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

Sokullu Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

0312 4184007

Sokullu Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi olarak Ankara nın tüm semtlerine Sokullu semtimiz başta olmak üzere haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Arıza ve sorunlarınız için teknik servisimizi 0312 4184007 numaralı telefonlarımızdan arayarak arıza kaydı kaydı bıraktığınız taktirde size en yakın bölgeden teknik elemanlarımızı göndererek kısa zaman içinde bütün tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Teknik elemanlarımız kendi alanında ve profesyonel olarak cihazlarınızın tüm sorunlarını en ince detayıyla cihazlarınızdaki tüm sorunları gidermektedir. Teknik servis ekibimiz yıllarca sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermekten ödün vermemiştir.

Sokullu Vestel Beyazeşya Tamir Bakım Servisi 

Sokullu Vestel Beyazeşya Tamir Bakım Servisi olarak kaliteyi yıllardır kendimize ilke edinerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek için sürekli yenilenmekte ve gelişmekteyiz. Herhangi bir sorun veya arızanız olması halinde bizi aradığınız taktirde hiç zaman kaybetmeden yardımınıza yetişiriz. Tüm marka ve model ayırt etmeksizin beyaz eşyalarınızın tamamının arızaları için tamir hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşyalarımızın arızaları arasında buzdolabındaki kapak lastiklerinin eskimesi sonucu kapak açık kalır ve ısı kaybı nedeniyle buzdolabı iyi soğutmaz. Buzdolabı iyi soğutma yapamadığı zaman motoru daha çok çalışmak zorunda kalır ve bu sebeple de motorunun daha çok çalışmaya başlaması sonucu olarak da motor hem çok ısınır hem de çok ses çıkarmaya da başlar. Çamaşır makinelerimizde bilya ve rulman arızaları sebebi ile kazanın dönmemesi ya da makinanın çalışmaya geçmemesi gibi arızalar da ortaya çıkabilmektedir. Derin donduruculara fazla yiyecek yüklenmesi sonucu olarak da yine kompresör ve motor da çok fazla ses çıkmaya başlar çünkü aşırı enerji kaybı ve durmadan çalışma sonucu cihaz yorulmaktadır ve sorunlar meydana gelmektedir.

Sokullu Vestel Buzdolabı Tamir Bakım Onarım Servisi

Beyaz eşyalarımız sürekli olarak kullanıldıkları için hassas cihazlardır. Kullanımdaki hatalar, kötü kullanımlar sonucu olarak ta bozulmaları daha çok görülebilmektedir. Bunların önüne geçebilmek için periyodik olarak bakımlarına ve temizliklerine dikkat etmeliyiz. Cihazlarınızda herhangi bir arıza oluştuğunda lütfen teknik servisimizi arayarak sizlere ulaşmamızı sağlayınız. Size yardımcı olabilmek için bir önceki yazımız olan Sincan Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi  makalemizi de okumanızı sizlere tavsiye ederiz.