Karabağlar Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Karabağlar

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0553 794 18 78

karabağlar Arçelik Beyaz Eşya Servisi

karabağlar Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Karabağlar Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi

Tamir işlemlerinin çoğunu yerinde hizmet vererek çözmeye çalışmaktayız. Yerinde hizmet sağlayamadığımız durumlarda ise cihazınızı alarak atölyemize getirmekteyiz. Burada ustalarımız arızayı kısa sürede çözerek size teslimat sağlamaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte beyaz eşyalarında daha teknolojik ve daha ergonomik olanları çıkmaktadır. Durum böyle olunca yeni çıkan cihazlarda da farklı arızalar söz konusu olmaktadır. Bu sebeple ustalarımız gelişmeleri takip etmekte olup yaşayacağımız sorunları daha iyi çözebilmek için kendimizi devamlı olarak geliştirmekteyiz.  Batıkent-Eryaman Kombi Servisleri olarak ta hizmet vermekteyiz.

Karabağlarda Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi

Ustalarımız belirli dönemlerle eğitimlere alınmakta olup, daha sonra sınavlara hem sözlü hem de uygulamalı olarak tabii tutulmaktadırlar. Bu sebeple ustalarımız hizmet verirken işin ehli ve bilgili ustalar olduğundan şüpheniz olmasın. Firmamız yetkili servis değildir. Ancak yetkili servis kalitesinde hizmet sunmaktayız. Firmamız yıllardır garantili hizmet verdiği için bu günlere kadar gelmiştir.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Karabağlar

Müşteri portföyümüz o kadar çok arttı ki biz de sizlere daha hızlı hizmet sunabilmek için  yeni beyaz eşya ustaları aldık. Bizim için en önemli olan nokta müşteri memnuniyetidir. Kurumsallığımızdan hiç bir zaman ödün vermekteyiz. Ustalarımız arıza tespiti yaptıktan sonra çıkan arıza ile ilgili size bilgi vermektedirler. Ücret ve parça değişimini kabul etmeniz durumda ustalarımız işlemi ilerletmektedirler.  İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Karabağlar Arçelik Beyaz Eşya Servisleri

Profesyonel ustalarımızın tek amacı size daha iyi ve kesintisiz bir hizmet sunabilmektir. Yaptığımız tamir sonucunda ve parça değişimlerinde 1 yıl olarak garanti hizmeti hizmet sunmakta olup ücretsiz olarak teknik servis imkanından yararlanabilirsiniz. Merak ettiğiniz konular hakkında bizi arayarak ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimizi ziyaret ettiğimizde hem tamir hem de kurulum hizmeti sunmaktayız.  Buca Hotpoint Ariston Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

 

Karabağlar Arçelik Beyaz Eşya Servis Ustası

Bizi aramanız için beyaz eşyalarınızın arızalanmasına gerek yok. Sunduğumuz hizmetlerde aynı gün içinde arıza tespiti yapılıp cihazınız onarılmaktadır. Arçelik markasının yanında  Beko arıza servisi, Vestel arıza servisi, Siemens arıza servisi, Lg arıza servisi, Samsung arıza servisi, Bosch arıza servisi, Demirdöküm arıza servisi, Sanyo arıza servisi, Airfel arıza servisi, Baymak arıza servisi, Zen arıza servisi, Toshiba  arıza servisi, olarak ta hizmet vermekteyiz

 

 

Bir önceki yazımız Konak Hotpoint Ariston Beyaz Eşya Servisi göz atabilirsiniz.