Keçiören Ariston Servisi 0312 322 7777

Keçiören Ariston Servisi

Ariston Servisi Keçiören

0312 322 7777

keçiören Ankara Ariston Servisi 

keçiören Ankara Ariston Servisi

Teknoloji sürekli değiştiği için yaşanan hızlı gelişmelerin en önemli adımlarından birisi de beyaz eşya teknolojileri oluşturmaktadır. Beyaz eşyalar gün den güne hem marka olsun hem model olsun sürekli yenileri çıkmaktadır. Bu yüzden beyaz eşyalar da yaşanan sorunlar da çabası. Servis olarak en iyi servisi hepimiz isteriz. Mağdur olmamanız içi arızalanan cihazları aynı gün yapmaktayız. Servisimiz Keçiören de yıllardır siz mahalle halkına hizmet vermektedir.Tek yapmanız gereken arızalanan cihazınız için bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz den arıza kaydı oluşturmanız. Arıza kaydı oluşturduğunuz da gün içerisinde sizlere dönüş sağlayıp siz de müsait iseniz gelip yerin de bakarak arızaya nokta atışı yaparak arızayı tespit edip sizden onay alarak arızayı onarmak tayız. Eğer bir sorun var ise yerin de yapılacak gibi değil ise alıp atölyelerimize götürüp orada tamir edip ilk gün ki kullanıma getirip sizlere teslim etmekteyiz.

Keçiören Ariston Beyaz Eşya Fiyat ve Ücretleri

0312 322 7777

Beyaz eşya denince akla , Çamaşır makinesi , bulaşık makinesi ve buzdolabı gelmektedir. Buzdolabı yiyecekleri muhafaza edilen cihaz olduğu için yazın hazırladığınız kışlıklarınızı da bozulmaması için en iyi yöntemdir. Bu yüzden buzdolabı arızaya geçtiği zaman direk servis olarak bizleri aradığınız da gün içerisin de gelerek arızayı en iyi şekilde yapıp sizlerin mağdur olmaması için uğraşıyoruz.  Çamaşır makinesi kazan dönmüyor ise büyük bir ihtimalle ya çamaşır çok konulmuştur ya da kazan kayışı deforme olmuştur. Tüm kontrolleri yaparak sizlere arızayı söyleyip ona göre sizden onay alıp uygun maliyette yapmaktayız. Bulaşık makinesi su almıyor  mu ? gibi sorunlarınız da servisimiz den destek alarak arızayı giderip sizlere çalışır vaziyette teslim etmekteyiz.

Keçiören Ariston Kombi ve Klima Servisleri

Isınma ve sıcak suyu karşıladığımız kombiler bazen arızalara sebebiyet vermektedir. Bu yüzden en yakın servis olarak bizleri arayarak destek alabilirsiniz. Kombi bakımı ve petek temizliği de yapan servisimiz daima sizlerin bir adım öteniz deyiz. Kombi bakımların da en iyi şekilde yaparak sizlerin kış boyu konfor sağlamanızı istiyoruz. Bu yüzden servisimizi arayarak kombi ve petek temizliği hakkın da bilgi alabilirsiniz.

Servisimiz daima en iyi şekilde sizlere yaptığımız işlere garanti vererek sizlerin memnun kalmasını sağlıyoruz. Müşteri odaklı çalışan servisimizi arayarak güler yüzlü ekiplerimiz le hizmetinizdeyiz. İşi bilen ustalarımız la sizlere daima yenilenen teknolojiye ayak uydurarak sizlerin her zaman yanındayız.

Diğer Verdiğimiz Hizmetlerimiz

  • Keçiören Beko Servisi
  • Arçelik Keçiören Servisi
  • Bosch Keçiören Beyaz Eşya Servisi
  • Keçiören Buderus Kombi Servisi
  • Samsung Keçiören Servisi
  • LG Servisi Keçiören
  • Keçiören Regal servisi
  • Keçiören Altus Servis
  • Keçiören Beyaz Eşya Servisi

Ankara Geneli Ariston servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Ankarada ki semtlerden bazıları şunlar; 100. Yıl , Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Altındağ, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Ankara, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cevizlidere, Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Gölbaşı, Demetevler, Dikmen, Emek, Esertepe, Eryaman, Esat, Etimesgut, Etlik, Gaziosman,cankaya Tuzluçayır, Ufuktepe, Yenimahalle

Bir önceki sayfamız da ki Keçiören Beko Servisi ni ziyaret edebilirsiniz.